Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

QUOTE(L'aurora @ 2010 02 24, 17:38)
gal as kazkokia keista, bet imbiero niekada gyvenime negalejau pakest. ir nesuprantu, kaip kitiems jis patinka  doh.gif


na o as kaip ir alergiska imbierui, bo mane dusina nuo jo kvapo kaip ir nuo vaniles..

tad koki 50% receptu man netinka.. schmoll.gif
Atsakyti
Jau pradedu galvot, kad gal man kas negerai, nes man nė menkučio blogumo dar nebuvo, apie pykinimą išvis nė minties nebuvo. g.gif Jau norėčiau ir to pykinimo... Bent pasijusčiau... nestuke.gif

O šiaip tai, mano draugė, kai laukėsi, tai jai nuo pykinimo labai padėdavo vanduo su obuolių actu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anoniminė @ 2010 09 28, 16:34)
Jau pradedu galvot, kad gal man kas negerai, nes man nė menkučio blogumo dar nebuvo, apie pykinimą išvis nė minties nebuvo.  g.gif  Jau norėčiau ir to  biggrin.gif


Cia tik dziaugtis reikia, o ne negerumu ieskoti smile.gif
Atsakyti
Nesijaudink, žinau kai kurių visai nepykina ir viskas kuo puikiausiai mirksiukas.gif Kaiptik gali pasidžiaugti, kad nėra to "malonumo"
Atsakyti
Na taip. Džiaugiuosi, bet kad kartais vistiek, dėl šventos ramybės norisi nors truputį to "malonumo" pajusti. blush2.gif Bet žinot dar visko gali būt, mažum dar ir mane užklups netyčiom. biggrin.gif
Atsakyti
O kiek jums laiko? Mane nuo 7 savaitės pykint pradėjo.. bet žinau nedidelei daliai moterų gali pradėt pykint ir nuo 3 mėn. smile.gif
Atsakyti
o mane pradejo pykinti kai buvo 5 savaites ir 4 dienos ir tada dar is vakaro pagalvojau kaip gerai, kad man visiskai nesijaucia pykinimu biggrin.gif ir tuomet atejo rytas ir visos sekancios dienos karsta.gif na jei nera jokiu pykinimu tai tik dziaugtis reikia smile.gif 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
Manęs nepykindavo rytais, bet jei suimdavo dienos metu, eidavau valgyti marinuotų jelapenų cool.gif Stengiausi nepadauginti, kad neprisidaryčiau problemų su skrandžiu, bet gelbėjo puikiai thumbup.gif
Atsakyti
o man taippadeda citrinu sultys..
perku 25%, kad nepadaugunt smile.gif
ir geriu mazais mazais gurksniukais, kad greiciau rugstuma pajust..
stengiuosi naudoti kuo maziau, bet litras susinaudoja per 3 dieneles.. ax.gif
Atsakyti
Imbieriniai sausainiai ir vos vos jauciamas imbieras arbatoje.
Kai jau visa visai blogai tai gliukozes tabletes, kad nepradetu galvos nuo nevalgymo skaudet ir miegas... unsure.gif

Del astriu ir rugsciu produktu, citrinu aplesinu tai kazkodel jeigu jie pagerina pykinima tai baisiai sukelia rugstinguma ir vel buna blogai doh.gif
Atsakyti
man geriausiai padedantis budas (ir kai esi nescia, ir kai nesi nescia)
1. isgeriu homeopatine tablete sedatif PC
2. prisipilu karsta pusle ir pridedu prie pilvo
3. pasidarau zalios arbatos (jeigu turite - tai zalios su ryziais - padeda siek tiek geriau nei paprasta zalioji)
4. Bandau nukreipti mintis nuo pykinimo - man patare psichologe viena toki idomu dalykiuka - 1. issirink daikta bet koki kambaryje ir isidemek ji, jo forma, spalva, jo detales, viska apie ji. 2. bandyk ta daikta atkurti mintyse - visiskai toki, koks jis yra. 3. Pabandyk isivaizduoti save to daikto vietoje (su humoru, jeigu nori) smile.gif
4u.gif
5. Tada bandau nukreipti mintis kitu budu - irgi psichologes padejimas. perbraukiu lapa per puse. vienoj pusej uzrasau 1.[I]mane pykina..
kitoj lapo pusej surasau 10 punktu. ir kiekvienam punkte rasau, ka dabar darau, kur dabar esu, ka dabar veikiu. Pvz: 1. Dabar as sedziu. 2. dabar as rasau. 3. dabar as matau savo lapa popieriaus ir t. t.
nepatikesit bet sitas budas stebuklingai padeda! thumbup.gif ir nezinau net kaip, bet tuo momentu pykinimas praeina! geras, ane? smile.gif
tikiuosi padejau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vivikaliux: 22 gruodžio 2010 - 15:40
QUOTE(Anoniminė @ 2010 09 28, 14:34)
Jau pradedu galvot, kad gal man kas negerai, nes man nė menkučio blogumo dar nebuvo, apie pykinimą išvis nė minties nebuvo.  g.gif  Jau norėčiau ir to pykinimo... Bent pasijusčiau...  nestuke.gif 

O šiaip tai, mano draugė, kai laukėsi, tai jai nuo pykinimo labai padėdavo vanduo su obuolių actu.  mirksiukas.gif


reikia tik dziaugtis, kad nera pykinimo..kai kurioms buna tokie, kad negali istverti..
kaip nekeista, man pykinima numalsindavo paprastos kukuruzines lazdeles, be jokiu priedu, grauzi ir maziau jauti pykinima doh.gif g.gif biggrin.gif
Atsakyti