Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

sveikutes, nors pykinimas man jau praeityje, bet prisimenu kaip kazkoki kosmara doh.gif
padedavo nuolatinis kazko kramsnojimas, uztai dabar turiu +10 kg doh.gif
taip pat gelbedavo ledinukai, ne pykindavo nuo ryto iki tol kol uzmigdavau doh.gif
Atsakyti
ka cia bepadarysi, sedziu visa persikreipus ir ne pagalvot apie nieka nesinori. anksciau dar lyg vanduo gelbedavo, o dabar apsivemiu nuo jo. ar dar didesni sleikstuly suteikia schmoll.gif man taip viskas pasikeite, viskas atvirksciai. kokia as anksciau edri budavau, galedavau valgyt visa para, be mesos nei dienos, tai dabar net i parduotuve nenoriu eit kai apie maista pagalvoju. nieko nenoriu. nieks manes nevilioja. mesos jau savaite burnoj neturejau. neysivaizduodavau ryto be kavos puodelio, tai dabar net ziuret negaliu i ta puse. nuo visko bloga.
Atsakyti
O aš jau žinau... Jei mane pykina, nueinu į tualetą ir išsivemiu, nes blogai jausiuos tol, kol neišsivemsiu. O po to viskas gerai, diena rodos nušvinta smile.gif
Su pirmąją vemdavau rytais, gelbėdavo ir sausainiai ir bele kas....
O dabar paros laikas nenustatytas, būna, kad pykina ryte, po piet, ar prieš pat miegą... g.gif
Atsakyti
Mane jau tik vakarais bepykina doh.gif pries geras pora sav,pykindavo visa para(iskyrus kai miegu) doh.gif ...jokiu kvapu negaliu pernest,ypac minkstikliu,kvepalu(vyrui neleidziu kvepintis jokiais po skutimosi),nes tada nesirodyk ne arti...kosmaras..jau meldziuos,kad tik greiciau baigtusi unsure.gif
Atsakyti
na as irgi pasikankinau nemazai... ir niekas nepadedavo... pykindavo visa diena, po to tik vakarais, tai vakarais ejau vemti, tada galejau uzmigti, kitaip niekaip...
dabar lyg ir viskas tvarkoj smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kažkaip netyčia atradau, kad man pykinimą numalšina puodelis vandens su citrinos gabaliuku, kurį atsigėrusi suvalgau, atsigaivinu ir kaip ranka nuima pykinimą, net įtariu, kad paprastai ką vadinau troškuliu, db pavirto į pykinimą, laimė, nors nevemiu.
Pabandykit, tikrai sveikiau nei limonadai ar užkandžiai, gal padės.
Atsakyti
sveikos mergaites smile.gif
jungiuos ir as prie jusu smile.gif
pykina ir mane labai baisiai... ir galva svaigsta.. jau nebezinau ko griebtis.. darbe sedet darosi nebeimanoma... o dar kai koks smirdantis klientas ateina tai isvis... skaiciau, kad kaikurioms tas blogumas iki pat 18 savaites ar net iki pat gimdymo... neisivaizduoju, kaip reikia tuo nestumu tada dziaugtis?
o apie kokius homeopatinius vaistukus kalbejot? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maraida: 17 gegužės 2011 - 14:35
QUOTE(maraida @ 2011 05 17, 13:35)
sveikos mergaites smile.gif
jungiuos ir as prie jusu smile.gif
pykina ir mane labai baisiai... ir galva svaigsta.. jau nebezinau ko griebtis.. darbe sedet darosi nebeimanoma... o dar kai koks smirdantis klientas ateina tai isvis... skaiciau, kad kaikurioms tas blogumas iki pat 18 savaites ar net iki pat gimdymo... neisivaizduoju, kaip reikia tuo nestumu tada dziaugtis?
o apie kokius homeopatinius vaistukus kalbejot? smile.gif

