Įkraunama...
Įkraunama...

Skaros, skarelės, šalikai, šalikėliai

Sveiki 4u.gif ieškojau informacijos ir radau šį puslapį. Kalbant apie seges skarelėms, galima juos daryti iš modelino. Iš tiesų, jei reikia - galiu padaryti. Plius, piešiu ant šilko ir kaip tik ieškau, kas norėtų pirkti :] jei susidomėjote - rašykite...
Atsakyti
Labai gražus šalikas wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(monika 22 @ 2009 07 16, 17:41)
Labai gražus šalikas  wub.gif

idomu kaip liecia prie kaklo mastau.gif atrodo, lyg toks braizantis butu blush2.gif
Atsakyti
Skareles ir salikeliai - mano be galo megstami aksesuarai, retai be ju issiverciu.
Ideja mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
O jei kalbant apie dideles papludimio skaras, gal zinote ju idomiu risimo budu, kaip pasidaryt is skaros a le suknele ir pan.? ax.gif
Atsakyti
Mano bendradarbe skariale naudoja kaip grandinele - uzmauna ant jos stambius kulonus, gaunasi labai grazus kaklo papuosalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tanni @ 2009 07 25, 20:54)
Mano bendradarbe skariale naudoja kaip grandinele - uzmauna ant jos stambius kulonus, gaunasi labai grazus kaklo papuosalas  thumbup.gif

Kulonas - tai čia kas g.gif
Atsakyti
Šalikus ir šalikėlius rišuosi ne dėl stiliaus, o tiesiog, kad nuo šalčio apsaugotų. Žinoma, svarbu, kad jie derėtų visoje mano aprangoje. 4u.gif
Atsakyti
rudens pradzioje einu i vestuves, noreciau ant plonos suknutes uzsimesti platu sali,tik nesugalvoju kaip ji susisekti kad butu patogiau,jis platokas,nelabai plonas,gal kas imestu nuorodu ar duotu siaip patarimu,buciau dekinga
Atsakyti
jeigu ilgesnis šalikėlis, aš dažniausiai rišu taip (tiksliau perkišu sulenkus iki dvigubo):

user posted image

jeigu trumpesnis, darau tokią pačią kilpą kaip vyrai kaklaraiščiui.

user posted image

Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 07 25, 20:01)
Kulonas - tai čia kas g.gif

Pakabukas (gali būti labai stambus)
Atsakyti