Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės ir ne tik iš Enfieldo ir aplinkinių rajonų

o as nieaip pati sau plauku dazyti neisdristu g.gif nemazai cia kas dazoi tai is tikruju ir laiko ir pinigu sutaupo, noreciau ir as ismokt ir bnt kas kelinta karta sau pasidazyt , bet kazkaip nedristu blush2.gif ir dbr va jau verkiantreikia , o cia vietoj nesu susiradus kirpejos , tai problem man doh.gif bet gal Irma pades thumbup.gif

mes siand po ilgu nesitvarkymo atostogu pulsim i namu tvarkymasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif nes kai ir sirgom ir dar mokytis reikejo, tai laiko jau tikrai niekam nebelike buvo doh.gif
Atsakyti
Tai va as ir per ta taupyma, drasei dejau peroksida ant galvos ir se kad nori, bijau i gatve iseiti, vyras sako susirask gera kirpeja ir drosk i kirpykla, zinau viena bet jo kirpykla finchley rajone tai biski tolokai g.gif
As vakar susitvarkiau, bet taip saziningai visus kampus biggrin.gif Sendien i darba nuo 5pm, ziuriu mano valandos vis trumpeja ir trumpeja g.gif
O ka mamukai studijuojat? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo digital: 03 gruodžio 2008 - 14:44
labutis visoms smile.gif , smagu kad netoli visos gyvenam ir butinai turim susilekt.

Siek tiek apie save: As Londone gyvenu 7 su puse metu. Esu vedus, auginam 2 sunis, na o dabar laukiam seimos padidejimo. nestuke.gif Siaip dirbu draudimo kompanijoj ir dirbsiu iki svenciu, na o po to i dekretines. biggrin.gif Noreciau ir as i kokius tai mokslus uzsirasyt, o tai metai bega (man balandi bus 29), tik kad va vis to laiko nera, na gal kai lelius gims. g.gif

O jus ka panickos veikiat per dieneles? rolleyes.gif

Atsakyti
sveikos.
as kazkada irgi buvau plaukus nevykusiai nusidazius, ryza vaiksciojau. geriausiai kai kas patyres padazo, bet kai nera kada, arba galimybiu, tai tenka paciam smile.gif

vajei, kriste, du sunys. juos gi vedziot reik.dideli?

mes siandie namie su maziuke. vakar buvom vel towne kavutes smile.gif , siandie reik namus ir man aptvarkyt.
gal savaitgali reik eglute jau puosti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydra30: 05 gruodžio 2008 - 13:16
sveikutes smile.gif , mes ta jau vakar pasipuosem eglutes saka, tai jau kazkaip ir sventiskai nusiteike. Ka veiksit per sventes?
Atsakyti
Sveiko mergaites!
kaip cia ramu pas mus ax.gif toks metas turbut, kas apie sventes galvoja, o ir meeta nelabai kaip yra padaryti kai tokie orai, nebent namie kas vietos labai daug turi ax.gif siaip gal ir smagu butu blush2.gif
ka veikiate , kuo uzsiemusios? kaip darbai, mokslai?man paciai dbr egzai tik sausi, bet jau reiketu pradeti skaitinet kazka , nes laikas taip be galo greitai bega!!!
buvom sestadieni mes kalediniam baliuke, kitos SM organizavo, nu kaip fainai vaikuciam buvo, ne tas zodis, ir sale didele, ir egle papuosta buvo, na tikra kaledine dvasia uzpuole thumbup.gif thumbup.gif o ir vaikai issiduko gerai thumbup.gif
Atsakyti
sveikos. kaip sventes praejo? daug dovanu gavot?
Atsakyti
oi kaip cia ramu, kur visos prapuolet? ax.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos, visas sveikinu su praejusiom sventem smile.gif , tikiuosiu kad jos buvo geros. Mums jau gime dukrele sasio 7 diena thumbup.gif , tai nebuvo ir laiko kada prisest prie kompo. Visi jauciames kol kas neblogai, tik kad va naktim dukrele geriau miegotu butu is vis liuks smile.gif .
Atsakyti
Sveikutes, su praejusiom sventem visas 4u.gif
KristeP, kuo nuosirdziausi sveikinimai tau ir tavo seimai 4u.gif wub.gif
Na ir orelis sendien, zadejau iki soliariumo eiti, bet kad toks oras sedziu namie unsure.gif
Kaip jums sekasi? Kaip mokslai bestudijuojanciom? Kaip visu mazyliai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Didziausi sveikinimai Kriste!!!!!!!! kaip tik siand pagalvojau, kad ar ne laikas jau tau tongue.gif na smagu, dar karta sveikinu!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif
jo oru, ir as siand labai nepatenkinta buvau, bet deja neturejau kitos iseities, kaip tik iseit, nes savo egza paskutini sioj sesijoj turejau.....nzn kip islaikiau, bet taip gera dabar, kad vel laisva ax.gif o dar plius mama atvaziavus, tai gal net su vyru kur kada nosi iskisim blush2.gif blush2.gif

na dziaugiuosi ir kad temele siek tiek atgijo thumbup.gif reiktu kada ir drinks_cheers.gif aaa?wink.gif
Atsakyti
QUOTE(KristeP @ 2009 01 19, 04:29)
Sveikos, visas sveikinu su praejusiom sventem smile.gif , tikiuosiu kad jos buvo geros. Mums jau gime dukrele sasio 7 diena  thumbup.gif , tai nebuvo ir laiko kada prisest prie kompo. Visi jauciames kol kas neblogai, tik kad va naktim dukrele geriau miegotu butu is vis liuks  smile.gif .


sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

ir kaip jus laikotes, kaip mazyle. koki varda davet? dar vis neleidzia naktim pamiegot?
nieko, tuoj viskas susitvarkys. pamenu ir maniske pirmus pora menesiu naktim noredavo zaist biggrin.gif o dabar kuo puikiausiai miega visa nakti.
kaip maitinimai vyksta smile.gif ?
Atsakyti