Įkraunama...
Įkraunama...

Skaros, skarelės, šalikai, šalikėliai

man irgi pradėjo patikti šaliai, šįmet jau 2 įsigijau, nusižiūrėjau dar 1 wub.gif
Atsakyti
Ant galvos skareles tai man tikrai negrazu, labai melzejas primena lotuliukas.gif O va salikelius ir skareles ant kaklo tai labai megstu, turiu ju kruva ivairiu spalvu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2006 04 25, 21:09)
Ant galvos skareles tai man tikrai negrazu, labai melzejas primena lotuliukas.gif
O man žiauriai gražuuu wub.gif
Atsakyti
ma taip grazu skarele ant galvos. o jeigu skarele ne balta, o kokia marga ir dar silkine, tai su melzejom neasocijuojasi wink.gif
Atsakyti
truputis info:
"Dabar labai madingos tradicinės, po smakru surišamos skarelės, beje, nedidelės, kad, surišus mazgą, nenutįstų ilgi galai. Šis variantas labiau tinka miestietėms ir gerai dera prie lietpalčio.

Didelę skarelę galima sulenkti trikampiu ir uždėti ant galvos; ant pakaušio sukryžiuotus bei grįžtele susuktus galus apsukti aplink galvą palei skarelės kraštus ir užpakalyje surišti; o ties pakaušiu nutįsusį trikampį paslėpti taip, kad skarelė atrodytų kaip kepuraitė. Ypač šiuolaikiškai atrodo moteris, kuri užsiriša skarelę taip, kaip tai darė Odrė Chepbern ir Greisė Kelli: didelę skarelę uždeda ant galvos, jos galus apvynioja aplink kaklą ir ties pakaušiu suriša. O akis pridengia tamsiais akiniais. Taip pasipuošusi moteris gali eiti praktiškai visur.

Bandana - maža ir dažniausiai ryškiai išmarginta skarelė. Ji uždedama ant kaktos, o jos galai surišami ant pakaušio. Mazgas paslepiamas po trikampiu arba paliekamas išorėje. Mieste tokiomis skarelėmis dera galvas pridengti tik jaunoms merginoms.

Deja, skarelės tinka ne visoms moterims, nes jos pabrėžia veido trūkumus. Šį galvos apdangalą gali rinktis tik tokia moteris, kurios veido bruožai taisyklingi, bemaž antikiniai. Tiesa, jis nedarko ir mažo, pikantiško veidelio su pūpsančiomis lūpomis ir didelėmis akimis."
Papildyta:
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(manu @ 2006 04 25, 22:12)
truputis info:
Didelę skarelę galima sulenkti trikampiu ir uždėti ant galvos; ant pakaušio sukryžiuotus bei grįžtele susuktus galus apsukti aplink galvą palei skarelės kraštus ir užpakalyje surišti; o ties pakaušiu nutįsusį trikampį paslėpti taip, kad skarelė atrodytų kaip kepuraitė. Ypač šiuolaikiškai atrodo moteris, kuri užsiriša skarelę taip, kaip tai darė Odrė Chepbern ir Greisė Kelli: didelę skarelę uždeda ant galvos, jos galus apvynioja aplink kaklą ir ties pakaušiu suriša. O akis pridengia tamsiais akiniais. Taip pasipuošusi moteris gali eiti praktiškai visur.

Bandana - maža ir dažniausiai ryškiai išmarginta skarelė. Ji uždedama ant kaktos, o jos galai surišami ant pakaušio. Mazgas paslepiamas po trikampiu arba paliekamas išorėje. Mieste tokiomis skarelėmis dera galvas pridengti tik jaunoms merginoms.
Papildyta:
user posted image

Va va as butent apie bandanas ir kalbejau, kad atrodo kvailai.

Tuo tarpu pirmojo tipo skaros ant galvos tikrai elegantiska ir grazu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sorceress: 26 balandžio 2006 - 02:28
o galima ir taip skarą naudoti....
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 04 26, 04:07)
o galima ir taip skarą naudoti....

per helauvyna wink.gif
Atsakyti
Ir man patinka šalikėliai,o ir skareles nešioju,ir visai nemanau,kad kaip melžėjos.Čia kaip kam ir kas ką mėgsta. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ant kito zmogaus grazu, bet pati niekados nenesioju. rolleyes.gif
Atsakyti
o man sis variantas visai patinka thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Man skareles grazu tik ant kaklo.
Kazkuria cia diena kelinta karta ziurejau Along came Polly, tai atkreipiau demesi, kad Aniston ten beveik visur prie maikuciu su skarelem. Bet tai filmas 2004, tai ir mada nebe ta... blush2.gif bet man visai grazu
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prime: 28 balandžio 2006 - 12:49