Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

suri kata, aciu. Girdejau dar, kad siaip ryte reikia uzwalgyt..ar swarbu ar suru, ar saldu maista? nes, kiek esu skaicius, tai daug kas suraus uzwalgo... g.gif o ka daryt, jei ryte nepripratus walgyt? ax.gif niu nelenda......
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 20, 16:54)
suri kata, aciu. Girdejau dar, kad siaip ryte reikia uzwalgyt..ar swarbu ar suru, ar saldu maista? nes, kiek esu skaicius, tai daug kas suraus uzwalgo... g.gif  o ka daryt, jei ryte nepripratus walgyt?  ax.gif  niu nelenda......

Žinok sunku ką nors patarti, nes pastebėjau, kad visoms skirtingai - vienoms sūriai padeda, kitoms rūgščiai užvalgyt.. jei jau nelenda iš ryto, tai nelenda, žiūrėk pagal savo pojūčius mirksiukas.gif Vienintelė tendencija iš mano patirties, kad negalima kentėti tuščiu skrandžiu, nes ir pykina labiau, o jei dar sutampo, tai išvis kančia, bent man taip būdavo. Vis valgydavau, dažnai ir po nedaug, o valgydavau tai, ką tuo metu galėdavau valgyti, nes vieną dieną viskas atrodydavo šlykštu išskyrus virtą kumpį, o kitą dieną jau vien nuo minties apie tą kumpį bėgdavau į WC. Taip kad sunku ką nors konkrečiai patarti, bandyk pagal save kažkaip susistyguoti, svarbiausia nepamiršt pavalgyti ir gerti daug skysčių, nors ir pykina. Jei ir teks vemti, žinok geriau kai yra kas skrandyje, o ne tuščiu skrandžiu tampytis, nors ir žiaurokai skamba ax.gif Na aišku čia tik mano patirtis.. Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

O ką Jūs darote su darbu, tuo pykinimo metu? Aš atidirbau dvi savaites su baisia savijauta, dabar pasiėmiau atostogų savaitę, bet net nežinau kaip reiks grįžt į darbą, jei nepagaerės sad.gif Iki pietų neprognozuojami vėmimai, o ką jau kalbėt apie tą šlykštų jausmą... Jaučiu blogai, kad neišbandžiau gydytojos vitaminų pasiūlytų... Rytinis pavalgymas pirmiau padėdavo, dabar jau kaip ir ne, imbierai irgi ne, visokių sūrių ir saldžių kramtalų pati nebenoriu kišt į skrandį sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svirple: 21 sausio 2011 - 11:00
Sveikos.

As vemiau kiaura para visas 13sav. Man padedavo tik laselines ligonineje, o pati negaledavau net laselio vandens isgerti, viskas ejo lauk. Dantis susigadinau, nuo vemimo verysad.gif Galvojau tas kosmaras niekad nesibaigs unsure.gif bet pasibaige biggrin.gif atkentejau savo. Dabar turiu suneli 8men, ir viskas jau seniausiai pasimirso 4u.gif Linkiu Jums stiprybes ir sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svirple @ 2011 01 21, 10:59)
Sveikos,

O ką Jūs darote su darbu, tuo pykinimo metu? Aš atidirbau dvi savaites su baisia savijauta, dabar pasiėmiau atostogų savaitę, bet net nežinau kaip reiks grįžt į darbą, jei nepagaerės sad.gif Iki pietų neprognozuojami vėmimai, o ką jau kalbėt apie tą šlykštų jausmą... Jaučiu blogai, kad neišbandžiau gydytojos vitaminų pasiūlytų... Rytinis pavalgymas pirmiau padėdavo, dabar jau kaip ir ne, imbierai irgi ne, visokių sūrių ir saldžių kramtalų pati nebenoriu kišt į skrandį sad.gif

Kreipkis į gydytoją, paprastai nėščioms jie negaili biuletenių rašyt 4u.gif Aš atsėdėdavau kaip zombis kažkaip, bet darbas gan ramus, sėdimas. Bet jei tau sunku, tai būtinai pasiskųsk daktarams.
Atsakyti
pernai tokiu laiku ir dar kelis mėnesius pirmyn, vienintelis dalykas kurio dažniausiai neišvemdavau buvo arbūzas, prie lovos laikydavau visada gabaliukais supjaustyto - ir skysčiai ir cukrus energijai.. iš maximos būdavo saldus ir nesuvytęs. iš |ki neskanus (kai išpirkom maximinius, teko bandyt kitokį).
gal kam padės 4u.gif
Atsakyti
help heelp unsure.gif sian visa diena, ka nesuwalgau, tai iskart isv.... doh.gif gal dar kokiu patarimu galit duot?
Atsakyti
paskutinem dienom oooj, kaip nekas jauciuos.. schmoll.gif gal kas zino, ka galima butu valgyt, kad nors kiek skrandy pasilaikytu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 31, 00:06)
paskutinem dienom oooj, kaip nekas jauciuos.. schmoll.gif  gal kas zino, ka galima butu valgyt, kad nors kiek skrandy pasilaikytu?  g.gif


Užjaučiu labai... Bet gal tau į gydytoją laikas kreiptis? Gal lašinę pastatytų?
Aš tai stengiuos valgyt tik tai, ko norisi ir kas daugiau mažiau natūralu. Bet ir tai, visiškai negaliu nuspėt, kada ir nuo ko apsivemsiu...
Dabar labiausiai nerimauju ,kad skysčių man tikriausiai trūksta, tai prašysiu gydytojos tuos tyrimukus visus jau padaryti...
Atsakyti
stengiuos gert daug skysciu...wakar wyras atnese citrinu, tai susimaisius su wandeniu, kazkaip padeda =] nors kolkas biggrin.gif tikiuos, kad tai truks tik 3 men.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 31, 13:04)
stengiuos gert daug skysciu...wakar wyras atnese citrinu, tai susimaisius su wandeniu, kazkaip padeda =] nors kolkas  biggrin.gif  tikiuos, kad tai truks tik 3 men..  g.gif


Tai gerai, kad bent skysčius išeina gert smile.gif Man irgi pradžioje gėrėsi su citrina, o va dabar sunkiai beatrandu ką galėčiau gerti. Ant mineralinio gazuoto perėjau - gal ir ne itin gerai, bet vis skystis...
Aš irgi labai tikiuos, kad ilgiau 3 mėnesių netruks drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtimi 4u.gif man padėdavo avižiniai sausainiai... o mano kolegei sūrūs krekeriai, tik va visa paslaptis, kad juos reikia valgyti is ryto tik atsikelus ir darnepakilus is lovos...ir 100 procentu padedavo blush2.gif kai pasipasakojau savo ginei ka veikiu rytais lojoj kad isvengciau pykinimo tai ji juokesi net uz pilvo susiemus...o vyras vis pergyvendavo, kad mūsų miegamajame tuoj pelių atsiras 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti