Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

jente, kenčiam, kenčiam... 4u.gif man panašiai irgi daros... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurajums @ 2011 09 04, 17:09)
Sveikos, merginos,

mums eina 7 sav. ir jau 10 dienu jauciu nemalonu pykinima. Sunkiausia ne rytais, o kaip tik vakarais. Kvapai visi erzina, jokio maisto i burna negaliu isideti. Jokie patarimai nepadejo, kol nenusipirkau tu sickness band (apyrankes nuo pykinimo nesiojamos ant riesu ir stimuliuoja specialius taskus).

Jos anksciau sitoj temoj jau buvo minetos. Padeda tikrai! Nuo vakar vakaro nesioju, tai siandien pirma diena jauciuosi kaip zmogus smile.gif Galejau normaliai pusrycius ir pietus pavalgyti. Nesikankinkit, nekentekit ! Tai paprasta ir efektyvi priemone. Ant pakuotes taip pat parasyta, kad tinka kai pykina nestumo metu. Nezinau kiek jos LT kainuoja, cia Vokietijoj kainavo 15 EUR.

Tikrai geras daiktas  thumbup.gif

sveikos sveikutes as vel prisijungiau, jau mums irgi apie 7savaites i nestuma, ir pykina tai fuiii, girdejau apie sias apyrankes, reiks tikriausiai nusipirkti, nes taip negerai kad negaliu apie maista pagalvoti, o kai nepavalgau tai tada galva skauda nes valgyt noriu, visos bedeles. mes gyvenam uk, cia tiksliai zinau kad yra tokios apyrankes reiks nulekus nusipirkti, ir zmoniskai gyventi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Oreste @ 2011 07 20, 13:13)
Sveikos mamytes,  4u.gif 
Man tai dar tik 8 savaites, bet pykina nuo kazkur 4,5.. is pradziu galvojau isprotesiu- nuo to laiko nesu mesos valgiusi, nebesikvepinu, net jokio kremo su kvapu uzsitept negaliu, tas pats su bele kokiu dezodorantu.. jei tik uzuodziu ka ant saves, tai iskart tampyt pradeda.. jau nekalbu apie kvapus namuose.. keptos mesos kvapas is kart suvimdo, bet keisciausia, kad net isvedinus uzuodziu tai dar kelias dienas..  blink.gif  dabar jau ismokau truputi su tuom gyventi ir prisitaikyti.. kovot vis vien neverta  tongue.gif
o siaip tai, mano skonis 100% pasikeite, beveik nieko nebevalgau ka anksciau megau.. jokiu saldumynu, saldaus maisto, mesos, saldziu vaisiu.. niekada nemegau rugstaus maisto, o dbr kuo rugsciau tuo geriau, vyras skundziasi, kad viskas ka gaminu rugstu pasidare, o man taip skanu...  doh.gif
Dar man labai padeda rugscios sultys ryta, rugstus vaisiai, kuo maziau miltiniu patieklu ir sunkaus maisto, mesos, daug vandens  bigsmile.gif

Sekmes visoms..  nestuke.gif 
O as jau laukiu nesulaukiu kada man sitie blogumai ir pykinimai baigsis...  blink.gif

tiksliai taip ir man buvo, negerumas tai visa diena islieka ir ne tik rytinis pykinimas, o visa para, kol guliu tol gerai tik pakylu ir pykina, jauciuosi kaip laive visada smile.gifsmile.gif, o del skonio tai net keista as tokia saldziarure buvau o dabar visai saldumynai netraukia, o rugstumas ir astrumas smile.gif. visoms nestuke.gif sekmes lotuliukas.gif turetu praeiti tas pykinimas laukiu nesulaukiu, arba begsiu tas apyrankes nusipirkti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes mamos, jungiuosi ir as prie jusu. Laukiames antro vaikelio,vis dar nezinau kuri savaite,speju kad dabar turetu buti 8-9 savaite. Taigi apturejau ir as sita dziaugsma-pykinima ir vemima... Su pirmuoju to visai nebuvo,nestumu dziausiausi. O dabar beveik nieko negaliu valgyt,nieko gerti,net nuo vairavimo kartais pykina doh.gif
Gyvename UK, vizita pas gydytoja turiu tik gruodzio 1 diena unsure.gif Bandau skaityti kas padeda nuo pykinimo. Imbiero ir zalios arbatos negaliu naudoti,nuo dar labiau pykina. Jau uzsisakiau apyrankes,gal nors kiek pades bigsmile.gif Stengiuosi daug kramsnoti,tik beda,kad darbe maisto negalima nesiotis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerincioji: 20 lapkričio 2011 - 14:41
Sveiki,

mane pykino pirmas 14sav., deja, niekas nepadėjo, reikėjo išlaukti. Palengvino tik tai, kad nustojau vartoti nėštukėms skirtus vitaminus.
Atsakyti
Sveikos merginos. Prisijungsiu ir as prie nestukiu, kurios vargsta su blogumais ir vemimais. Nuo rytojaus pradedu skaiciuoti 12-ta savaite. Pykinimui ir vemimams slopinti man padedavo laselines. Mazdaug savaite pasilasinu laselines, po to savaite nepykina iki vemimo. O vat vakar visa miela dienele pravemiau, nepadejo nei laselines...
Atsakyti
Kai mane pykino - stengdavausi laiku pavalgyti, kažką užkrimsti, kad neišalkčiau, nes tada jau niekas nepadėdavo.
Užkandžiams labai tiko juoda duona, sūrūs šiaudeliai smile.gif

