Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

mane pykino per abu nėštumus maždaug porą mėnesių. tiesiog reikia išmokti su tuo gyventi. man padedavo užkandžiai. nereikia laukti kol išalksi, nes tada tik išsivemt belieka. tai sunku, bet praeina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balsva @ 2011 07 19, 06:19)
mane pykino per abu nėštumus maždaug porą mėnesių. tiesiog reikia išmokti su tuo gyventi. man padedavo užkandžiai. nereikia laukti kol išalksi, nes tada tik išsivemt belieka. tai sunku, bet praeina smile.gif


Visishkai sutinku, jei pykinimas nepraeina, reikia vemt. Bet as tampiausi barankas tashej, tai sugraushdavau kas pora valandu mirksiukas.gif Man jos labai skanu:) Bet jei ka, daugumai pykinas praeina po 12 savaiciu. Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, 4u.gif
Man tai dar tik 8 savaites, bet pykina nuo kazkur 4,5.. is pradziu galvojau isprotesiu- nuo to laiko nesu mesos valgiusi, nebesikvepinu, net jokio kremo su kvapu uzsitept negaliu, tas pats su bele kokiu dezodorantu.. jei tik uzuodziu ka ant saves, tai iskart tampyt pradeda.. jau nekalbu apie kvapus namuose.. keptos mesos kvapas is kart suvimdo, bet keisciausia, kad net isvedinus uzuodziu tai dar kelias dienas.. blink.gif dabar jau ismokau truputi su tuom gyventi ir prisitaikyti.. kovot vis vien neverta tongue.gif
o siaip tai, mano skonis 100% pasikeite, beveik nieko nebevalgau ka anksciau megau.. jokiu saldumynu, saldaus maisto, mesos, saldziu vaisiu.. niekada nemegau rugstaus maisto, o dbr kuo rugsciau tuo geriau, vyras skundziasi, kad viskas ka gaminu rugstu pasidare, o man taip skanu... doh.gif
Dar man labai padeda rugscios sultys ryta, rugstus vaisiai, kuo maziau miltiniu patieklu ir sunkaus maisto, mesos, daug vandens bigsmile.gif

Sekmes visoms.. nestuke.gif
O as jau laukiu nesulaukiu kada man sitie blogumai ir pykinimai baigsis... blink.gif
Atsakyti
Labiausiai padeda principas - pries valgant desint kartu pagalvoti ar tikrai to noriu ir ar nepykins nuo to ir tik tada valgyti. ivertinu, kad butu kuo lengviau virskinamas maistas, kaip jau ne viena rase - kuo paprastesnis.
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2011 07 20, 18:04)
Labiausiai padeda principas - pries valgant desint kartu pagalvoti ar tikrai to noriu ir ar nepykins nuo to ir tik tada valgyti. ivertinu, kad butu kuo lengviau virskinamas maistas, kaip jau ne viena rase - kuo paprastesnis.


man gerai valgyt po nedaug ir daznai. kai su pirmu tai niekas nepadejo,iki 7men vemiau o dabar stai guliu ligoninej ir lasina kasdien po 1 litra skysciu,dar 1.5 pati isgeriu,tai nuo to lengviau,jei ir vemt reikia tai kazkaip lengviau, taigi daug vandens, dauggggg drinks_cheers.gif
Atsakyti
Valgau tik naktimis, diena nieko negaliu valgyti, jau skrandi siandien pradejo saudeti kaip gyva zaida, ir siaip as linkusi i gastritus. Tai ne nezinau nuo ko cia mane pastoviai pykina, vaistu gert tai negali. Belieka laukti. Nuo maisto ir kitu kvapu visiskai nepykina, tik uosle paastrejio. Man aplamai visa diena negera, tik vakare siek tiek aprimsta. Atvirksciai nei su pirmaja. Smirineju naktimis po virtuve kaip vaiduoklis, o dienom miegu iki pietu. g.gif
Atsakyti
Atradau Borzomi mineralini vandeni. Labai gerai nuima pykinima, tiesa, pries geriant kelias minutes palaukite kol siek tiek nusigazuos.
Atsakyti
Ir as prie jusu jungiuos.. smile.gif Su tais nemalonumais, ech..
Kol kas dar savo budu netaradau. Mane tik sia savaite pykint pradejo. Pastebejau, kad negera daros, kai vitaminas Pregnacare pradeda tirpti skrandyje, tada tai ilgam apima blogumas. O jums nuo vitaminu bloga nesidaro?
O ryte tai niekas negelbsti, ar uzkandu, ar tik lasiuka vamdens isgeriu, viska atiduodu... ir taip iki 12. Veliau vemt nevemiu, tik pykina ir silpnumas. va siuo metu, kai yra 23h, tai jauciuosi gerai.. smile.gif Ex, kad taip visa diena jaustis! smile.gif
Velnias, dar agurkiukai pasibaige...
Labanakt! 4u.gif
Atsakyti
As tai laikausi tradiciju - pusryciai i lova blush2.gif vyras pries iseidamas i darba prie lovos pora sumustiniu ir arbatos palieka. Kartais dar speju pabudus iki toleto suvaiksciot ir prie televizoriaus su pusryciais persikraustyt, o kartais jau nebe....
Geriausias vaistas bet kuriuo paros metu - maistas. Jei tik skrandis tuscias, is karto negerai. Ir netgi atvirksciai cia pasakytai nuomonei - kuo sunkesnis maistas, tuo geriau. Ypac keptus bulves, cepelinai, kugeliai gerai... rolleyes.gif ilgam skardis turi ka veikt ir manes nevargina.
O siandien isbandziau dar imbierine arbata (buna pirkt 1.5 litro buteliai). Bet kol kas thumbup.gif
Atsakyti
Man buvo svarbu laiku pavalgyti, jei tik kokia valadą pavėluodavau, tada būdavo blogai, kartais aišku nei laiku valgymas nepadėdavo, MB pastebėjo, kad vemdavau nuo sūraus varškės sūrelio (man bėja skanu buvo ) taigi atsisakiau, gerai yra pastebėti nuo ko šleikštulys darosi didesnis, galima pabandyti kontroliuoti, nors kaip sakoma : Būna dienu kaip tyčia...Ir va tas dienas ar valandas tenka iškentėt... 4u.gif
Atsakyti
Man nuo pykinimo padėdavo rytais suvalgyti sūrūs krekeriai 4u.gif
Atsakyti
vakar vakare baisiai pykimo, net tampe... doh.gif snd net pajudet, ar i burna isidet bijau ka nors... neduok Dieve, bus tas pats... doh.gif
Atsakyti