Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

Mane si karta labai pykino bet kuriuo paros metu. padejo moliugu seklos smile.gif
Atsakyti
tik norejau paklaust ar dar kas nors turi tokia pat problema verysad.gif ... man jau 27 savaites nestuke.gif ir rytinis pykinimas jau seniai praejes, bet... mazdaug karta savaitej mane pykina vaziuojant masina... kai buvau vaikas mane pykindavo vaziuojant autobusu, bet isaugau... o vat su nestumu prasidejo sita nesamone vel g.gif ... ir tikiuosi, kad su nestumu ir pasibaigs... ar kas dar yra su tuo susidure?
Atsakyti
Man prasidėjo 8 savaitele, vemdavau net nuo vandens, zodziu ka i burna viskas lauk, istisa diena doh.gif Ligoninej teko vos ne 2 savaites pagulet minus 6 kg, atrodziau kaip skeletas, jokios imbirienes tabletes nepadejo, ar metines arbatos schmoll.gif
Kai paleido iš ligoninės gydytoja išrašė Cerucal tablecių, teko gal kelis kart išgerti, bet ačiū dievuliui greit pykinimas pradėjo, nes nepatartina jas gert, nebent nėra kitos išeities, valgyt tai vistiek žmogui reikia wink.gif O dabar jaučiamės visai puikiai nestuke.gif

Stiprybės jums 4u.gif
Atsakyti
Na mano nestuke.gif jau i pabaiga smile.gif bet va pradzioj iki beveik 4 men pykino rytais... na aisku nebutu buve taip baisu jei nebutu reikeja eit i darba, nes ten kelis kartus spetum kol nubegtumiki tualeto. tai va kas padedavo tai citrina arba citrinu sultys smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
na as negaliu sakyti, kad mane pykina, bet taip apie pietus atsiranda sleikstylys kuris po to lydi visa diena... vakar is vis ne kas buvo... bet lakstymu i tualeta neturiu... tikiuosi ir nebus... o sleikstulys man sunkiai dingsta, kol kazka kramsnoju gerai, bet tik nea, ir vel guzas gerkleje doh.gif
Atsakyti
Kazkur perskaiciau, kad pykinima nescioms sukelia seiles, nes ju stipriai pagauseja. Per blogavimo pika pradejau seiles nenuryjineti, o isspjaudavau (turedavau prie saves puodeli smile.gif ). Man padejo. Dar atsigerdavau silpno citrininio gerimo (nuo stipresnio esdavo remuo doh.gif )
Atsakyti
iki 12sav.pykino ir vemiau viska is eiles,niekas nepadejo,o db jau 26sav. nestuke.gif atsigavau nuo visko,tik prasidejo remens griauzimas,pusle spaudzia,svoris auga,bet svarbu,kad leliui gerai. smile.gif
Atsakyti
Padeda 'ant tuscio' skrandzio nuo ryto gerimukas ALOE - rugsciai salsvokas... Bt atgaivina visa reikala 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi ziauriai pykina, kol kas bandziau tik migdolus ir krekerius, prosenele patare obuoliu sultis praskiestas gert, reiks pabandyt smile.gif
Atsakyti
viska vemiau is eiles,niekas nepadejo,ginekologe israse vaistu nuo pykinimo,tai net silpna pasidarydavo,net i ligonine isveze,nes nesupratau kas nutiko,silpna pasidare nebepaejau kojomis.2 kartus pagulejau po lasinemis,trecia kart pasakiau gydytojai nebenoriu gultis,na ir nuo 12 sav.nustojau vemti,nustojo pykinti.
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2010 04 23, 15:01)
Padeda 'ant tuscio' skrandzio nuo ryto gerimukas ALOE - rugsciai salsvokas... Bt atgaivina visa reikala  4u.gif

nuo rugsties,tai as kramtau Marax tabletes,gydytoja man rekomendavo,tai man padeda.Be ju niekaip neistverciau unsure.gif
Atsakyti
sveikos negauojancios 4u.gif as ir pasiguosiu, mane ir pykina, bloga, taso... galva skauda, tik dar nevemiu smile.gif bet nuo tu negalavimu net silpna, nieko nenoriu, viskas tapo neskanu ir kelinta diena kankinuosi, kaskiek padeda greipfurtai, bet turiu prisiverst ju valgyt, nes atrodo kad neskanu bus, kai pradedu poto patinka lotuliukas.gif geriausias vaistas tai miegas doh.gif diena stengiuosi kuo daugiau miegot, nakti ir miegu doh.gif vakar jau atsigulus net asareles braukiau uz ka mane taip kankina musu mazasis tigriukas unsure.gif tikiuosi ilgai netruks sitie negalavimai... o kaip viskas greitai apsiverte kad net ziauru, viena diena sedejau ir masciau ka valgyti ir ko noriu, nes viskas buvo skanu, o kita ryta jau nieko nesinorejo doh.gif o prasidejo visi sitie negalavimai 7 savaites i pabaiga... oi nezinau kaip iskenteti visus situos negerumus... unsure.gif
Atsakyti