O kai pykino net nuo vandens - tiesiog pakentėdavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gvozde @ 2011 11 22, 16:00)
Sveikos merginos. Prisijungsiu ir as prie nestukiu, kurios vargsta su blogumais ir vemimais. Nuo rytojaus pradedu skaiciuoti 12-ta savaite. Pykinimui ir vemimams slopinti man padedavo laselines. Mazdaug savaite pasilasinu laselines, po to savaite nepykina iki vemimo. O vat vakar visa miela dienele pravemiau, nepadejo nei laselines...


Patikrinta nuosava patirtim thumbup.gif tikrai padėjo, lašino 8-ias lašalines per 14sav.
Atsakyti
Aš tai vėmiau nuo kokios 3 savaitės iki gimdymo. Vėmiu po 10 kartų per dieną, kartais taip ištampydavo spazmai kad atrodo mėšlungis žarnas sutraukdavo, nemoku nupasakoti kas čia per jausmas. Pirmas vaikas buvo ilgai ilgai gamintas, labai lauktas, kentėdavau, bet kai antro pradėjau lauktis ir gulėdavau paslika kaip .... tai visokios mintys pradėjo kankinti, net nutraukti nėštumą, pasiskaičiau internete, kad kartais taip nutinka, kai moterys psichologiškai neatlaiko. Man padėjo žinojimas kad ne man vienintelei tokios baisios mintys aplanko. Tikrai būdavo beviltiškų situacijų, ateina vyresnysis ir prašo valgyt,o aš negaliu atsistoti nuo kilimėlio, nu žodžiu.... paskui gerdavau daug arbatos arba vandens su citrina, ypač ryte, kiek nerimavau dėl galimų vaiko alergijų, bet nieko. Tai vienintelis dalykas kas padėjo. Paskui jau pripratau , bet kai gulėjau ligoninėje su gręsiančiu tai labiausiai gąsdinau palatos moteriškes, mane jos skųsdavo gydytojams - kaip ji vemia, kaip ji vemia doh.gif . Vienintelis pliusas - liekna buvau tik nėščia thumbup.gif . Stiprybės Jums mergaitės, vieną dieną viskas baigsisi ir sūpuosit savo mažulėlius smile.gif
Atsakyti
man gydytoja sake rytais iskart nesikelti, o tureti prie saves koki dziuveseli ar ledu kad kas atnestu ir valgyti po truputi, vienoms tai padeda, kitoms imbieras su medum ar jo arbata
Atsakyti
Kai mane pykindavo, aš pasikliaudavau tokiu arabišku prietaru, kad reikia laikyti rankoj šaukštelį biggrin.gif nežinau kiek tame tiesos, bet man padėdavo thumbup.gif: aš ir į paskaitas nešdavausi įsimetus į tašę, o kai jau pradėdavo kilt viskas, slapta įkišdavau ranką tašėn ir laikydavau šaukščiuką biggrin.gif kai vieną kartą jau bėgau į tualetą vemt, tai ir tapkę susiplėšiau ant posūkio, bet nusistvėriau šaukštelį pakeliui, pažiaugčiojau tuščiai ir kaip ranka nuėmė biggrin.gif
Atsakyti
Labukas, mane ir lb pykino, bet nevemiau, nes niekad nevemiu, lb stiprus skrandis, bet jau bloga buvo, galva sukos...zinokit va dabar bus 16 savaiciu, bet negerumas man vis dar uzeina, daug ko negaliu valgyti iki siol, vien nuo minties sutampo. Bet gal isgyvensim kaip nors, verta juk bigsmile.gif
Atsakyti
Per visa laukimosi laika - tai man baisiausia tema! Feeee, kai prisimenu!
Prasidejo po mazu nuo kokio 2 menesio, iki 3-4 isivaziavo, galvojau neistversiu! Kiekviena ryta bijojau keltis, nes zinojau, kad eisiu tiesiai i WC vemt! feee
O po to dar i darba ir ten visa diena sedet, lakstyt i tulika ir bandyti susikaupt prie kompo. brrr
4 men nustojau vempt, tik pykino (na, toks sleikstulis, nuo visko!), 5 men visa tai baigesi galutinai ir prasidejo ziaurus, deginantis, varginantis remuo, uuuuu
Nu, nieko, viska istveriau, pagimdziau ir dabar svajoju issimiegot zmoniskai lotuliukas.gif
Atsakyti