Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

O jungiant indaplovę reikia atskirai elektrą atvesti? Mane nugąsdino, kad išmetinės saugiklius ir bus problemų...
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 08 25, 16:05)
O jungiant indaplovę reikia atskirai elektrą atvesti? Mane nugąsdino, kad išmetinės saugiklius ir bus problemų...

Mes darėm visai buitinei technikai jungti atskirą saugiklį, pravedėm laidus ax.gif Elektrikas vyrui irgi pasakė kad jei didelė apkrova gali išmetinėti ax.gif Dar priklauso nuo laidų nuo saugiklių, visaip gali būti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 25 rugpjūčio 2008 - 16:46
QUOTE(Baronė @ 2008 08 25, 12:20)
Dedu į spec. lentynėlę g.gif o prie šakučių tai tam stovely taip padedi ir viskas ane g.gif Reiks pamėginti g.gif o šiaip tai dažnai randu tabletės gabaliuką neištirpusį arba tiesiog ant lėkščių ar stiklinių trupiniukų prilipusių neišplautų g.gif Pamėginsiu dėti tarp šakučių g.gif


Na taip, ten kur toks indelis šakutėms ir šaukštams sudėti (pas kiekvieną vis kitaip, tikriausiai). Pas mus jis keturių skyrelių. Iš kraštų dedasi šakutės ir šaukštai į tokias spec. groteles. O per vidurį dar du indeliai - į vieną sudedu, kas netelpa pro groteles, o į kitą - tabletę. Nebandžiau su kitomis priemonėmis plauti, bet taip, kaip dabar plauna, esu patenkinta (aišku, jeigu tinkamai sudedu).
Atsakyti
Labas rytas:) Šiąnakt dar sykį pabandžiau plauti indus su savo AEG 60010 VI (buvusi Favorit), na ir taurės drėgnos (nors per naktį gi stovėjo indaplovėj, meistras sakydavo, kad per anksti išimu). Ir nežiūrint to, kad ją nusipirkau paskaičius šią temelę, ne vienas ją rekomendavo-aš visgi drįsčiau tiems, kas ruošiasi pirkti, pagalvoti min 10 kartų, nes yra ryškios probelmos su išdžiovinimu. jei tai būtų pirma indaplovė mano gyvenime, gal galvočiau kitaip, bet dabar jau trečia-patikėkit, nė viena taip blogai nedžiovino, kaip šita.
Atsakyti
QUOTE(Jolyte @ 2008 08 26, 09:41)
Labas rytas:) Šiąnakt dar sykį pabandžiau plauti indus su savo AEG 60010 VI (buvusi Favorit), na ir taurės drėgnos (nors per naktį gi stovėjo indaplovėj, meistras sakydavo, kad per anksti išimu). Ir nežiūrint to, kad ją nusipirkau paskaičius šią temelę, ne vienas ją rekomendavo-aš visgi drįsčiau tiems, kas ruošiasi pirkti, pagalvoti min 10 kartų, nes yra ryškios probelmos su išdžiovinimu. jei tai būtų pirma indaplovė mano gyvenime, gal galvočiau kitaip, bet dabar jau trečia-patikėkit, nė viena taip blogai nedžiovino, kaip šita.

Taip tikrai neturėtų būti? Vis tik gal yra koks defektas?
Atsakyti
QUOTE(time @ 2008 08 08, 12:33)
Labukas visoms 4u.gif
Buvau viena kara uzklydus cia,su savo problema,kad neisleidzia masina vandenio pasilieka skylei kur filtras stovi.Bandziau jau kaip kazkas minejot isvaliau ta fitra net vandeni pati is pylsciau,bet visviena ta pati problema,dar uzziurejau,kad vandenio prisirinke tam indeli kur druska pilasi.As jos nenaudoju,nes kaip pirkau pardavejas pasake,kad nereikia nes musu rajone vanduo minkstas.Gal teko kam nors dar susidurti,as nelabai nutuokiu ar taip turi buti.Modelis (whirpool adp 7539).Jau pradedu galvoti,kad gal vis reikejo pirkti Bocho. doh.gif

Time ar išsprendėt šią problemą? Jaučiu pas mus panašiai doh.gif Nes kilo įtarimas kai atidariau dureles ir kvapelis ojojoj swoon.gif Ištraukiau tą filtrą, švarus jis, bet irgi radau vandens doh.gif Ką daryt?
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 08 26, 11:47)
Time ar išsprendėt šią problemą? Jaučiu pas mus panašiai doh.gif Nes kilo įtarimas kai atidariau dureles ir kvapelis ojojoj swoon.gif Ištraukiau tą filtrą, švarus jis, bet irgi radau vandens doh.gif Ką daryt?