nesijaudink, mane tas pykinimas nuo ryto iki vakaro kankino visa savaite, veliau isnyko, dar pora savaiteliu tik vakarais, tai ejau i wc, nes net galva skaudedavo smile.gif o veliau viskas susitvarke ir dabar gerai. Neskaityk kas kam buna, buk optimistiskai nusiteikusi smile.gif
man bandeles padedavo nuraminti skrandi, koses virtos be druskos, mesos nevalgiau, jokiu pribumbasu irgi nevalgiau, kuo paprastenis maistas, tuo maziau skrandis streikuos. Ir valgyk po truputi bet daznai, neprisivalgyk rolleyes.gif
pamatysi, viskas greitai susitvarkys mirksiukas.gif o tada galesi puotauti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, suzinojau, kad laukiuosi 7 savaiciu, tada tik ir prasidejo galvos pasvaigimas, skrandzio grauzimas...
Pasikeite ir gyvenimo ritmas, keltis galiu kad ir 6 val ryto, o jau pabudus tai turiu lekt i virtuve ir butinai kazka uzkasti, nes atrodo skrandyje skyle atsiras smile.gif
Pastebejau, kad ir mesa pradejo smirdet, ne bet kada galiu ja valgyti.
Ir rankinukas prikimstas duona (man padeda,kai galva spangsta), sausainiais,sokoladukas...masinoj visa laika esu pasiruosus vandens.
bigsmile.gif aciu dievui, kad nevemiu, bet ka gali zinot, gal viskas priesaky... g.gif
Atsakyti
QUOTE(maraida @ 2011 05 17, 15:35)
sveikos mergaites smile.gif
jungiuos ir as prie jusu smile.gif
pykina ir mane labai baisiai... ir galva svaigsta.. jau nebezinau ko griebtis.. darbe sedet darosi nebeimanoma... o dar kai koks smirdantis klientas ateina tai isvis... skaiciau, kad kaikurioms tas blogumas iki pat 18 savaites ar net iki pat gimdymo... neisivaizduoju, kaip reikia tuo nestumu tada dziaugtis?
o apie kokius homeopatinius vaistukus kalbejot? smile.gif



Yra tokie vaistukai homeopatiniai Nux Voimica vadinasi, seses pazistama homeopate rekomendavo nuo pykinimo, pati dar nebandziau, nes paskutnem dienom pykina tik vakarais, tai galvoju, gal praeis ir taip. Dar viena vaistininke rekomendavo imbiera pakramtyt arba imbierinius sausainiukus valgyt, sako padeda.... 4u.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmo vaikelio, tai pykindavo, bet nevemiau nei karto. Kai pykindavo ir budavo negera, kazkaip savaime man noredavosi vaisiu, rugsciu vaisiu. Tada buvo kaip tik parduotuvese svieziu greifruktu. Tai valgiau kiekviena diena. Ir suvalgius, taip pageredavo, atsirugdavau, skrandis pradedavo dirbti sparciau. Dabar vel esu toje pacioje situacijoje, tai jauciu pagerejima suvalgiusi meliona, tresniu (pas mus ju, aciu Dievui, jau yra svieziu). Taip pat, kai laukiausi pirmos, labai noredavosi gazuotu gerimu, tai geriau Vytauto mineralini vandeni. Jame ir daug reikalingu mineralu, ir labai gerai skrandi paskatina dirbti...
O siaip esu girdejusi, kad gali padeti toks gerimelis, kuris padaromas apipylus vandeniu sviezius supjaustytus agurkus. Nezinau, nebendziau. As tiesiog zalius agurkus valgiau ir valgau, kazkaip atgaivina...
Ir dar, esu skaiciusi, kad pykinima malsina imbiero arbata su citrina.
Atsakyti
Mano ginekologas pamenu patarė nusipirkti imbiero, pasitarkuoti ir užsiplikyti tokios arbatos. Teigė, jog ji slopina pykinimą. Kadangi mane pykino tik savaitę, tai taip ir neišbandžiau, bet gal kam padės. ax.gif
Atsakyti