Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

Mazgea, suprantu tave...man 14sav bus tuoj, bet dar nesiliauja pykinimas doh.gif mane ir pykina, ir vemiu, ypac paskutinu metu tai padaznejo-gal db pykina kiek maziau, bet greiciau galiu pasivemti... man miegas ir padeda, ypac vakarais, jei pykina stengiuosi greiciau uzmigti, o ir pavargstu db labiau verysad.gif dziaugiuosi, kad pavasaris uz nosies, tai stengiuosi buti kuo daugiau lauke, nes turiu tokia galimybe ir kaifuoju nuo visu zydinciu sodu, geliu(gyvenu sode) ir...tikiuosi, kad visgi liausis pykinimas, vemimas ir galesiu ramiai dziaugtis nestumu.
Atsakyti
As gerdavau negazuota mineralini vandeni - padedavo. bet mano pykinimas labai nezymus buvo
Atsakyti
Kai pykindavo atsigerdavau pieno,siek tiek padedavo.
Atsakyti
Kai pykino, stengiausi mazais kiekiais uzkandziauti, nes su tusciu skrandziu visuomet pykindavo.
Atsakyti
Mums jau 6 savaiteles ir nuo vakar pykinimo "dziaugsma" jau pajutau. Vakar dar nieko buvo, toks pusiau sleikstulys, pusiau alkis, be problemu valgyti galejau. Siandien jau prasciau. Ryte dvi valandas ilgiau miegojau, nes kai prabudau siaubingai pykino, keltis nepajegiau. Ilgiau pamiegojus buvo geriau, bet vel pykinti pradejo kai vandens isgeriau. Nebegaliu dabar vandens gerti doh.gif Bet apelsinu sultys labai padejo, o neseniai net ir isalkau, suvalgiau bulviu koses ir desrele ir vel negerumas uzejo doh.gif Bandysiu imbierine arbata, ji man visai skani. Tikiuosi, kad blogiau nei siandien nebus, nes dabar dar galima kenteti ir kartais normaliai pavalgyti. Mama pasakojo, kad kai ji laukesi, tai 3 menesius taip pykino, kad beveik nieko valgyti negalejo, tikiuosi, kad tai nepaveldima g.gif
Atsakyti
As valgiau citrina, man labai padedavo 4u.gif
Atsakyti
Daug kam padeda surus dalykeliai: duoniukai, sausainiai, riesutai; citrusiniai. Man irgi siek tiek padeda. Pas mus 7 savaitele, pykina nuolat (nevemiu), net naktimis pabudus.
Nusipirkau imbiera (megstu) ir supratau, kad negalesiu jo vartoti. Slykstu ir pykina biggrin.gif Net paciai is saves juokinga ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,sendien suzinojau,kad mums jau 6sav ir 6 dienos nestuke.gif ..mane pykina jau gal dvi savaites,bet ne tik diena bet ir vakare,tai sendien gryzus is paskaitu sukirtau duoniuku su suroku margarinu...ir ziuriu,kad padejo...reikes pabandyti dar imbierine arbata....su pirmuoju pikino iki 4menesiu,tai valgydavau pistacijas,su antruoju kankinausi iki 6menesiu,padedavo visokiausios salotos,bet ne su grietine ar majonezu,o su aliejumi..o dabar tas neveikia schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, mum 9 savaitėlės, iš jų jau geras tris savaites pykina kasdien (buvo gal dvi dienos - išimtys kai beveik nepykino). Pirmiau pykindavo ryte iki pavakario, o paskutiniu metu labiau apie pietus užeina ir iki nakties.. Nemaniau, kad tas pykinimas bus toks intensyvus doh.gif Pradžioj padėdavo sausainukai sūrūs, ypač iš ryto sukramtyt kelis dar neišlipus iš lovos, tačiau vieną rytą jie buvo išvemti ir dabar nebegaliu net pagalvot apie juos. Lyg ir padeda kažką suvalgyt, nes blogiausia tuščiu skrandžiu. Bet labai sunku išsirinkti ką valgyt - kartais atrodo, kad niekas neįtinka. Paskutinėmis dienomis padeda salotos, gerai kad ir norisi jų. Imbiero arbatą bandžiau gerti, bet išvėmiau. Dabar imbieras išbrauktas iš vartojamų produktų trumpėjančio sąrašėlio.. Žodžiu kolkas manau, kad universalaus vaisto nuo to pykinimo nėra, belieka apsiprasti su juo ir laukti kol praeis biggrin.gif
Atsakyti
As taip dziaugiuosi, kad mane tik pora dienu smarkiai papykino ir dabar pykina daznai, bet nesmarkiai, tai galiu valgyti ir apskritai savijauta beveik puiki smile.gif Ankstesniame poste rasiau, kad gelbejo apelsinu sultys, dabar ju nebenoriu, noriu desreliu su bulviu kose biggrin.gif O nuo nedidelio pykinimo padeda metinis saldainis arba koks uzkandis, kad tik skrandis tuscias nebutu. Dar pastebejau, kad dabar tik susinervinus ima pykinti, labai nemegstu skambinti telefonu, tai pykina pries kiekviena skambuti biggrin.gif
Atsakyti
Baisu pagalvoti kad pykina net iki 4men. Mano drauge pykino taip ilgai,jetau kaip man jos gaila buvo, negalejo pakest net sampuno kvapo doh.gif
Bet va mano zirniukas nekankino manes ax.gif ,papykino tik viena diena biggrin.gif ,na bet taip jau kaip turi but blink.gif galvojau atiduosiu galus doh.gif . Bet visa tai jau praeity.......
Atsakyti
Mano gydytoja sake, kad nesciuju pykinti neturetu, o jei pykina tai zenklas kad isgeriate per mazai vandens ir per mazai maitinates (toksikoze) smile.gif pradejau gurgsnoti pastoviai vandeni, na galima sakyti vaikstau su buteliuku, tikrai padeda... thumbup.gif galima uzkandziauti daznai, tinka ir sausainukai ir vaisiai 4u.gif
Atsakyti