Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

Kaip ir daugumą, gelbsti užvalgymas kokio maisto, bet dabar prasidėjo, kad mane pykina bevalgant, atrodo kad tuoj tuoj atpylsiu maistą, o tai dar baisiau nei pykinimas nevalgius. Dėl apetito stokos labai nusilpo organizmas, aplink akis pajuodę, veidas perbalęs, o jei pakeliu galvą į viršų tai labai galva apsvaigsta ir atrodo, kad tuoj tuoj nualpsiu. Bijau dabar net pas gydytoją eiti, nes kai padarys kraujo tyrimą tai speju visko ten truks. O gal čia normalu, ir jūs tokios perbalę? Svorio tai nei numečiau, nei priaugau, tai nzn...

Dar čia ne į temą, bet atskiros temos veti nesinori, o ir nežinau kurioje paklausus. Ką daryti dėl mieguistumo? Rašo kad kavos gerti negalima, o man reikia mokytis, tik pradedu skaityti ir taip miegas suima, tai kartais išgeriu puodelį kavos, ar tai labai blogai? Gal žinote kitokių būdų? Labai ačiū už ats iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2011 01 08, 20:46)
Dar čia ne į temą, bet atskiros temos veti nesinori, o ir nežinau kurioje paklausus. Ką daryti dėl mieguistumo? Rašo kad kavos gerti negalima, o man reikia mokytis, tik pradedu skaityti ir taip miegas suima, tai kartais išgeriu puodelį kavos, ar tai labai blogai? Gal žinote kitokių būdų? Labai ačiū už ats iš anksto.


atleiskit, kad rašau ne ten kur turėčiau, bet mano žmonelė nėščia, tai ir skaitalioju temas visokias aktualias 4u.gif Su miegu jai irgi taip kaip Jums. tai paklausus daktarės sakė, kad nieko tokio, jei kava yra su pienu. tik nereikia ten prisidėt kavos, kad šaukštelis stovėtų...
Atsakyti
QUOTE(Shadow_man @ 2011 01 08, 22:00)
atleiskit, kad rašau ne ten kur turėčiau, bet mano žmonelė nėščia, tai ir skaitalioju temas visokias aktualias  4u.gif  Su miegu jai irgi taip kaip Jums. tai paklausus daktarės sakė, kad nieko tokio, jei kava yra su pienu. tik nereikia ten prisidėt kavos, kad šaukštelis stovėtų...

Tai kaip tik su pienu geriu, dusaukstelius kavos deduosi ir stengiuosi kas diena negerti, bet kad mokslai spaudzia o miegoti tai kiaura para galiu biggrin.gif
Atsakyti
O ką reiškia jei antra diena manęs nebepykina? Ar verta sunerimti, kad kažkas negerai vaikeliui, ar galiu džiaugtis. Nu negaliu sakyti, kad visiškai nebepykina, bet taip kaip buvo iki tol, kad praktiškai visą dieną tai nebėra. Krūtinę vis dar skauda, gal ir kiek mažiau, o gal aš jau paranojinuosi, meldžiu, padėkit doh.gif
Atsakyti
sveikos....keista girdet,kad kazman ko nors kramsnojimas padeda... schmoll.gif noreciau kad ir man tai padetu,nes man bloga vien pagalvojus apie maista,o ka bekalbeti,kai ji uzuodziu...siaubas....sako penktame menesyje turetu visa tai nustoti....laukiu nesulaukiu...man padeda tik saltas mineralinis vanduo "Vytautas" lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif

