Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

praeita savaitte buvau pas gine, pasirodo ne 7 savaite o dar tik koke 5 nes net kompas nerase kiek, buvo tik 1 cm dydzio puslyte ax.gif bet mane pykina tai ziaurei. praeita savaite budavo toks sleikstulys, bet kaip suvalgau kanors tada praeina. sia savaite jau taip lengvai neprasisuku... pykina pries valgant, valgant ir po valgio doh.gif na bet gine israse vaistu jei pradetu labiau pykinti "nux vomica". rase tabletes arba lasiukus o man dave zirniukus. gal kuri geret? padejo? man kaskodel nelabai padeda, gal stipresniu reik? gine sake pradet nuo silpniausiu bet manes vaistinei neklause kokiu riek, padave ir tiek... smile.gif
Atsakyti
vėmiau lotuliukas.gif verysad.gif doh.gif
Atsakyti
sako padeda kai sukramtai dziuveseli
Atsakyti
Mane pykino vos ne iki 4 mėn. doh.gif Tik vieną supratau, jei nuo ryto per prievartą ko nesuvalgydavau, būdavo žiauriai blogai, tai tik pabudus 2 sumuštinius su batonu, sviestu ir fermentiniu sūriu suvalgydavau, praeidavo kažkuriam laikui, trumpam. Ir trumpam blogumą nuimdavo arbata su citrina, grynas oras.
Atsakyti
Labiausiai palengveja pavemus... smile.gif
Bet kartais buna dienu, kai neiseina vemti. Tada padeda gazuoti gerimai, surus sausainukai, suris.
Dar pastebejau, kad labiau pykina, kai neissimiegu.
Atsakyti
Man dar tik 4 nestumo savaite, bet pykina jau 2 savaites, pagalvojus apie anksciau labai megtus mesos patiekalus tai dar blogiau darosi, o padeda: kiviai, actimel, citrinu arbata, prancuziskas traskus batonas, keptos krabu lazdeles (kartais). O dar galiu vartoti (bet pykinimo nemazina): vanduo, kieta desra, bananai, aliejuje apskrudintos Verduliu desreles. Jei dabar butu rugpjutis, tai nespeciau tempti namo arbuzu thumbup.gif
Atsakyti
man labai padedavo dziuveseliai ir skrebuciai. o pirmus tris men isvis vien ant agurku ir obouliu gyvenau, nelabai kas keicias ir ipusejus, bet bent jau pykinimai praejo
Atsakyti
uni turejau paskaita apie zmonaus evoliucija ir ten kalbejo ir apie nestuma, kaip moters kunas prisitaiko prie to ir pasirodo atlikti tyrimai rodo, kad kai pykina yra gerai, o kai vimdo dar geriau lotuliukas.gif tarp moteru kuriu nei pykino nei vimde kur kas daugiau turejusiu persileidima...
as vengiau visu maistu kurie mane pykde ir vimde... ir plius labai vengiau gazuotu gerimu, nes jie tikrai situacijos negelbejo mirksiukas.gif
Atsakyti
as laukiuosi dar tik 5 savaite, nepasakyciau kad labai pykina, bet kartais tai buna labai stipriai. turiu nusipirkus is seniau metiniu tableciu is rusu vaistines, 10tb-2lt, nu man tai jos padeda ir nebrangios. bet raso kad daugiau nei 2 per diena negalima verysad.gif gaila man jos labai skanios cool.gif
Atsakyti
Sveikos, nestukes 4u.gif

Pasiskaiciau jusu pasakojimu ir net lengviau pasidare rolleyes.gif Ir kaip as anksciau nesugalvojau cia uzeit doh.gif

Pati pastebejau, kad kai valgau nepykina, tik kad issigandau del augancio svorio. O dabar paskaiciau, kad mazom porcijom reikia, tai reikes uzsiimt. Vat ir dabar prisedau visa nusibaigus nuo pykinimo, paskaiciau, kad reikia valgyt, uzkandau lengvai ir daug geriau pasidare thumbup.gif

Dar reikes izbandyt ta buda, kad pabalgyt dar lovoj, nes pastebejau, kad pabundu labai geros savijautos, o tik po kokio pusvalandzio prasideda blogumai, tai reikes pasirupint maisto is vakaro salia lovos.

Aciu labai uz jusu patarimus 4u.gif

O pati atradau, kad padeda vanduo cu citrina, pagulejimas ant kairio sono, rauginti agurkeliai ir siaip visokie rugstus produktai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, nestukes!

Labai gera temele. aktuali smile.gif As zinau tik fakta nestuke.gif bet dar nezinau kiek laiko sad.gif penktadieni eisiu pas gydytoja, tikiuosi daugiau visko suzinoti smile.gif Bet pykina tai visa diena. Nuo ryto iki vakaro, tik kai miegu nejauciu smile.gif kol nebuvau atradusi sios temeles, gydziausi gazuotu mineraliniu vandeniu ir padedavo... bet veliau i wc labai pabosdavo vaikscioti. Jusu deka dabar galesiu ismeginti daugiau budu, panaikinti tam nemaloniam jausmui smile.gif ACIU smile.gif
Atsakyti
man padedavo jogurtai ir arbatos , dar traskios baronkytes . thumbup.gif
Atsakyti