Įkraunama...
Įkraunama...

Skaros, skarelės, šalikai, šalikėliai

Na pavyzdžiui tokia skarelė
user posted image

aba toks šalikutis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 10 spalio 2008 - 17:40
kaip jums toks????man tai wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pyp @ 2008 10 11, 10:26)
Wau, atrodo kaip koks nano technologiju gaminys, ar juru gerybiu kuokstas..
Is kokios medziagos cia padaryta?..  g.gif  nu labai keistai atrodo..  4u.gif

biggrin.gif cia paimta sintetine skarele, i ja priraišiota apvaliu rutuliuku vienas arti kito, ir isvirta karstam vandeny manrods g.gif medziaga issitampo, ir nebeatgauna formos buvusios, pasidaro rutuline skaryte mirksiukas.gif man tai grazu jos biggrin.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 10 11, 19:06)
biggrin.gif cia paimta sintetine skarele, i ja priraišiota apvaliu rutuliuku vienas arti kito, ir isvirta karstam vandeny manrods  g.gif  medziaga issitampo, ir nebeatgauna formos buvusios, pasidaro rutuline skaryte  mirksiukas.gif man tai grazu jos  biggrin.gif

Tu visiškai teisi. Dar galima medžiagą spalvinti norimom spalvom ar daryti piešinį.
Čia pvz. klientės pageidavimas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 12 spalio 2008 - 09:18
Siaip skareliui nenesiodavau - net ziema saliko bijojau is toli, niekada nemegau visokiu rytietisku su kutais, man jos l bobiskos, o gal tiesiog pritaikyt nemoku. Bet griezto kirpimo, su aiskiais geliu rastais l veida pagyvina - gali but juoda nuo galvos iki koju, uzsimetei ryskia skara ir super viskas atsigauna. Ta proga kad skaros i mada atejo, nusipirkau keleta ir l dziaugiuosi. Be to, kaip smagu pries veidrodi staipytis ir ieskoti vis kitu risimo budu biggrin.gif
Atsakyti
tavi Labai thumbup.gif skaryte.Gal galetum tiksliau papasakoti kaip ja padaryti- aisq jeigu nera sunku.Butu labai didelis ciu drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
tavi dekui uz info wub.gif 4u.gif

Radau puslapiuka kuriame parodyta ir aprasyta nemazai skareliu risimoCIA
Atsakyti
As nesioju ir skaras, salikus, salius viska man patinka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pro_race @ 2008 10 11, 18:38)



Va tas dryzuotas pilkai baltas labai grazus smile.gif
Atsakyti
Na ir as pabandziau pasidaryti skarele. tavi mano skareles spalva labai panasi i ta kuria tu ikelei(bet maniske- orginali spalvyte) biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
MERGAIČIUKĖS...KAS ČIA APIE METUS PRABILO...YRA BIOOLOGINIS AMŽIUS IR KALENDORINIS...VYRŲ JIS YRA DAUG MAŽ PANAŠUS ...O MOTERYS....NEBENT VYRAI JOMS ANT KAKTOS METUS UŽRAŠO...,KAD SVETIMI NENUVILIOTŲ...SKARELĖ TINKA AUKŠTAI..LIEKNAI MOTERIAI(ANT GALVOS)...man patinka skarelės dėviu jas ir pati...nors man ne niolika....o atrodau įspūdingai indvidualiai-tai mano vyro nuomonė...
Atsakyti
tavi, juodaplauke, labai gražios skarelės bigsmile.gif
Gaila, kad nėra kepurių temos g.gif Nusėsčiau ten tikrai smile.gif
Atsakyti