Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

QUOTE(tauteee @ 2010 02 22, 23:00)
tikrai taip  blush2.gif neteko patirt to, ka dauguma nestukiu patiria... gal ir gerai.  gal antro nestumo metu susidursiu su siom problemelem g.gif tik va dabar paciom paskutinem dienelem paskauda kartais nugara ir pilvuka.  nestuke.gif ir striju baisiai daug, kol apgydysiu jas-vargsiu...

kad jos nelabai pagydomos.
Atsakyti
Gulejau ligonineje pora kartu, lasines pastate ir atsigavau, po to suejo 12 sav laikotarpis ir tapo lengviau bigsmile.gif aisku, kartais, kai ilgai bunu nevalgius, arba labai susinervu tenka padraugaut su tuoletu, bet tai vienkartiniai padraugavimai rolleyes.gif jei tik pradeda sleikstulys kilti gerkit vandens kuo daugiau, neleiskit organizmui issekti, tada ir padesit sau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurora @ 2010 02 23, 12:28)
kad jos nelabai pagydomos.

pagydyt tai faktas, kad nepagydysiu visiskai, bet juk per laika nebus taip aiskiai matomos kaip dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2008 07 31, 12:09)
Ka darote, kai pykina? Ar geriate vaistus nuo pykinimo, ar padeda kazkokie maisto produktai ar gerimai? Pavydziui man labai padeda coca cola, bet as galvoju, kad nesveika gerti cola kiekviena diena, kartais net po kelis kartus  blush2.gif Radau, kad yra homeopatiniai vaistai nuo pykinimo, tai dabar galvoju, geriau gerti vaistus ar ta limonada  g.gif Pasidalinkite savais receptais  4u.gif


man padeda imbiero arbata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brunette1 @ 2010 02 23, 16:38)
man padeda imbiero arbata  smile.gif

gal as kazkokia keista, bet imbiero niekada gyvenime negalejau pakest. ir nesuprantu, kaip kitiems jis patinka doh.gif
Atsakyti
Mane pykina ryte, is karto atsikelus lekiu i vonia, ir vemiu seilem, a po to ja galiu normaliai pavalgyt biski 4u.gif . Ir dar pykina vakare, pastebejau kad po 21.00 blush2.gif . Tada isgeriu imbierine tabletyte , ir einu miegot. Manau kad jos padeda smile.gif .
Dar kai pykinti pradeda suvalgau ogurka, arba ka nors rugstaus smile.gif .
Atsakyti
as irgi kol kas atradau, kad padeda imbierine arbata, bet nuo jos man ziauriai apetitas sukyla, atsigeriu arbatos ir kemsu kemsu blush2.gif doh.gif dar kartais padeda nuolatinis kramsnojimas kazko...bet kartais, rytais buna niekas nepadeda, vos is lovos islipu, o i darba reikia ruostis, nepaveluoti... doh.gif

QUOTE(L'aurora @ 2010 02 24, 20:38)
gal as kazkokia keista, bet imbiero niekada gyvenime negalejau pakest. ir nesuprantu, kaip kitiems jis patinka  doh.gif


man irgi nepatinka, bet geriau jau man neskania arbata isgerti, nei puse paros kamuotis su pykinimais ax.gif
Atsakyti
mielos moterys nenusiminkit visi vemimai,pkinimai praeina nuo 12sav.Pravemiau 4sav.baisu,galvojau,kad numirsiu,bet va jau ir judesiukai pasirode,viskas pasikete,aisku naktineju,tai valgyti norisi,tai atsigerti,tai i wc.Neissimiegu kazkaip,tik pabundu vaikelis pradeda judeti.Bet viska turim istverti,tam moteris ir sutverta.Sekmes visoms.. 4u.gif
Atsakyti
na man 7 savaitele eina, bet kaskaip galvojau kad pykinimai prasideda veliau. ir galvojau cia mane rytais pykina todel kad nepavalgau, bet tikrai nepagalvojau kad del nestumo... o db pasiskaicius cia viska galiu sakyti kad pykina del nestumo, bet tik kanors isimetu i burna nors viena kasni ir fsio, viskas gerai smile.gif bet nei vanduo kaip cia viena rase nei arbateles nepadeda smile.gif
Atsakyti
Man labai padedavo stikline vandens su obuoliu actu ir medumi, pabandykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2010 03 04, 18:25)
Man labai padedavo stikline vandens su obuoliu actu ir medumi, pabandykit  mirksiukas.gif


na as ji geriau kai laikiausi dietos, ir dietologe pasake kad negalima, tai manau kad besilaukianciai juo labiau negalima blush2.gif
Atsakyti
Imbiero tabletes 4u.gif
Atsakyti