Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės ir ne tik iš Enfieldo ir aplinkinių rajonų

QUOTE(Vita_uk @ 2008 11 21, 02:19)
Labukas visoms  4u.gif
Tiek darbu buvo susikaupe, kad net nebuvo kada prisesti pamiklinti savo pirsciuku mama.lt  blush2.gif
Tai va, gyvenu as Larksfield Grove gatveje, gal ji jums ir negirdeta, nes labai jau trumpa ji, bet eina is pagrindines Carterhatch Lane, zodziu jei zinot gaisrine, tai prie ten ir gyvenu  tongue.gif  laukiuosi18 savaiteliu ir dar niekaip neatsidziaugiu pradejusiu dideti savo pilvuku  nestuke.gif  Siaip dirbu pora dienu per savaite plius studente esu...
Tai tiek butu trumpai apie mane  mirksiukas.gif
iki greito  ax.gif


sveika,tai tu netoli nuo manes gyveni, tiksliau nuo visu musu netoli biggrin.gif . tai jau kai turesi leliuka, tai butinai eisim pasivaiksciot thumbup.gif
tai kada tau gaunas gimdyt?koki geguzi gal?
o ka studijuoji?
Papildyta:
QUOTE(digital @ 2008 11 23, 16:39)
Sveikutes, kaip sekasi mirksiukas.gif Man iseigines iki ketvirtadienio thumbup.gif Rytoj varysim su MB shopintis ax.gif Geros dienos visoms 4u.gif


shopinates? biggrin.gif enfielde ar kur? mes buvom westfield shopinge sekmadieni, cia tas naujas, shepherds bushe. ziauriai didelis. o pries metus mes ten gyvenom, tai pamenu daug kranu ten dirbo biggrin.gif
tai jau kaledom perkates?
o kada egle puosit merginos?
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif Neisdege mano planas pailseti iki ketvirtadienio, jau sendien suoliuosiu i darbeli tongue.gif Buvom shopintis enfielde, bet ne kalediniu dovanu, seip visokiu nieku reikejo namams smile.gif Sakiau seis metais niekam nieko nepirksim - krize musu kisenese tongue.gif o ir mums niekas nieko nezada dovanoti tai vyrui sakau kodel turim buti gerieciais ir sukti galvas kam ka nupirkti jei visiems nei silt nei salt schmoll.gif Pabusiu siemet blogiete nail.gif
Nu ir prisiguodziau as cia blush2.gif ka mamukai veikiat?
Mes egle puosim uz kokiu poros savaiciu, nors vyro sesuo jau dabar nori puosti, sakau isprotejo moteriske nuo neturejimo ka veikti lotuliukas.gif
Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

As ir buvau siandien wesfielde smile.gif labai grazu ten, bet kai kurios parduotuves dar neatsidare... Nors tiesa pasakius nesu labai didele parduotuviu megeja blush2.gif pavargstu labai greitai blink.gif

Niu va, mano pilvukas auga ne dienom o valandom!!! nestuke.gif o gimdysiu tai balandzio 21d smile.gif
Kai pasigimdysiu butinai leksim pasivaikstineti mamytes, bet tada jau jusu leliai bus nemazi, o mano tik gimes 4u.gif
P.S. Studijuoju Human Resource Management, 2 metus...

iki visoms rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita_uk @ 2008 11 27, 01:55)
Sveikutes smile.gif

As ir buvau siandien wesfielde smile.gif labai grazu ten, bet kai kurios parduotuves dar neatsidare... Nors tiesa pasakius nesu labai didele parduotuviu megeja  blush2.gif  pavargstu labai greitai  blink.gif

Niu va, mano pilvukas auga ne dienom o valandom!!!  nestuke.gif  o gimdysiu tai balandzio 21d smile.gif 
Kai pasigimdysiu butinai leksim pasivaikstineti mamytes, bet tada jau jusu leliai bus nemazi, o mano tik gimes  4u.gif 
P.S. Studijuoju Human Resource Management, 2 metus...

iki visoms  rolleyes.gif


a, net balandi, tai visai greitai jau smile.gif
na mano mergaitei tada bus 9 men smile.gif.
o po parduotuves tau dabar ir vaiksciot, nors ir su pilvuku, bet vistiek dar viena. nes leliukai nelabai megsta shopintis blink.gif , as dabar buna tik greit ilekiu i parde, nugriebiu ka ir viskas. aisku puse dar pamirstu nupirkt. pamatysi greit tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(digital @ 2008 11 26, 16:47)
Sveikutes mirksiukas.gif Neisdege mano planas pailseti iki ketvirtadienio, jau sendien suoliuosiu i darbeli tongue.gif  Buvom shopintis enfielde, bet ne kalediniu dovanu, seip visokiu nieku reikejo namams smile.gif Sakiau seis metais niekam nieko nepirksim - krize musu kisenese  tongue.gif o ir mums niekas nieko nezada dovanoti tai vyrui sakau kodel turim buti gerieciais ir sukti galvas kam ka nupirkti jei visiems nei silt nei salt schmoll.gif  Pabusiu siemet blogiete nail.gif
Nu ir prisiguodziau as cia blush2.gif ka mamukai veikiat?
Mes egle puosim uz kokiu poros savaiciu, nors vyro sesuo jau dabar nori puosti, sakau isprotejo moteriske nuo neturejimo ka veikti lotuliukas.gif
Geros dienos 4u.gif