Jau rašiau ankstesniam puslapy, bet pakartosiu... Vandens išleidimo šlanga už indaplovės turi būti užkelta aukštai, jei ji apačioje tada vandens likutis grįžta ir lieka indaplovėje, pažiūrėkit gal čia ta problema ax.gif Mums irgi taip buvo, pasiskambinau meistrui, jis paaiškino ir susitvarkėm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2008 08 26, 14:02)
Jau rašiau ankstesniam puslapy, bet pakartosiu... Vandens išleidimo šlanga už indaplovės turi būti užkelta aukštai, jei ji apačioje tada vandens likutis grįžta ir lieka indaplovėje, pažiūrėkit gal čia ta problema  ax.gif Mums irgi taip buvo, pasiskambinau meistrui, jis paaiškino ir susitvarkėm  mirksiukas.gif

Turbūt praleidau blush2.gif Ji pas mus kokių 50cm aukšty pajungta, bet ilga ir susiraizgius, tai gal dėl to g.gif Tai teks santechniką kviesti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 08 26, 13:15)
Turbūt praleidau blush2.gif Ji pas mus kokių 50cm aukšty pajungta, bet ilga ir susiraizgius, tai gal dėl to g.gif Tai teks santechniką kviesti doh.gif

Tai gal vyras pažiūrės, ten gi nieko tokio nėra, tikrai supras kaip reikia, kam dar pinigus santechnikui mokėti mirksiukas.gif O gal ir ne ta problema, gal kas nors kitkas, bet visai gali būti ir ta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolyte @ 2008 08 26, 07:41)
Labas rytas:) Šiąnakt dar sykį pabandžiau plauti indus su savo AEG 60010 VI (buvusi Favorit), na ir taurės drėgnos (nors per naktį gi stovėjo indaplovėj, meistras sakydavo, kad per anksti išimu). Ir nežiūrint to, kad ją nusipirkau paskaičius šią temelę, ne vienas ją rekomendavo-aš visgi drįsčiau tiems, kas ruošiasi pirkti, pagalvoti min 10 kartų, nes yra ryškios probelmos su išdžiovinimu. jei tai būtų pirma indaplovė mano gyvenime, gal galvočiau kitaip, bet dabar jau trečia-patikėkit, nė viena taip blogai nedžiovino, kaip šita.

Aš vistik manau kad jums reiktų dar kartą kalbėtis su parduotuvės atstovu kad apkeistų kita, juk ir šiaip nepatikusią ar nekokybišką prekę turėtų apkeisti, o čia ir nepigus daikats g.gif O jei parduotuvė nesutinka tada lieka dar ir vartotojų teisių gynimo tarnyba, gal ji padėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2008 08 26, 19:43)
Aš vistik manau kad jums reiktų dar kartą kalbėtis su parduotuvės atstovu kad apkeistų kita, juk ir šiaip nepatikusią ar nekokybišką prekę turėtų apkeisti, o čia ir nepigus daikats g.gif O jei parduotuvė nesutinka tada lieka dar ir vartotojų teisių gynimo tarnyba, gal ji padėtų g.gif

Teoriškai aiškinausi visą tą kelią-garantinio meistrai parašė"techniškai tvarkinga", o tai reiškia, akd ieškau boba, ko nepametus. Nors žodžiu pasakė, kad AEG labai blogai džiovina visos. Kiek turiu pažįstamų-visi patenkinti (konkrečiai tokios niekas neturi) savosiomis AEG.
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2008 08 26, 14:26)
Tai gal vyras pažiūrės, ten gi nieko tokio nėra, tikrai supras kaip reikia, kam dar pinigus santechnikui mokėti mirksiukas.gif O gal ir ne ta problema, gal kas nors kitkas,  bet visai gali būti ir ta g.gif

Ačiū už pagalbą 4u.gif Bet MB užsieny, tai pati nesusitvarkysiu ax.gif Ir dar atrodo kad rimtesnių bėdų yra, nes tik įjungus girdisi toks spragsėjimas, bet vandens nepaduoda, reik kelis kartus bandyt doh.gif O beje džiovina ir pas mus blogai, ištraukiu pusiau šlapius indus doh.gif
Atsakyti