mane pykina ir beveik visą dieną. Iš ryto ir iki pietų pykina, kol nepavalgau, o va vakare priešingai - pavalgius ir einant miegoti sad.gif dar niekada nevėmiau, nes padeda paprastas šaltas vandenukas iš krano, arbatų jokių gerti negaliu, nes jos neskanios ir kaip tik, keliančios šleikštulį doh.gif tik šiandien darbe kažkaip keistai, pykino labiau nei visada, jau galvojau, kad reikės bėgti... na, bet išsilaikiau smile.gif laukiu nesulaukiu, kada tas šleikštulys praeis blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Mane irgi tik atsikelus pradeda pykinti doh.gif Ir pykina visa diena doh.gif Nzn ir ka jau daryt, ir galva svaigsta biski,ir silpna schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2011 01 11, 12:27)
O ką reiškia jei antra diena manęs nebepykina? Ar verta sunerimti, kad kažkas negerai vaikeliui, ar galiu džiaugtis. Nu negaliu sakyti, kad visiškai nebepykina, bet taip kaip buvo iki tol, kad praktiškai visą dieną tai nebėra. Krūtinę vis dar skauda, gal ir kiek mažiau, o gal aš jau paranojinuosi, meldžiu, padėkit  doh.gif

man gine sake - jei staiga nebepykina, bek kuo greiciau pas mane, nenoriu gasdinti, bet jei nepraeje dar 3 menesiai ir labai staigiai nustoja pykinti - manu verta butu suskubti pas gine
Atsakyti
QUOTE(gerberiuke @ 2011 01 11, 17:26)
man gine sake - jei staiga nebepykina, bek kuo greiciau pas mane, nenoriu gasdinti, bet jei nepraeje dar 3 menesiai ir labai staigiai nustoja pykinti - manu verta butu suskubti pas gine

ačiū, bet 4ni ir taip eisiu. Tikiuosi tam turėjo įtakos labai gausus pieno produktų pavartojimas, o ne ...
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2011 01 08, 20:46)
* O gal čia normalu, ir jūs tokios perbalę? Svorio tai nei numečiau, nei priaugau, tai nzn...

**Dar čia ne į temą, bet atskiros temos veti nesinori, o ir nežinau kurioje paklausus. Ką daryti dėl mieguistumo? Rašo kad kavos gerti negalima, o man reikia mokytis, tik pradedu skaityti ir taip miegas suima, tai kartais išgeriu puodelį kavos, ar tai labai blogai? Gal žinote kitokių būdų? Labai ačiū už ats iš anksto.

*bent jau as tai tikrai atrodau kaip didelis ligonis. Nors maisto normaliai lyg ir suvalgau nors ir pykina, bet galva ziauriai sukasi, o apie paakiu pajuodima jau nei nebesneku unsure.gif o del pykinimo padeda labiausiai daznas uzkandziavimas. Smarkiausiai pykinti pradeda kai skrandukas tuscias palieka.
**ir man ta pati problema...dabar sesija, o mokytis taaaip sunku. Vos pasiimu lapus ir iskart akys limpa, o kur dar ir taip ne kokia savijauta. Mokslai i galva visiskai nelenda...Ech, sunku, bet kaip nors....o kavos viena puodeli per diena gerti galima, bet va mane vient pagalvojus apie ja - pykina...

o siaip tai nieko tokio, kad viena diena pykina, o kita ne. Gi neturi pykinti nuolatos. Man buna, kad pora dieneliu ramesniu, bet po to uz tas dienas atsiimu su kaupu doh.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif mamyciukes. As cia naujoke blush2.gif , mum jau 12 savaiciu, pykina kas diena, net po kelis kartus, WC gazdinu daugiau nei , kad pykina, bandau viska, bet niekas nepadeda doh.gif schmoll.gif ir daugiau vandens gerti, ir pastoviai ka nors kramtyti....jau prasidejo panika..pradedu raudoti, tada jauciuosi dar blogiau...
Atsakyti
Neperskaiciau visos temeles, tai nezinau ar jau buvo mineta, kad kai pykina - padeda imbierine arbata, gabaleli imbiero pakramsnoti ar tiesiog jo pauostyti 4u.gif
Mane turbut nuo imbiero supykintu, nes jo taip nemegstu doh.gif
Atsakyti