Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

na, man panašiai su imbieru, nupurto net pagalvojus...
Atsakyti
as geriu arbata su imbieru - padeda.
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2011 01 12, 12:18)
as geriu arbata su imbieru - padeda.

man tai padejo koki pora savaiciu... paskui jau nebe sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gerberiuke @ 2011 01 11, 17:26)
man gine sake - jei staiga nebepykina, bek kuo greiciau pas mane, nenoriu gasdinti, bet jei nepraeje dar 3 menesiai ir labai staigiai nustoja pykinti - manu verta butu suskubti pas gine

Sveika dar kartą, tai va, buvau pas ginę, matė mažiuką, viskas jam gerai, tiesiog sumažėjo pykinimas ir tiek, nieko blogo iš esmės, taigi manau galima džiaugtis wink.gif
Atsakyti
As valgau imbierinius saldainukus ir atrodo padeda...bent jau tam kartui biggrin.gif Siaip ir skanu,ir imuniteta stiprina thumbup.gif
Atsakyti
atradau recepta, kuris man padeda nuo pykinimo, t.y. nuo vemimo smile.gif pykina maziau, bet nenustoja smile.gif

isgirdus zadintuva, neskubu keltis is lovos, dar kokia 5-10 min paguliu ramiai, pasirazau. tada pasidarau sausu pusryciu ir griztu i lova. pavalgau lovoj ir dar po valgymo kokia 5-10 min paguliu. tada jau galiu ramiai keltis, jokiu vemimu smile.gif
Atsakyti
mano receptas buvo toks: rytais kai suskamba zadintuvas,dar guledama lovoje sukrimsdavau kelis surius krekerius. si patarima buvau radus berods nestumo kalendoriuje.geriausiai padedavo salto kefyro su druska. daug kefyro ax.gif
Atsakyti
tik atsiwerciau sau aktualia tema, ir iskart nebegau i WC....wakar patwirtino man, kad ne negimdinis nestumas, o normalus. ne taip sawaites apskaiciawo, tai nuo sian "smagumai prasidejo!!! atsikelus, namuose spejau aplankyt WC, isejus laukt mikruske, spejau aplankyt parkeli biggrin.gif ir darbiniam WC jau pasizymejau biggrin.gif as is ryto nieko newalgau...o kai pykina, net apie maista negaliu pagalwot doh.gif siandien nusipirkau kopustu salotu, bet walgyt VISISKAI nenoriu schmoll.gif ka patartumete daryt? nes, man jau atrodo, greitai skrandy baigsis vanduo...
Atsakyti
ryt is ryto bandysiu suriu krekeriu uzwalgyt.. g.gif
Atsakyti
krekeriai nepadejo blink.gif ar galima gerti mineralini gazuota vandeni? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 20, 09:22)
krekeriai nepadejo  blink.gif  ar galima gerti mineralini gazuota vandeni?  unsure.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 20, 08:22)
krekeriai nepadejo  blink.gif  ar galima gerti mineralini gazuota vandeni?  unsure.gif

Man krekeriai truputį padėdavo, kol vieną rytą nebuvo atmesti į WC, iki šiol jų dar valgyti negaliu doh.gif O realiai tai 100 proc. niekas nepadėdavo, nors viską rodos išbandžiau, vistiek pykindavo daugiau ar mažiau, tai tiesiog visą laiką stengiausi turėti negazuoto vandens buteliuką ir ką nors užkrimsti. Valgydavau per prievartą atbulais dantimis, nes tuščiu skrandžiu būdavo blogiausia. Geriau negazuotas vanduo, nes gazuotas dirgina skrandį mirksiukas.gif Vienu metu lyg ir padėdavo mėtiniai saldainiukai.. Vandenuko visąlaik turėti reikia su savim, kad skysčius atstatyt mirksiukas.gif 12 sav. baigėsi man visi pykinimai, kaip ranka nuėmė bigsmile.gif To visoms ir linkiu 4u.gif
Atsakyti