Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės ir ne tik iš Enfieldo ir aplinkinių rajonų

QUOTE(digital @ 2008 11 13, 23:26)
Kazin kodel prie musu niekas nesijungia?  g.gif

sveikos visos. na va prisijungiau, bet kaip keista, man rodo, kad as paskutine cia buvau, tai as net ir nemaciau, kad cia kozkokie pokalbiai vyksta. o jusu cia ziuriu jau kiek prisneketa.
tai dvi naujos "mamytes" atsiliepe, nu faina smile.gif
beje Irma labas, simtas metu biggrin.gif
tuoj, einu pirma gerai perskaitysiu ka cia priraset. nes dabar mano mazoji uzmigo. tada daugiau parasysiu.
Atsakyti
vita tu apie save daugiau parasyk.
mes su astulka ir irma jau kaip ir labiau visos pazistamos, o va jus digital ir vita, naujokes smile.gif
gyvenu irgi enfield highway, ar enfield wash gal teisingiau. bet tai nedidelis cia tas enfieldas ir kai oras geresnis, tai iki towno ir pesciom esu ejus.
leliukui mano 4,5 men. mergaite, vardu Eliza. pati esu is vilniaus, bet jau speju ir pamirsti tai smile.gif. siandie beje yra lygiai 6 metai kai as atvykau i UK.
Atsakyti
labutis visiems, as taip pat is Enfieldo, gyvenam su vyru, turim 1 ir 1men. suneli. tai jungiuosi i jusu buri 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu va kaip smagu, musu ratelis pleciasi thumbup.gif
Laba vakareli, apie save jau pripasakojau ax.gif
Ka mamytes veikiat? Visos turbut su savo kleckiukais uzsiemusios biggrin.gif As cia viena "bludiju" hihihi.gif irnesakyk.gif
Raganiauskiene sveika prisijungusi, gaudyk baliona 4u.gif
Atsakyti
Labutis mamytes mirksiukas.gif Nusiritom iki trecio puslapio unsure.gif Visos pasikavojusios verysad.gif As katik is darbo, apturejau dideli stresa, ir dar karta isitikinau kokie medikai kartais abejingi ir dirba neatsakingai, rytoj eisiu pas bose ir pabusiu biski skundike blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo digital: 18 lapkričio 2008 - 22:25
labas visom,,,na as irgi prisiduodu, ka dar gyva, nors koju jau nebepavelku, bet darba pristaciau siaip ne taip.... dbr liko tik rezultatu sulaukt... doh.gif blink.gif lotuliukas.gif

sveikinu visas mamytes prisijungus, prasau drasiau ir daugiau skelbtis.. girdjau, Raganiauskiene, kad Lukuciai vel kartu zaide thumbup.gif

na ka gi, einu paziuresiu jungle ir miegucio.... jau kaip poilsio truksta doh.gif
o digital kas atsitiko darbe? g.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif Darbe tai atsitiko taip kad vienai ligonei pasidare labai blogai, as nulekiau prie punkto pakviesti sesele tai viena vista pareiske kad ne jos koridorius ir liepe ieskoti kitos seseles. bash.gif Tai as kaip burokas visa raudona is pasiutimo laksciau po palatas ieskoti kitos seseles,tai sendien paskundziau aggressive.gif
Atsakyti
labas visoms, smagu, akd ratelis pleciasi, tik gaila, kad negaliu daznai prisest prie kompo. Mano mazasis tai kompiuteristas, tuom jau isitikino Zydra vakart blush2.gif
Asta zinai, tau gerai tavo Lukutis tai tikras angel.gif o mano Lukas devil.gif tai gerai, kad vakar zaislais pasidalino, gal pagaiau ismoks maniskis su kitais leliais zaist ax.gif
na gana apie leliukus mirksiukas.gif
digital uzjauciu del ti kas dejosi darbe. ir dekui uz baliona smile.gif
o kur kitos Enfieldietes dingusios g.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif
Tiek darbu buvo susikaupe, kad net nebuvo kada prisesti pamiklinti savo pirsciuku mama.lt blush2.gif
Tai va, gyvenu as Larksfield Grove gatveje, gal ji jums ir negirdeta, nes labai jau trumpa ji, bet eina is pagrindines Carterhatch Lane, zodziu jei zinot gaisrine, tai prie ten ir gyvenu tongue.gif laukiuosi18 savaiteliu ir dar niekaip neatsidziaugiu pradejusiu dideti savo pilvuku nestuke.gif Siaip dirbu pora dienu per savaite plius studente esu...
Tai tiek butu trumpai apie mane mirksiukas.gif
iki greito ax.gif
Atsakyti
Tai va,
dar norejau paklausti: o ka jus siaip veikiat laisvalaikiu? Ta prasme su savo seima ar einat kur nors "pasizmoneti" g.gif vaziuojat uz Londono ar ka kita veikiat? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vita_uk: 21 lapkričio 2008 - 01:38
QUOTE(Vita_uk @ 2008 11 21, 02:37)
Tai va,
dar norejau paklausti: o ka jus siaip veikiat laisvalaikiu? Ta prasme su savo seima ar einat kur nors "pasizmoneti"  g.gif  vaziuojat uz Londono ar ka kita veikiat?  blush2.gif



MMM... smagu prisimint tuos laikus su nestuke.gif o dabar kai laiksto kaip pasiutes, atrodo kad tai buvo laaaabai seniai blush2.gif ax.gif biggrin.gif
o laisvalaikiu, tai dazniausiai jei pavyksta istrukt ir isrukt tai i parka, aisku kai oras grazus, ar pas vyro gimines. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, kaip sekasi mirksiukas.gif Man iseigines iki ketvirtadienio thumbup.gif Rytoj varysim su MB shopintis ax.gif Geros dienos visoms 4u.gif
Atsakyti