Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

Kai mane pykindavo, as stengdavausi vis ka nors uzkasti. Bet vistiek labai daznai draugaudavau su wc...
Atsakyti
snd po keturiu dienu pertaukos vel supykino sad.gif((( o galvojau jau baigesi tie rytiniai "dziaugsmai" smile.gif
Atsakyti
Man labai padedavo juoda duona, pastoviai rankineje po puse kepaliuko nesiodavausi, nes kitaip autobusu iki darbo poros stoteliu nesugebedavau nuvaziuoti neapsivemusi doh.gif Kaip ir kitos minejo, pasikartosiu, svarbu nesulaukti to momento kai jau prasideda blogumas-vemimas, geriau po truputi kramsnoti pastoviai.
Atsakyti
Aš tai stengdavaus nelaikyti tuščio skrandžio,vis ka nors po truputį užkasti,bet jei persivalgydavau vėl blogai,žodžiu doh.gif
Atsakyti
Galvoju apie kazka malonaus:) Pvz. Kad mane uzlieja saltinio banga, aplinkui tropikai,kvepia geles blush2.gif
Atsakyti
Kai budavo labai bloga - vemdavau. Kai tiesiog pykindavo, tiesiog kazkuo uzsiimu. Kai apie tai negalvoji, tai ir ne taip simptomai jauciasi. Dar gydytoja liepe daug skysciu, konkreciai vandens vartot, nes kai pykina daznai nesinori nei valgyt nei gert, o nepakankamas skysciu vartojimas itakoja ketono rugsties (acetono) atsiradima slapime
Atsakyti
Zinokit, keistai nuskambes, bet as su mielu noru buciau nusivemus ir dabar nusivemciau jei galeciau, bet blin toks stiprus skrandis, kad nors pasiusk. Man i darba ilgai masina vaziuot, tai kirvis tas vairavimas, kol i darba nusigaunu, mane sutamp ir sedziu pazaliavus apie 2 valandas, paskiau praeina. O siaip, jo nuolatinis uzkandziavimas padeda mirksiukas.gif
man dar mineralinis padeda thumbup.gif
Atsakyti
As irgi maniau, kad man jau baigesi tie pykinimai, bet siryt taip supykino, bloga pasidare, tai kaip ir ginius patare, geriau sultis mazais gurgsneliais, is karto padeda 4u.gif tinka ir vanduo
Atsakyti
Mane gelbėja morkos. Kramsnoju po truputį, kokią valandą vieną morką. Bet jei jau tenka ją išvemt, tai Dieve padėk doh.gif . Arba skystos košės po truputuką vis valgau. Tai šitą gėrį bent išvemt neskauda.
Su skysčiais labai nedraugauju, neapsvemiu tik nuo tirštų sulčių arba kakavos.

Beje patarimas, kad būtų "skaniau vemti". Tualete laikau stiklainį vandens, kai pavemiu, tarpuose atsigeriu, tada nereikia tampytis iš tuščio skrandžio, žymiai lengviau.
Gal kas dar turi patarimų kaip palengvint vėmimą? Kad neišgriaužtų gerklės.
Atsakyti
Man nepadejo niekas, vemti neteko, bet kaip pykino, taip ir pykino iki 3 men. Pastebejau tik, kad baisiausia budavo, kai pasijausdavau alkana.
Atsakyti
Sveikutes istvermingosios! Mane pykina jau du menesiai, bet taip istisai, kad jau nebegaliu sulaukti tu triju menesiu, kai yra vilties, jog tas baigtis. Man 12 savaite eina... nestuke.gif vemiu retai, visa kita laika laikausi. Is sios praktikos galiu pasakyti, kad kasdien tenka ieskoti naujo "zinduko" nes tas kas, regis, padejo vakar siandien supykins kad jau leksi i WC. Kazkas teisingai pastebejo, kad reikia duoti ko tuo metu sirdute geidzia, nors ta ne visada dziugiai pasitinka skrandis, bet dazniausiai pykinimas sumazeja. Katik perskaiciau visu vargseliu pasiulymus, griebiausi obuolio. Kadangi as jiems alergiska ir greiciausiai del zieveles tai juos valgau retai. Bet va katik suvalgiau ir visai ramu... birs dar tik puse 9 eisiu gult, vat kas padeda tai padeda, - miegas. Jo metu manes nepykina. nors zinoma, miegu klaikiai blogai. O siaip kad jau pykina du menesius, tai buvo ir imbieriniai sausainiai ismeginti, ir imbierines arbatos ir koses, ir vaisiai, ir file ir saltibarsciai ir sriubytes ivairiausios ir cocacola ir sultys ivairios. Nuo vandens begu vemti. kai pykina stengiuosi jei troskina gerti bet ka bet ne vandeni, nes sakes. Kolkas Siai dienai bananus priima visada, katik atrastas obuolys ir suresnis maistas. Kas bus rytoj, - neaisku, belieka palinketi visoms (bei sau) kantrybes kasdien ieskant "vaistuku" ir sekmingai juos atrasti. smile.gif)) drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
man padėdavo ledai - valgai, po kiek laiko vemi, bet vėsiai, skaniai... lotuliukas.gif
Atsakyti