Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

Busimos mamytes, pati tik pirma savaite esu issivadavusi nuo pykinimo malonumu smile.gif
nuo pykinimo neblogai padeda melisu + medetku arbata.
Litrui 2 sauksteliai medetku ir 1 saukstelis melisu. Paliekate pusvalandziui. Gerkite 3 kartus per diena. Superine arbatyte ne tik nuo pykinimo, melisos gerai virskinimui ir ramina nervukus. thumbup.gif

Beje, jei pykina nuo ryto - pradekite ryta nuo tos arbateles ir pusryciu, kuriuos valgykite dar guledamos.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

mane pykinti pradėjo praėjus keliom dienom po pastojimo, bet taip nestipriai, dabar 5 savaitėlė pykinimas stiprėja labiau į vakarą doh.gif
Atsakyti
Mane pykino gana stipriai, bet gydytoja patare daryti taip...passake, kad daugeliu mamyciu atsisako valgyti del pykinimo, bet reikia daryti atvirksciai, kai pykina reikia kaz ka uzkasti... tai nereiskia, kad reikia sociai prisivalgyti, bet jogurto, ar obuolio, gal kefiro kokio isgert.. Man tai padedavo.. Svorio tai nepriaugi nuo tokio maisto, o pykinimas praeina.
Atsakyti
Mane pradejo pykint 3 menesiuko pabaigoje...tai zinokit net po lasaline gulejau verysad.gif negalejau ne kasnio iburna isidet...po kurio laiko pagerejo bet vis tiek nieko negalejau valgyti, o tik apelsinus arba kokius nors citrusinius vaisius biggrin.gif zinokit ir pykinimas tada sumazedavo ir lengviau pasidarydavo smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Mamytes, nuostabus dalykas - pelyno arbata;)
Aisku skonis klaikus taciau padeda thumbup.gif
Atsakyti
Su dukryte nuo pikynimo niekas nepadedavo vemdavau kas 15 minuciu vos ne iki 6 men, o su situo nestumu nepikyna . tuom ir dziaugiuosi, bet manau kiekvienai moteriai viskas individualiai 4u.gif
Atsakyti
Gal kas pasakys kada gi baigsis tas pykinimas doh.gif Mums dar tik 8 sav. Jau viska isbandziau, niekas nepadeda. Mano savijauta rytais buna nieko, bet antroje dienos puseje...Vis tikiuosi, kad greitai pageres smile.gif
Atsakyti
sveikos, mamytes mirksiukas.gif
na, vasare75, galiu pasakyti, kad dazniausiai suejus 3 menesiams, kazkaip ir tas pykinimas pasibaigia. su kuo tai susije - nezinau... g.gif
Man su pirmu dukriuku pykindavo pastoviai tuos 3 menesius, tai ju pabaigos laukiau kaip isganymo cool.gif Sulaukiau, aisku biggrin.gif Ginekologe patare vis kazka kramsnoti, tai turejau kvailumo pastoviai kramsnoti barankiukus ir visokius sausainiukus. svorio priaugau - Dieve, padek blush2.gif Tai dabar, stengiuosi bent jau sveikus dalykus valgyti. pastebejau, kad labai gerai bent trumpam pykinima nuima POMIDORAS, APELSINAS, KEFYRAS. ir kokia saldziarugste arbata - pvz su citrina. arba melisu.
Atsakyti
Man jau suėję trys mėnesiai ir vistiek pykina vis dar. Su pirmu nieštumu pykino iki trijų mėn. O dabar pykino iki trijų mėnesių ištisai,o peržengus pirmąjį trimetrą pykina pavalgius visada,bet nevalgyt ir gi negaliu,nes išalkus apetitas yta,tik vat pasėkmės pavalgiu nemalonios. Tai ką aš darau,guliu ir dejuoju lotuliukas.gif kažkoks kramsnojimas ar gerimas tik padeda kol kramtai ir geri,o po to vėl tas pats,tai ir belieka gulėti ir dejuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, aš tik šiandien pasidariau NT ir gana netikėtai pamačiau II ax.gif taigi jau nebe viena esu nestuke.gif o vis stebėjausi kodėl pastarasias 5dienas mane pykina nuo ryto iki vakaro g.gif kai mano daruge buvo nestuke.gif ir veme kas 15min, prisipirkdavo citrinu, nes jos mažina pykinima smile.gif tad ir aš šiandien po džiugių naujienu keliavau pirkti citrinų ax.gif
Atsakyti
turbut naturali nesciosios busena-pykinimas cool.gif mane pykino ziauriai tik savaite, plyso galva, db situacija labiau valdoma biggrin.gif jauciu lengva pykinima, negaliu visai pakesti cigareciu, alkoholio kvapo ir visai negaliu pagalvoti apie sumustinius. Nenoriu nei surio, nei desros, nei mesos file. Ir kasryt nubudus jauciu, kad pirmiausiai noriu atsigert ir imu galvoti apie maista, tik taip sudetinga vis dar sugalvoti, ka ideti siandien i burna doh.gif Beje, nuo pykinimo tikrai labai padeda grynas oras, todel ciumpu savo suni(kuo ji be galo nudziuginu) ir lekiam pasivaiksciot i miska thumbup.gif ir jam gerai, ir man gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
man vkr ypatingai pykinimo diena buvo schmoll.gif bet kas svarbiausia vemti nenoriu, bet tas nuolatine "negerumo busena" Kaip viena mamyte pasake, gal geriau jau butu issivemti, nei pastoviai vaikscioti tokiai "papezusiai" g.gif
bet as irgi pastebejau ta "tuscio skrandzio" sindroma - kai uzvalgai tai jau normaliai visai, bet kuo labiau arteja pietus, tuo tas "malonumas"darosi stipresnis cool.gif Tai vkr per pietus kaip lekiau tiesiu taikymu cepelinu valgyti (kuriu paskutiniu metu jau TAIIIPPPP norisi), o paskui 3val miegojau akiu negaledama atmerkti. Beje, ar Jusu, mielosios mamytes, irgi patovus palydovas - dede miegas?
Atsakyti