Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

QUOTE(Vivikaliux @ 2010 12 22, 16:39)
man geriausiai padedantis budas (ir kai esi nescia, ir kai nesi nescia)
1. isgeriu homeopatine tablete sedatif PC
2. prisipilu karsta pusle ir pridedu prie pilvo
3. pasidarau zalios arbatos (jeigu turite - tai zalios su ryziais - padeda siek tiek geriau nei paprasta zalioji)
4. Bandau nukreipti mintis nuo pykinimo - man patare psichologe viena toki idomu dalykiuka - 1. issirink daikta bet koki kambaryje ir isidemek ji, jo forma, spalva, jo detales, viska apie ji. 2. bandyk ta daikta atkurti mintyse - visiskai toki, koks jis yra. 3. Pabandyk isivaizduoti save to daikto vietoje (su humoru, jeigu nori) smile.gif
4u.gif
5. Tada bandau nukreipti mintis kitu budu - irgi psichologes padejimas. perbraukiu lapa per puse. vienoj pusej uzrasau 1.[I]mane pykina..
kitoj lapo pusej surasau 10 punktu. ir kiekvienam punkte rasau, ka dabar darau, kur dabar esu, ka dabar veikiu. Pvz: 1. Dabar as sedziu. 2. dabar as rasau. 3. dabar as matau savo lapa popieriaus ir t. t.
nepatikesit bet sitas budas stebuklingai padeda!  thumbup.gif  ir nezinau net kaip, bet tuo momentu pykinimas praeina! geras, ane? smile.gif
tikiuosi padejau smile.gif



norisi pakomentuot si posta

Sedatif PC. Indikacijos. Skirta vartoti suaugusiems ir vaikams. Psichikos sutrikimai (padidėjęs emocionalumas, irzlumas). Miego sutrikimai (ypač tinka asmenims, jaučiantiems lėtinį nuovargį, neramiems vaikams ir pagyvenusiems žmonėms). Skirta vartoti suaugusiems ir vaikams.

Tai vaistas nervams ir stresams malsinti...su pykinimu nieko bendro...manau tinka tik tuo atveju, jei moteris paniskai bijo (issivysciusi fobija) pykinimo ir del to nervinasi...bet cia jau rimtesnio gydymo reiktu g.gif

Karsta pusle prie pilvo nestumo pardzioj ??? doh.gif ITARTINA. juk negalima karstoj vonioj guleti, kad kraujotaka nesuaktyvetu, nes taip issaukiamas gali buti persileidimas...


Del vieno dalyko sutinku...pykinimas ir jo stiprumas, bei pasekmes iki vemimo, manau nemazai atveju yra psichologinis isitikinimas (tikrai nevisais...nekalbu apie tas kuriu organizmas nepriima nei vandens, nei maisto)...tuo paciu, kaip imanoma naudojant saviitaiga pykinima sumazinti ar bent isvengti vemimu...

as pati bijau vemti. tai tiesiog neleidziu sau buti uzvaldomai pykinimo. kai jauciu bloguma darau viska, kad jis praeitu, o nelaukiu kol sutasys ir pasivemsiu...padeda uzvalgymas bet ko (tusciu skrandziu pykina), atsigerimas, gumos kramtymas (renkuosi vaisines, nors anksciau tokiu labai nemegau). Labiausiai pykinima mazina mandarinai, obuoliai, apelsinu sultys.
Imbieras schmoll.gif pradzioj nestumo buvau prisiskaiciusi, kad padeda ir visur ji dejau i arbata, dziovintus guminukus tuos valgiau...bet realiai pykinimas prasidejo tik kokia 6sav, tai nuo tada i imbiera paziuret negaliu...pykina dar labiau.


Atsakyti
mane tai pykina kai noriu valgyt, bet kai pradedu valgyt mane dar labiau pykint pradeda atrodo kad tuoj isvemsiu kiekviena sauksta isideta i burna karsta.gif, o kai jau bunu pavalgius pykinimas aprimsta...tai net nezinau kad cia man padarius kad nepykintu taip g.gif help.gif
Atsakyti
Mane kai pykindavo gerdavau vandenį su daug citrinos. biggrin.gif O šiaip nors ir pykindavo norėdavau kažkokio maisto būtent. Dažniausiai bulvinių kukulių ir lay's čipsų su paprikom, tai bent kiek jų pavalgius galėdavau valgyti sveikesni maistą ir įvairesni biggrin.gif
Atsakyti
man padeda ledukas (paprastas vandens ledukas), apciulpiu ji iki tiek, kad galima praryti, ir praryju... raso, kad kai skrandi atsaldo, pykinimas bent aprimsta
Atsakyti

