Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

mane ir pykino labai nieko valgyt negalejau net vaikui gaminti negalejau, bet gydytoja patare gerti Imbierines kapsules, tai man uztenka isgerti viena ir jokie pykinimai nekamuoja, ji be skonio, o poveikis thumbup.gif
Atsakyti
nu mane kai pykino,tai nieks nepadejo doh.gif vemdavau nuo visko. tai gerdavau vandeni ir vemdavau..kad nors butu kuo unsure.gif tai cia taip 1.5sav tik..aciu d. dabar uzeina toks supimas tik kai tuscias skrandis..tada imetu koki dziuvesi, vaisiu ir gerai thumbup.gif tikiuosi nebegris vemimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 04 08, 15:10)
nu mane kai pykino,tai nieks nepadejo doh.gif vemdavau nuo visko. tai gerdavau vandeni ir vemdavau..kad nors butu kuo unsure.gif tai cia taip 1.5sav tik..aciu d. dabar uzeina toks supimas tik kai tuscias skrandis..tada imetu koki dziuvesi, vaisiu ir gerai thumbup.gif tikiuosi nebegris vemimas unsure.gif

o kiek laiko buvo kai taip vemet?baisu taip kankintis
o kaip tos imbierines tabletes atrodo?ar nekenkia vaikeliui?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 04 08, 18:02)
o kiek laiko buvo kai taip vemet?baisu taip kankintis
o kaip tos imbierines tabletes atrodo?ar nekenkia vaikeliui?

prasidejo lygiai 6sav..ir tesesi 1.5savaites kazkur..nes va jau 5 gal dienos kaip nebevemiu thumbup.gif bet nepadejo man nieks,nei tos imbierines tabletes,nei ten kramsnojimai,nei vanduo su citrina..nei kitokie burtai doh.gif rytais budavo iki 12-13val varydavau kas 5min i tualeta doh.gif tai sakau..gerdavau tiesiog vandeni..kad ne skrandzio sultim vemt unsure.gif unsure.gif man tik keista,kad taip trumpai tesesi smile.gif gal tiesiog reikia dziaugtis ir vsio smile.gif
Atsakyti
geriu imbierinę arbatą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TyliMergaitė @ 2010 04 08, 20:15)
geriu imbierinę arbatą 4u.gif

padedavo arbata?
Atsakyti
man padeda is ryto suvalgyti obuoli.
Atsakyti
QUOTE(-Aiva- @ 2008 07 31, 14:29)
Na, coca cola apskritai labai nesveika gerti, o dar besilaukiant, tai as tavo vietoj tikrai nei uz ka jos negerciau, jau geriau vaistukai. Man gydytoja patare gerti imbiero saknies kapsules (tabletes), pirkau jas vaistineje, negaliu pasakyti, kad visai nebepykina, bet tikrai padeda, pabandyk  mirksiukas.gif
Patiko man tavo isvardinti punktai  thumbup.gif  biggrin.gif ypac paskutinis  lotuliukas.gif Aisku sutinku, kad nejuokinga, bet labai gerai parasei  mirksiukas.gif Man su pirmu nestumu nei dabar nei karto neteko vemti, taciau sleikstuli jauciau ir tada ir dabar, kartais pagalvoju, kad geriau jau butu issivemti  doh.gif

O gydausi nuo pykinimo, tik visa laika ka nors kramsnodama (kiek galima maziau koloringa ar nesveika maista)., o dabar dar ir tas tabletes geriu  rolleyes.gif

Mamytes, kelintoj savaitej jus jau pradejo pykinti?
Atsakyti
QUOTE(lialia99 @ 2010 04 14, 18:57)
Mamytes, kelintoj savaitej jus jau pradejo pykinti?

mane lygiai 6ta smile.gif
Atsakyti
o man badedavo vafliu lakstai , kur be nieko visai.
Atsakyti
man tai manau padeda kol lovoj guliu dar suvalgau ka nors lengvo, as tai baronkytes mazytes, ir dar pasivartau is kart nesikeliu dar ir imbiero arbata ir metu visai patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shemsa: 15 balandžio 2010 - 09:30
QUOTE(Fea @ 2010 04 14, 20:12)
mane lygiai 6ta smile.gif

Tai gal dar ir mane pradės pykint wub.gif Mano nestuke.gif dabar penkios savaitės ir dvi dienos, o dar nieko.. nestuke.gif Kažkaip pykinimas mane šiek tiek nuramintų, kad viskas leliukui gerai blush2.gif
Atsakyti