Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

Nežinia ką tavo gyd. turėjo galvoje sakydama, kad pykinti neturėtų, nes žinia, kad pykina 95proc. nėščiųjų, tai ką jos visos per mažai valgo ir geria? Aš valgau ir skysčių vartoju kur kas daugiau nei būdama nenėščia (o apetitu niekad nesiskundžiau) ir nuolatos, ir vistiek pykina g.gif Nors tiesos yra, kad pavalgius pykina mažiau - blogiausia tuščiu skrandžiu, tad stengiuos, kad jis neištuštėtų biggrin.gif
Atsakyti
na matyt geria nepakalkamai arba ne nuolat, isgerti kelis kart i diena tai nera gerai smile.gif as pati 2 litrus isgerdavau is labai pykino, o kai pradejau gurgsnoti pastoviai pykina maziau 4u.gif nors isgeriu praktiskai tiek pat... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, mane irgi pykina, taciau nelekiu vemti. Bet irgi pastebejau kad kai prisiverciu pavalgyti pykinimas sumazeja arba jei siek tiek gurksteliu vandens irgi palengveja smile.gif
Atsakyti
issivemiu ax.gif o dar padeda, jeigu pavalgau. Man atrodo, kad mane pradeda pykinti, kai vaikelis nori valgyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(suri kata @ 2010 09 21, 10:56)
Nežinia ką tavo gyd. turėjo galvoje sakydama, kad pykinti neturėtų, nes žinia, kad pykina 95proc. nėščiųjų, tai ką jos visos per mažai valgo ir geria? Aš valgau ir skysčių vartoju kur kas daugiau nei būdama nenėščia (o apetitu niekad nesiskundžiau) ir nuolatos, ir vistiek pykina  g.gif Nors tiesos yra, kad pavalgius pykina mažiau - blogiausia tuščiu skrandžiu, tad stengiuos, kad jis neištuštėtų  biggrin.gif

labutis mamytes 4u.gif tas pykinimas mane pribaiks doh.gif kai pavalgau tik tada geriau, bet kad tai neiseitis ,nes augu kaip ant mieliu doh.gif
Atsakyti
Labas visoms mamytems nestukems 4u.gif nestuke.gif
na as taip pat susiduriau su baisiu pykinimu. siandiena buvau pas ginekologa nes nesulaukiu savo mmm ir pasitvirtino kad laukiuosi. rytoj eisiu velgi kad pasakytu viska, nes ryt tik slapima nesiu. as beje uzsienyje pries 4dienas atostogavau lietuvoje ebt nepykino o dabar pradeda stipret. pries tas 4 dienas ir prasidejo stipreti. dabar jau net nakti nemiegu nes visada pykina silpna siandien teko ir vemti... jegu neturiu net.. bet ka net uzuodus vemt noris. baisu pagalvoti kad pati pradzia o taip jau ziauru... as manau kad man apie 4 savaites eina 5. na as esu isitikinusi galima sakyt. bet cia nelabai ka pataria del pykinimo dar ryt sakysiu kad tikrai prastai.. bet gal galit ka veiksmingo patarti dar visko neperskaiciau bet skaitau ismeginsiu viska nes tikrai labai silpna sveikatos nera. unsure.gif g.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveika, ką aš galiu pasakyt dėl pykinimo, tai universalaus recepto nėra - sako, kad daug kam padeda imbieras, ar imbierinė arbata, bet aš asmeniškai negaliu net pagalvot apie imbierą.. O iš patitrties, tai tikrai vienintelis dalykas kas padeda - valgyt kuo dažniau po truputį, vis gurkšnot vandenuką ar arbatytę, kad nebūtų tuščias skrandis. Aš kartais vos ne per prievartą turiu kažką sukrimsti, nes žinau, kad bus geriau. O jeigu pykinimas būna labai varginantis, t.y. nėštukė vemia kelis kartus per dieną, tai žinau, kad gydytojai skiria kažkokių vaistų. Sėkmės tau, ir linkiu, kad ilgai nepykintų mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai aciu suri kata 4u.gif na stengsiuosi kad neistustetu skrandukas ir gydytoju pagalbos prasyti jei bus blogiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trizniuke @ 2010 09 22, 13:12)
Labas visoms mamytems nestukems 4u.gif  nestuke.gif
na as taip pat susiduriau su baisiu pykinimu. siandiena buvau pas ginekologa nes nesulaukiu savo mmm ir pasitvirtino kad laukiuosi. rytoj eisiu velgi kad pasakytu viska, nes ryt tik slapima nesiu. as beje uzsienyje pries 4dienas atostogavau lietuvoje ebt nepykino o dabar pradeda stipret. pries tas 4 dienas ir prasidejo stipreti. dabar jau net nakti nemiegu nes visada pykina silpna siandien teko ir vemti... jegu neturiu net.. bet ka net uzuodus vemt noris. baisu pagalvoti kad pati pradzia o taip jau ziauru... as manau kad man apie 4 savaites eina 5. na as esu isitikinusi galima sakyt. bet cia nelabai ka pataria del pykinimo dar ryt sakysiu kad tikrai prastai.. bet gal galit ka veiksmingo patarti dar visko neperskaiciau bet skaitau ismeginsiu viska nes tikrai labai silpna sveikatos nera. unsure.gif  g.gif  verysad.gif


