Įkraunama...
Įkraunama...

Skaros, skarelės, šalikai, šalikėliai

dievinu salikelius, net vasaros metu vesesni vakara juos pasirisu, priderinus prie avalynes, bet nemegstu "silkiniu" skareliu schmoll.gif tik salikus-salikelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2005 05 30, 15:03)
na man skareles irgi grazu tik va as ju nenesioju  schmoll.gif
aplamai nemegstu kai ant galvos kas nors uzmauksllinta, man tiesiog trugdo  blink.gif

man ir taip pat biggrin.gif gražu bet kažkaip nepatogu doh.gif
Atsakyti
Norėčiau paklaust gal kas gali paaiškinti ar rasti internete schemas kaip gražiai taip merginos apsimuturiuoja skaras ir šalikus,kad visiškai nesimato kur jis ten surištas ir jis taip aplink kaklą storai apvyniotas, na tikiuosi supratot ką turiu omeny rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos paneles ! tj vat turiu sokia tokia na kaip ir beda... blush2.gif tj vat beveik visos mano drauges, kaikurie draugai nesioja skareles, bet as niekaip negaliu surasti grazios, man patinkancios skareles....aisku turiu tu skareliu, ir parduotuvese maciau, bet jos man nelabai ir patinka.... http://www.quelle.lt...item=1000008901 vat siame puslapyje yra tokia skarele kuri man tikrai labai patinka, ji tikrai grazi ir pan., bet as niekaip nerandu kur galima butu tokia nusipirkti, o ir tame puslapyje kaina gan didele....tai vat, gal kuri panele zino kur galima butu isigyti tokia skarele? aciu blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zellou @ 2009 12 16, 21:27)
sveikos paneles ! tj vat turiu sokia tokia na kaip ir beda...  blush2.gif  tj vat beveik visos mano drauges, kaikurie draugai nesioja skareles, bet as niekaip negaliu surasti grazios, man patinkancios skareles....aisku turiu tu skareliu, ir parduotuvese maciau, bet jos man nelabai ir patinka.... http://www.quelle.lt...item=1000008901  vat siame puslapyje yra tokia skarele kuri man tikrai labai patinka, ji tikrai grazi ir pan., bet as niekaip nerandu kur galima butu tokia nusipirkti, o ir tame puslapyje kaina gan didele....tai vat, gal kuri panele zino kur galima butu isigyti tokia skarele? aciu  blush2.gif  rolleyes.gif

NEW YORKER'Į MAČIAU. Tokių sakarelių kaip ši – pilna. biggrin.gif mirksiukas.gif smile.gif Sekmės paieškose. NewYroker'į šį skarelė, man atrodo, kainuoja 15-25 Lt cool.gif
Atsakyti
Tikrai labai daug kur mačiau tokių skarelių biggrin.gif Pereik per kelias pardes kokiam akropoly ir tikrai rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
asd maniau jos jau senai isejo is mados, net mano anyta ir ta del mados yra nusipirkus ir nesioja biggrin.gif
Atsakyti
Man skareles ant kitu labai grazu wub.gif ir siaip dabar ju nerealus pasirinkimas... bigsmile.gif
Bet vat pati nenesioju - nors turiu kelias, bet nesugebu graziai prisiderinti blush2.gif
Atsakyti
tj vat kad per parduotuves vaiksciot nera laiko....o akropoly kazkaip ir nepaziurejau biggrin.gif biggrin.gif o kitur tj kazkaip neradau....ziopla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2009 08 26, 08:48)
jeigu ilgesnis šalikėlis, aš dažniausiai rišu taip (tiksliau perkišu sulenkus iki dvigubo):

user posted image



aha, as irgi sitaip risu smile.gif ir grazu ir paprasta blush2.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kur Kaune galima būtų rasti burberry stiliaus šalikėlių? Būčiau labai dėkinga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frama @ 2010 01 03, 19:34)
Gal kas žinote kur Kaune galima būtų rasti burberry stiliaus šalikėlių? Būčiau labai dėkinga. smile.gif

turgus - naujoji burberrio sostinė wink.gif
Atsakyti