Įkraunama...
Įkraunama...

Skaros, skarelės, šalikai, šalikėliai

Aš mėgstu skareles ant kaklo, tai vis mamos prašau, kad second hand'e man nupirktų. Ji mane net Prunskiene vadina dėl pomėgio skarelėm biggrin.gif . Ant galvos irgi gražu, bet pati nenešioju. Ragnez avatare graži moteriškė su skara.
Atsakyti
Neseniai buvo proga (mamų susitikimas), užsirišti skarelę, tai man netgi labai patiko, ir, manau, labai tiko biggrin.gif Tik skarelė mano mylimoji storoka, reiks dairytis vasarinių kokių kiaurų ir nevisai ax.gif Labai patogu, kadangi dažnai su savo 3 plaukai snesusitvarkau. Skarelę užmaukšlini įspūdingo grožio (pats rišimas labai svarbu) ir ramu, kad gerai atrodai mirksiukas.gif
Atsakyti
Man skarelės gražu, ir ant kaklo ir ant galvos. Tik aš jų niekaip nesugebu sau gražiai užsirišti cry.gif Rišu, rišu ir vistiek tik kažkoks kulys gaunasi g.gif
Atsakyti
Sveiki, reikia jūsų patarimo, kur galėčiau surasti nusipirkti skraistę ar šalikėlį. Skubiai reikia. Patarkit prašau. 4u.gif
Atsakyti
As pirkau "Flagmane" antrame aukste. Ten yra keli skyriai, kur skraistes pardavineja, pasirinkimas nemazas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2005 08 18, 13:26)
As pirkau "Flagmane" antrame aukste. Ten yra keli skyriai, kur skraistes pardavineja, pasirinkimas nemazas  mirksiukas.gif


Ačiū. Ryt nuskuosiu pasižiūrėti thumbup.gif
Atsakyti
Univermage, rodos, mačiau skarų ir kt aksesuarų skyrių. Gal dar second handuose ka nors įdomesnio rastum? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglinė @ 2005 08 18, 17:06)
Univermage, rodos, mačiau skarų ir kt aksesuarų skyrių. Gal dar second handuose ka nors įdomesnio rastum? g.gif


Problema tame, kad nelabai laiko turiu paieškoms. Man jau rytojui reikia mirksiukas.gif
Nepasirūpinau ankščiau, gal būčiau kažką originalaus radusi g.gif
Atsakyti
Trakų gatvėj yra nedidelė parduotuvytė šalikų ir skarų. Nėra tik mažučių skarelių - visos gana masyvios - šaliai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2005 08 19, 11:48)
Trakų gatvėj yra nedidelė parduotuvytė šalikų ir skarų. Nėra tik mažučių skarelių - visos gana masyvios - šaliai.  biggrin.gif


thumbup.gif Tiksliai, visai pamiršus buvau doh.gif
Atsakyti
Gal galetumet imesti kokiu nuotraukyciu, ar patarimu, kaip uzsirizti skarele - ant galvos, ar ant kaklo. ax.gif atsibodo tik apsukt aplink kakla, kazkaip neidomu unsure.gif , tai reik ideju 4u.gif
Atsakyti
As labai megstu skareles, salius, turiu ju visa maisa rolleyes.gif
Atsakyti