Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

na manes ir jau taip stipriai nebepykina, bet buna dar papykina retsykiais... kai bunu islakus, bet pavalgius viskas susitvarko 4u.gif o pirmi menesiai tai buvo siaubas... doh.gif kiekvienam zingsny pykino
Atsakyti
Pamenu, kad mane labiausiai gelbejo borjomi mineralinis... Be jo budavau kaip be ranku. Dabar irgi jis labai padeda nuo remens. ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Dabar net galvoju,ar mane pykino kai laukiausi pirma kart,kad turbut ne,o jei ir pykino tai nelabai stipriai,jei neatgaminu to g.gif Kai laukiausi antra kart-pykino,bet buvo pakenciama ir valgiau ir tvarkiausi namie ir kazkur islekt galejau.Nu bet dabar doh.gif doh.gif doh.gif vajetau ir dar kart vajetau,dabar mazdaug 1,5savaites jauciuosi puikiai ir valgau ir vel megaujuos gyvenimu smile.gif Negalejau isvis nieko nei valgyti,nei gerti,neturejau jegu net is lovos atsikelti,zodziu viso to pasekme -10kg schmoll.gif Nieks nepadejo nei mineralinis,nei normalus maistas,nei vaisiai,nei kazkokie uzkandziai...kosmaras kazkoks schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos

ir aš jungiuosi prie bloguojančių doh.gif

Pykina nuo 4,5 sav. (labai anksti pradėjo šį kartą) ir niekaip nesibaigia doh.gif nepadeda niekas, geriau jaučiuosi kai guliu lovoje namuose ir nejudu, bet dar tenka ir į darba eiti, tai jau antras mėnuo tik sėdžiu ir žiūriu į kompą, nes net galvoti negaliu - pykina verysad.gif vemiu ir ryte ir vakare, sunkiausia būna vakarais, gal dėl to, kad pavargstu....

Kada visa tai baigsis...? verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,prisijungiu ir as prie jusu 4u.gif Mane pykino nuo 5 savaites,tasydavo oho,ho...padedavo mineralinis ir dar neatsikelus is lovos suciulpdavau saldainukus ivairiu skoniu,tada galedavau atsikelti ir kazka uzvalgyti,dar imbiero arbata padedavo.Dabar pagaliau apstojo,nors 13savaite mums,vakarais uzeina bangeles...
Atsakyti
QUOTE(aromat @ 2011 04 12, 11:09)
Sveikos,prisijungiu ir as prie jusu 4u.gif Mane pykino nuo 5 savaites,tasydavo oho,ho...padedavo mineralinis ir dar neatsikelus is lovos suciulpdavau saldainukus ivairiu skoniu,tada galedavau atsikelti ir kazka uzvalgyti,dar imbiero arbata padedavo.Dabar pagaliau apstojo,nors  13savaite mums,vakarais uzeina bangeles...


sveikos, man 30 savaite o papykina iki dabar. vemiau tai bene iki kokio 5 menesio, nuo 5 men vemiu tik tam tikrom progom, pavyzdziui jei bulgariskas pipiras ant danties pakliuna...oi dedu sliauka ir nesvarbu kokiam pavidale tas pipiras - sviezias ar virtas ar keptas ar sutrintas i padaza - vemiu taip kad atrodo gimdyti pradesiu!
tarnsporto irgi netoleruoju, kazkokiu riebiu kvapu irgi ne....mesa valgyti pradejau gal tik pries pora savaiciu iki to su nosine ant veido sededavau kol vyras sau mesa kepdavo! niekas man nepadejo nuo vemimo...vandeni vemdavu, arbata vemdavau po pirmo gurksnio, tas pats su sultimis....ir taip bent 3 k per diena. o dabar papykina jei nepavalgau kas 2 valandas...tai kaip karve visa diena kazka turiu ziaumoti nes dienos metu nieko stipraus valgyti nenoriu tai visa diena burnoje tai bananas, tai obuolys, tai apelsinas, tai slyva...ir taip panasiai nuo 10.30 rto iki 5 val vakaro. na o paskui jau kazkas rimtesnio namuose....anksciau 5 valanda ryto keldavausi begioti, dabar karts nuo karto keliuosi koki sumustini pasidaryti, nes pykina jei nepavalgau....
Atsakyti
QUOTE(Onenewlady @ 2011 04 13, 12:21)
sveikos, man 30 savaite o papykina iki dabar. vemiau tai bene iki kokio 5 menesio, nuo 5 men vemiu tik tam tikrom progom, pavyzdziui jei bulgariskas pipiras ant danties pakliuna...oi dedu sliauka ir nesvarbu kokiam pavidale tas pipiras - sviezias ar virtas ar keptas ar sutrintas i padaza - vemiu taip kad atrodo gimdyti pradesiu!
tarnsporto irgi netoleruoju, kazkokiu riebiu kvapu irgi ne....mesa valgyti pradejau gal tik pries pora savaiciu iki to su nosine ant veido sededavau kol vyras sau mesa kepdavo! niekas man nepadejo nuo vemimo...vandeni vemdavu, arbata vemdavau po pirmo gurksnio, tas pats su sultimis....ir taip bent 3 k per diena. o dabar papykina jei nepavalgau kas 2 valandas...tai kaip karve visa diena kazka turiu ziaumoti nes dienos metu nieko stipraus valgyti nenoriu tai visa diena burnoje tai bananas, tai obuolys, tai apelsinas, tai slyva...ir taip panasiai nuo 10.30 rto iki 5 val vakaro. na o paskui jau kazkas rimtesnio namuose....anksciau 5 valanda ryto keldavausi begioti, dabar karts nuo karto keliuosi koki sumustini pasidaryti, nes pykina jei nepavalgau....