Man iš tikro nelabai kas padėjo, kai pykindavo, tiesiog palengva praėjo ir tiek (dabar man eina 15-a savaitė). Gerai, kad labai didelių porblemų su tuo vis dėlto neturėjau - vėmiau ryte tik vieną kartą, o kitom dienom būdavo toks visą dieną lengvas blogumas, kaip lengvos pagirios. O iš tikrųjų tą kartą, kai ryte vėmiau, tai net iškart geriau pasidarė, po to buvo lengviau nei tos ištisinės "lengvos pagirios". Vaistinėje pirkau čiulpiamas imbiero tabletes, bet nelabai jos gelbėjo, paskui mane nuo jų skonio vos nepykindavo smile.gif O svarbiausia būdavo šiek tiek užkąsti, kai išalkdavau, tad darbe nuolat turėdavau visokių duoniukų ir vis užkandžiaudavau (ir dabar visada turiu), tai vienas bendradarbis iš to ir padarė išvadą, kad aš laukiuosi smile.gif O nors ir nuolat užkandžiaudavau, svorio per pirmus 3 mėn. priaugau tik 1 kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kramtoske222 @ 2010 12 27, 17:24)
Man iš tikro nelabai kas padėjo, kai pykindavo, tiesiog palengva praėjo ir tiek (dabar man eina 15-a savaitė). Gerai, kad labai didelių porblemų su tuo vis dėlto neturėjau - vėmiau ryte tik vieną kartą, o kitom dienom būdavo toks visą dieną lengvas blogumas, kaip lengvos pagirios. O iš tikrųjų tą kartą, kai ryte vėmiau, tai net iškart geriau pasidarė, po to buvo lengviau nei tos ištisinės "lengvos pagirios". Vaistinėje pirkau čiulpiamas imbiero tabletes, bet nelabai jos gelbėjo, paskui mane nuo jų skonio vos nepykindavo smile.gif O svarbiausia būdavo šiek tiek užkąsti, kai išalkdavau, tad darbe nuolat turėdavau visokių duoniukų ir vis užkandžiaudavau (ir dabar visada turiu), tai vienas bendradarbis iš to ir padarė išvadą, kad aš laukiuosi smile.gif O nors ir nuolat užkandžiaudavau, svorio per pirmus 3 mėn. priaugau tik 1 kg smile.gif

o kada taves nustojo pykinti? as vis labai laukiu to momento, nes kartais atrodo nebeistversiu, niekas nepadeda... net ir imbiero tabletes sad.gif ledukas va kazkiek, bet darbe is kur gi as ji gausiu... sad.gif
Atsakyti
Na man jeigu uzeina sleikstulys ar silpnumas iskarto prigulu,jeigu esu darbe einu atsisesti,stengiuosi mintimis nuvyti visa ta bloguma ir kazkaip praeina ax.gif
Atsakyti
man tai tiesa sakant nieks nepadeda ir nezinau kas galetu padeti..tik po vemimo priepolio buna geriau doh.gif bet manau tai greitai praeis,tai kazkaip nesinervinu,tik sunkoka tai turi ziureti kur begti tualeto ieskot.. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pykinimas-man pats baisiausias dalykas...jei eina-issivemiu,nes nej arbatos,nej gerimai,nej pavalgymas nepadeda,dar labiau pykina...vakar ryte taip issivemiau,bet radau kas padeda poto,kai skrandis jau tuscias-bananini pieno gerima isgeriau ir pagerejo,kolkas daugiau ir nepykino.
Jau kokius tris menesius neteko vemt,tikiuosi nebesikartos.
Atsakyti
QUOTE(dalacka @ 2010 09 26, 16:30)
o taip pat jungiuosi ne tik prie nestukiu, bet ir prie vemukiu  unsure.gif buvo kelias dieneles labai negerai  verysad.gif  o dabar jau tik pykina ir pykina, i maista net paziureti negaliu, valgau - pykina, nevalgau - pykina, visada pykina, atrodo tuoj kaip pradesiu  karsta.gif  karsta.gif ir niekaip nerandu to recepto, kuris bent porai valandu apmalsintu pykinima smile.gif labai tikiuosi tuoj viskas pasibaigs ir pradesiu megautis  nestuke.gif


Man tas pats. Tas etapas kai kasdien vėmiau jau praėjo, dabar tik retkarčiais pasitaiko - ryte tuščiu skrandžiu arba kažką netinkamo suvalgius. Tačiau pykina ištisai nuo 6 sav. (dabar 14-a), blogiausia vakarais, ir nėra jokios priemonės kuri padėtų. Jei nepavalgau - vemiu, bet po valgio maistas skrandyje stovi ir toliau pykina. Na gal tik pomidorų sultys gyvenimą palengvina, bet tik tuo momentu kol geriu. doh.gif
Man labiausiai neramu dėl nepilnavertės mitybos, nes beveik negaliu valgyti baltymų - jokia mėsa, ankštiniai ir pieno produktai nelenda. Maitinuosi praktiškai tik duona su tepamu sūreliu ir bulvėmis įvairiais pavidalais. Natūralu, kad taip valgant trūksta jėgų ir energijos.
Nuo to pykinimo jaučiuosi labai fiziškai ir psichologiškai išsekusi.

Užjaučiu visas bloguojančias, puikiai suprantu kaip jums sunku. 4u.gif

Atsakyti
Si nestuma mane smarkokai pykino gal tik dvi savaites - 7-9, o paskui liovesi. Siuo metu ima pykinti tik tada, jei bunu tusciu skrandziu, tada reikia skubiai ko nors uzkrimsti. Tomis pykinimo savaitemis gelbedavausi nesaldinta metu arbata bei lengvomis uzkandelemis. Svarbiausia nebuti tusciu skrandziu 4u.gif
Atsakyti
Mane pradžioje pykino vos ne visą dieną, bet be vėmimų, tai aš po mažai valgydavau gan dažnai ir į paprastą vandenį įspausdavau citrinos sulčių šiek tiek, tai padėdavo tą šleikštulį nustumti ax.gif
Atsakyti