Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

O man, kad ir kaip būtų keista padėdavo bulvės... virtos, keptos, kugelis, blynai bulviniai, cepelinai... jų užvalgydavau ir praeidavo blogumai, bet to pasekoje per pirmas 13 sav. priaugau beveik 4 kg lotuliukas.gif dabar kai nebepykina svorį stebiu ir maistą riboju, bulvių išvis vengiu unsure.gif
Atsakyti
na mane kai pykino galejau pakenteti,bet va kai 4 sav.pravemiau,tai is lovos atsikelt nei jegu bebuvo,kad ligonines prireike,tikrai uzjauciu kurios vemiat.Aciu Dievui man jau viskas praeityje,nuo 12 sav.pasijutau kaip rojuje,tik db kiti negerumai spaudzia pusle,skrandi,daznai rugstis remeni griauzia,oro truksta,nes plauciai uzspausti,bet svarbu nebevemiu,leliukas juda pilve,smagus jausmas kai kutena visur.Kantrybes visoms.
Atsakyti
QUOTE(vasarė 75 @ 2010 03 24, 13:35)
Gal kas pasakys kada gi baigsis tas pykinimas doh.gif Mums dar tik 8 sav. Jau viska isbandziau, niekas nepadeda. Mano savijauta rytais buna nieko, bet antroje dienos puseje...Vis tikiuosi, kad greitai pageres smile.gif

Niekada nezinai kada tas pykinimas baigiasi, nors teoriskai tureu palengveti nuo 12sav, bet mano atveju tik visai nesenai nustojo pykinti schmoll.gif (o mums jau 23sav dabar). Nepadejo niekas, nei pavalgymai neislipus is lovos, nei mineralinis, nei kiti metodai, beliko tik laukti blink.gif bet tokia jau musu nestuke.gif dalia smile.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
Man geriausiai padedavo metu arbata,gerdavau po kelis puodelius per diena,rankinej visada turedavau metiniu zirniuku,man buvo thumbup.gif
Atsakyti
O man irgi geriausiai padėdavo mėtiniai saldainiai thumbup.gif
Atsakyti
o man padedavo juoda rupi (butinai minksta) duona smile.gif ax.gif
Atsakyti
Sveika, man daktare patare, kad reikia gerti imberines arbatos, taip pat padeda tik tak metiniai saldainukai, nuima truputi ta bloguma, nors visoms manyciau skirtingai g.gif
Atsakyti
Man apie imbiera tik pasakyti reikedavo ir man jau bloga! Mane nuo pykinimo darbe gelbedavo metiniai saldainiai arba greifruktas. Vienos skilteles kartumas man numusdavo pykinima ir galedavau ramiai valandele padirbti. Po to vel begdavau skilteles smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sweet Dream* @ 2010 03 24, 16:24)
Su dukryte nuo pikynimo niekas nepadedavo vemdavau kas 15 minuciu vos ne iki 6 men, o su situo nestumu nepikyna . tuom ir dziaugiuosi, bet manau kiekvienai moteriai viskas individualiai 4u.gif

Jo jo, man pykinimas prasidejo nuo 6 savaites, bet vemti tai nevemdavau (tai nutiko gal tik 2 kartus). Taciau nuo ryto iki vakaro sleikstuys stovedavo gerklej kazkur...Tai jei jau jausdavau kad pareina man pykinimas ciupdavau ar saldaini metini ar greifrukto skiltele. Dziaugiuosi ,kad daug nevemiau - baisiai slykstus jausmas!
Atsakyti
as prisidedu prie metiniu saldainiuku vartotoju, man padedavo thumbup.gif
Atsakyti
nuolatinis kramsnojimas ir nebuvimas tusciu skrandziu smile.gif dziuveseliai, duoniukai, ryziu paploteliai, razinos... smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif prisijungsiu ir as... man gydytoja patare imbiera su medumi ir citrina sutarkuoti. ir sveika ir nuimdavo pykinima smile.gif o labiausiai tai padedavo mandarinai smile.gif
Atsakyti
mane tai labai pykina ryte, kai pavalgau, kol nevalgius dar nieko, kas jum padedavo nuo rytinio pykinimo? bandysiu metinius saldainius, mama sako, pabandyt ryte koki vaisiu suvalgyt kol dar lovoj esu ir metu arbata g.gif
Atsakyti