manau siemet daug kas sumazins dovanu biudzeta rolleyes.gif
o egles jau daug kur papuostos mieste, bet namie man dar kazkaip anksti.
o veikiam mes nieko biggrin.gif , namuose su vaikais visos. as jau kelinta diena po namus trinuos, isenu su vezimuku pasivaiksciot, kompanija visa mano serga verysad.gif .su televizorium draugauju smile.gif .
Atsakyti
sveikutes smile.gif , mano vardas Kristina. Malonu girdet kad aplinkui yra busimu ir ne tik mamyciu gyvenanciu Enfielde. As pati gyvenu Enfield Highway, netoli vaiku darzelio Carterhatch Lane (tarp A10 ir A1010). Esu 33 savaiciu nestuke.gif ir laukiu nesulaukiu gimstant vaikelio.
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif Ligoniukam sveikateles 4u.gif Nu ir orai, nieko nesinori veikti, sakiau minsiu savo berati sendien, bet niekaip neprisiruosiu, ai rytoj gal tongue.gif Vakar sugalvojau kad noriu pradeti mokytis ir issilaikyti vairavimo teises nes provisional kortele jau baigia kerpem apaugti doh.gif tai va, dabar galvoju planuoti tai as sugebu bet but gerai kad kas spirteletu i minkstaja kad palnai neliktu tik planais tongue.gif KristeP, sveika prisijungusi prie musu 4u.gif
Mamukai o jus girdejot apie lietuviu muge kuri vuks gruodzio 4 - 6 dienomis stratforde? Noreciau nulekti pasizvalgyti gal kas i kompanija? bigsmile.gif
Geros dienos smile.gif
Atsakyti
o kriste sveika, matai, galiausiai ir tu atejai smile.gif. tai tu irgi netoli gyveni, vita uk isvis salia taves kazkur. mes visos kaimynes smile.gif. tai sekmes ir tau laukiant leliuko, ir zinok jau turesi vezimeliu stumdytoju kompanija smile.gif)

digital sakai i muge:). ten jau kelis metus vyksta, bet as niekaip neprisiruosiu, manau ir siemet atrasiu priezasciu smile.gif
o siaip mes su raimonda(raganiauskiene) viena kitai kompanija palaikom smile.gif, buvom siandie pasivaiksciot, o kad ir per lietu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydra30: 28 lapkričio 2008 - 23:20
o tai kur dazniausiai einat pasivaiksciot su leliais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristeP @ 2008 12 01, 15:57)
o tai kur dazniausiai einat pasivaiksciot su leliais? smile.gif


visur einam smile.gif. i forty hill parka, i durants, kartais i towna ir aplink smile.gif. matai visur tinka biggrin.gif
o tau sausio gale pasimatymas su lelium nusimato ane smile.gif , tai va kaip tik ant pavasario jau bus paauges. ar zinai ko laukies?
Atsakyti
Nustatyta leliaus gimimo date yra sausio 15 4u.gif J jau labai laukiu, bet kartu ir bijau, nes nezinau kaip ten bus, nes pirmas kartas. smile.gif Lyg tai turesim mergyte, na is tiesu tai nera jokio skirtumo, svarbu kad viskas gerai butu. Tai jau koki vasari, kova as ir noreciau prisijungt prie jusu pasivaiksciojimu smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergickos!!! pagaliau ir as jau prisijungiu smile.gif praejo jau musu ir ligeles ir man mano mokslai iki susio baiges thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

KristeP smagu, kad prisijungei, o dar ir ne per toliausiai gyveni matau thumbup.gif smagu tongue.gif papasakok ka nors daugiau apie save: ka veiki ar veikei iki nestumo, kiek laiko Londone ar dar kokiu detaliu mum smalsiom dadek smile.gif

Digital, o tu kuriam Willow rd gale gyveni, tikvkr suprtau koks jis ilgas blush2.gif ir jei cia tam arciau prie Carterchach Lane , tai irgi labai jau po ranka cia mum visom thumbup.gif

Vita - sekmes su mokslais, laikau uz tave kumscius!!! pavaryk! 4u.gif

tai tiek siam kartui! gero dieneles visom!
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif Astulka, as pacioj pradzioj gyvenu, tai jau tikrai kad po ranka bigsmile.gif Bet siuo metu mes glaudziames pas uosvius, nes anyta labai serga ir bet kokia pagalba uosviui reikalinga, uosviai gyvena prie ligonines smile.gif Irgi neper toli ax.gif
As vakar is neturejimo ka veikti persidaziau plaukus, is sokoladines spalvos norejau patapti blonde doh.gif Nu ir kas mane tempe i ta galera nusipirkti dazu, dabar sedziu kaip visciukas geltona lotuliukas.gif ir i darba sakiau eisiu su skara lotuliukas.gif Kaip visos gyvenat? Kaip sveikateles? Kas sergat po 4u.gif visiems.
Geros dienos mirksiukas.gif
Atsakyti