Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

QUOTE(teplė @ 2012 03 13, 09:39)
man padėdavo ledai - valgai, po kiek laiko vemi, bet vėsiai, skaniai... lotuliukas.gif

Geras lotuliukas.gif O man atrodo, akd tuscias skrandis daugiausia supykina ir jei angliavandeniu daug valgoma.. Man kazkaip kefyras padedavo su duona arba vienas ir ryziu trapuciai.
Atsakyti
"Ką darote, kai pykina?"- Atsakau: vemiu smile.gif
o jei rimtai, pykino pirmo nėštumo metu, vėmiau po 10 kartų per parą ir nepadėjo niekas. Vanduo būdavo aliejaus skonio. Valgiau TIK keptas bulves visas 14 savaičių. Tas ir padėjo nenumirti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loveco: 14 kovo 2012 - 20:43
QUOTE(Doviljana @ 2008 07 31, 12:11)
pastebėjau, jog mane pykina tada kai nepavalgau nors kas 3val.taigi, kai pykina:
1.jei galiu, pavalgau maisto, nuo kurio nepyks;
2.jei negaliu, suvalgau kokį saldainį ar šokolado, kad padidėtų cukraus kiekis kraujyje;
3. jei negaliu ir to, atsigeriu vandens
4. jei nieks nepadeda-vemiu biggrin.gif

geras lotuliukas.gif
Atsakyti
girdejau, kad padeda ledai smile.gif kitos sake, kad jas gelbedavo sudziuvusios,juodos duonos riekele ryte smile.gif dar girdejau, kad gelbsti kazkas rugstaus, bet pvz man i pabaiga skrandis gan jautrus ir nuo rugstaus lb remuo sukyla..
siaip jei kam idomu, tai dar galit pabandyti imbiero tableciu. pats imbieras nera skanu(ypac man kai as jo nemegstu) bet tabletytes kazkiek padeda nuimti pykinima..
Atsakyti
4u.gif padėdavo kefyras, obuoliukai ir daug vandens..kurio dėka tinau doh.gif
Atsakyti
man padedavo imbieras 4u.gif
Atsakyti
man nepadedavo niekas schmoll.gif
Atsakyti
iš pradžių padėjo vanduo, dabar nebepadeda niekas, viską išvemiu, kas tik į skrandį patenka, tikiuosi, gydytoja ryt kazkuo padės, nes jau savaitė taip, svoris kasdien krenta verysad.gif
Atsakyti
Aš citrinas valgydavau, super padėdavo ir šiaip žiauriai norėjau kai laukiausi, o dar ir grynam ore nepykindavo smile.gif
Atsakyti
Mane kol pykino padedavo stikline vandens su keliais lasais citrinos sulciu ryte tik tik atsikelus, o seip patsoviai kramsnodavau surias lazdeles ar bet ka kas suru smile.gif
Atsakyti
man tai mineralinis vanduo toks jau pastovejes, nugazaves. O dabar dar ir apelsinai labai atgaivina, bet kad ju negalima per daugiausiai valgyt o norisi tai belekaip schmoll.gif
Atsakyti
Pykinimu skundžiuosi kol kas tik savaitę, bet niekas nepadeda.. doh.gif
Valgau daug vaisių ir geriu daug vandens, nes norisi kažko gaivaus, pamatau mėsos produktus ir iškarto viskas susisuka skrandy doh.gif blink.gif
Atsakyti