Na,uzuojauta didziausia...ir sakoma nestumas ne liga,o tai kaip tai ivardinti jei vemiama atsiprasant ,,viedrais,, t.y kibirais??? g.gif na, viena paguoda,kd tai neamziams...ko neiskenti del mazo stebuklelio nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(aromat @ 2011 04 13, 16:03)
Na,uzuojauta didziausia...ir sakoma nestumas ne liga,o tai kaip tai ivardinti jei vemiama atsiprasant ,,viedrais,, t.y kibirais??? g.gif na, viena paguoda,kd tai neamziams...ko neiskenti del mazo stebuklelio nestuke.gif


as galvoju...kazi koki maista mano mazius megs kad as taip visko ar daugumos produktu netoleruoju:) juk sakoma kad nuo kazkur 28 savaites mes formuojame busimo kudikio skoni! bus vegetaras daug maz....bananais maitinsis.

Atsakyti
QUOTE(Onenewlady @ 2011 04 13, 13:48)
as galvoju...kazi koki maista mano mazius megs kad as taip visko ar daugumos produktu netoleruoju:) juk sakoma kad nuo kazkur 28 savaites mes formuojame busimo kudikio skoni! bus vegetaras daug maz....bananais maitinsis.

Aga,cia verta pagalvoti,as pati mesos visiskai nenoriu,beje bananus,mangus,saltibarscius kibirais galiu valgyti....o gal atvirksciai,kuriuos mes valgom vos ne kibirais,tai tu produktu nemegs,kazkur ir taip skaiciau.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(aromat @ 2011 04 13, 17:43)
Aga,cia verta pagalvoti,as pati mesos visiskai nenoriu,beje bananus,mangus,saltibarscius kibirais galiu valgyti....o gal atvirksciai,kuriuos mes valgom vos ne kibirais,tai tu produktu nemegs,kazkur ir taip skaiciau.... g.gif


as tai tik skaiciau kad jau ka mama valgo tai ir vaika trauks. Na nebent kokios alergijos nuo padauginimo kils. tada kitas reikalas. Dar skaiciau kad pagal vaiko lupas gali spresti kaip maitinosi mama...tipo jei vaikas storalupis tai mama daugiau mesede ir i ne itin sveika maista linkusi, o tie sirdeles formos - tai labai jau tvarkingos mamos buvo:) Na nezinau nezinau....mano mamos lupos tai kai Angelinos Jolie..bet ir mano bobute be mesos nei dienos - o be sumustinio jokio uzkandzio neisivaizduoja, nors pacios lupos visada siaurokos buvo! o vat mano sesuo tai irgi su lupelem - bet kadangi ja prie mesos nestumo metu kazkaip netrauke ir daugiau sriubelem maitinosi, saludmynu irgi nemego tai ir abi mergos jos daugiau siauralupes, visiskai ne i mama....
Atsakyti
QUOTE(Onenewlady @ 2011 04 13, 15:48)
as galvoju...kazi koki maista mano mazius megs kad as taip visko ar daugumos produktu netoleruoju:) juk sakoma kad nuo kazkur 28 savaites mes formuojame busimo kudikio skoni! bus vegetaras daug maz....bananais maitinsis.

Nebus, nebus smile.gif. Aš esu vegetarė galybę metų, vaiko tėtis taip pat, o mergaitė mėsą ypač mėgsta, kiaušinius, irgi- nors tokių dalykų aš tikrai nėščia nevalgiau.

Man nuo pykinimo irgi padėdavo amžinas kramsnojimas mikro porcijomis (visokie trapučiai, krekeriai, barankytės, imbieras, ledinukai, daug negazuoto vandens, juoda arbata su šiek tiek pieno ir cukrum). Bet tik vėliau, o pradžioje, kol buvo ta vadinama toksikozė, tai nelabai kas gelbėdavo schmoll.gif.
Tiek pirmo nėštumo metu, tiek dabar, irgi, pasitaiko blogumo nuo kokio nors produkto. taigi, jau susitaikiau, kad galutinai praeis, kai pagimdysiu smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spengla: 13 balandžio 2011 - 16:00
QUOTE(Onenewlady @ 2011 04 13, 14:58)
as tai tik skaiciau kad jau ka mama valgo tai ir vaika trauks. Na nebent kokios alergijos nuo padauginimo kils. tada kitas reikalas. Dar skaiciau kad pagal vaiko lupas gali spresti kaip maitinosi mama...tipo jei vaikas storalupis tai mama daugiau mesede ir i ne itin sveika maista linkusi, o tie sirdeles formos - tai labai jau tvarkingos mamos buvo:) Na nezinau nezinau....mano mamos lupos tai kai Angelinos Jolie..bet ir mano bobute be mesos nei dienos - o be sumustinio jokio uzkandzio neisivaizduoja, nors pacios lupos visada siaurokos buvo! o vat mano sesuo tai irgi su lupelem - bet kadangi ja prie mesos nestumo metu kazkaip netrauke ir daugiau sriubelem maitinosi, saludmynu irgi nemego tai ir abi mergos jos daugiau siauralupes, visiskai ne i mama....

na,idomu su tom lupom...mano ne is plonuju,bet nesu mesaede,o pastojus is vis mesos gali nebuti,zuvi visada megau...mano sesuo mesaede dvynukus pagimge tai mergaite be mesos nei dienos,o berniukas gali buti vegetaras...na,cia matyt kaip kam,kas....o griztant prie pykinimo,jei nebandet imbiero arbatos,pabandykit,daug kam padeda smile.gif
Atsakyti