Sveikinu su gera zinia 4u.gif

Gali buti, kad pykinimas susilpnes kiek veliau, man pirmas dvi dienas buvo prastai, ryte keltis nuo pykinimo negalejau, o dabar jau puse velnio, papykina, bet gyvenimo kokybei netrukdo. Dabar nuo pykinimo neblogai padeda metiniai saldainiukai ar kramtomoji guma. Ir teisingai suri kata sake del uzkandziavimo, kai skrandis tuscias, dar labiau pykina.
Atsakyti
Mielosios mamytes jau ir as jungiuosi i jusu gretas 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Visas labai sveikinu su nestuke.gif o taip pat jungiuosi ne tik prie nestukiu, bet ir prie vemukiu unsure.gif buvo kelias dieneles labai negerai verysad.gif o dabar jau tik pykina ir pykina, i maista net paziureti negaliu, valgau - pykina, nevalgau - pykina, visada pykina, atrodo tuoj kaip pradesiu karsta.gif karsta.gif ir niekaip nerandu to recepto, kuris bent porai valandu apmalsintu pykinima smile.gif labai tikiuosi tuoj viskas pasibaigs ir pradesiu megautis nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Trizniuke @ 2010 09 22, 11:12)
na as taip pat susiduriau su baisiu pykinimu.



QUOTE(dalacka @ 2010 09 26, 16:30)
o dabar jau tik pykina ir pykina, i maista net paziureti negaliu, valgau - pykina, nevalgau - pykina, visada pykina, atrodo tuoj kaip pradesiu  karsta.gif  karsta.gif



visu pirma sveikinu tapus nestuke.gif

niu ka as galiu pasati. pati iki 18 savaites vemiau toliau, negu maciau ir jau galvojau, kad niekad tas laikotarpis nepasibaigs.. bet jis dazniausiai praeina iki 2 trimestro.. 4u.gif

kas man padejo - ryte, kai tik atsikeldavau - NEGERDAVAU nieko (bent jau ant tuscio skrandzio, nes tas vanduo ir iseidavo iskart lauk), o uzkasdavau suriu krekeriu (sausainuku tokiu) ar suriu pagaliuku -jie tapo mano istikimais draugais.. pikino baisulingai nuo ivairiu kvapu mane.. ka jau cia nuo kvapu - vien isivaizdavus kokia zuvi ar mesa budavo kaput doh.gif

bet paskui supratau, kad reik valgyt per prievarta, jei net nesinori, nes kai skrandukas pilnas, tai ir vemt lengviau ir ne taip skauda, kai jis buna tuscias..

dar kramsnuojau visokius surius, riesutus ir vaisius (tik nepersistenkit su vynuogem, jos stabdo skrandi)...
pienuko gerkit - jis skrandukui lb padeda atsistatyti po vemimo.. 4u.gif paprasti (pgl jusu skoni parinkti) sausainiai irgi tiko man, o dar tie sausu pusryciu batoneliai eidavo i trasa ax.gif

kas dar.. g.gif as labai ilga laika draugavau su pomidoru-agurku salotom su grietine, balta duonyte (ar batonu, padedavo, kai uzkasdavau)..

gerdavau vandenuka su citrina..

beje, koses yra lb neutralios ir gerai padeda - manu, grikiu, perlines, soru ir pan. man bent jau padejo (nors gal ir ne lb jas megstat, bet valgyt tai reikia) cool.gif

varskyte ivairi padedavo - nuo grudetos iki tos vaisines vaikiskos, jogurtai..

nzn net ka dar papasakot.. lyg ir viskas..

kiekvienai yra skirtingai..

niu, bent jau tikiuosi, kad ir jums kas nors pades is isvardintu produktu 4u.gif

lb nuosirdziai visas uzjauciu del tu pikaliojimu ir begaliniu vemimu - bet tai normali organizmo reakcija, nes keiciasi hormonalinis fonas..

linkiu visoms stiprybes ir istvermes siuo nelengvu periodu 4u.gif

laikykites ir auginkit savo nuostabiuosius pilvinukus!!! wub.gif

P.S. sorry uz chaotiska minciu isdestyma blush2.gif

Atsakyti
** summer love ** labai aciu uz taip smulkiai ivardintus labai svarbius dalykelius, as taip pat labai suprantu kad valgyti tiesiog butina, bet tik isidedu i burna ir pradedu ziaugseti, tada laikau burna ir tiesiog stengiuosi nuryti ta kasneli doh.gif
o kaip dabar jautiesi ** summer love ** , nes kaip matau jau jus dideli ir neuzilgo susitiksite nestuke.gif
Atsakyti