Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(JEma @ 2008 08 21, 13:52)
O mes savo AEG niekaip neisbandom. Dabar ruosiames vestuvems tai nera kada normaliai gaminti o 2 leksciu joje neplausi... Tai net truputi nervas imasi, nes norisi kuo greiciau suzinoti ar viskas bus ok.... bet tikiuosi kad bus.

Nu ką aš galiu pasakyti, išbandžiau visas programas, visgi baigiu priprasti prie ieidelaus džiovinimo. matyt po gero džiovinimo man buvo šokas ir plius nesitikėjau, adk būna kitaip 9kaip dabar), o jau praėjo mėnuo ir kažkaip apsipratau , nėr taip blogai, nesinervuok ir viskas bus gerai. Tiesiog dabar reik nusipirkti geresnius miltelius plovimo ir bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 08 21, 13:41)
kazkaip jums nesiseka su tom indaplovem schmoll.gif gal tai zenklas kad visgi reik rankom plauti biggrin.gif


Ne, rankom jau neplausiu schmoll.gif lotuliukas.gif Tikiuos, kad pagaliau nusipirksim ir viskas bus gerai biggrin.gif Juk būna kartais, kad juodai nesiseka, bet praeis , tikrai praeis šis laikotarpis. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(time @ 2008 08 08, 11:33)
Labukas visoms 4u.gif
Buvau viena kara uzklydus cia,su savo problema,kad neisleidzia masina vandenio pasilieka skylei kur filtras stovi.Bandziau jau kaip kazkas minejot isvaliau ta fitra net vandeni pati is pylsciau,bet visviena ta pati problema,dar uzziurejau,kad vandenio prisirinke tam indeli kur druska pilasi.As jos nenaudoju,nes kaip pirkau pardavejas pasake,kad nereikia nes musu rajone vanduo minkstas.Gal teko kam nors dar susidurti,as nelabai nutuokiu ar taip turi buti.Modelis (whirpool adp 7539).Jau pradedu galvoti,kad gal vis reikejo pirkti Bocho. doh.gif

Vandens išleidimo šlanga už indaplovės turi būti užkelta aukštai, jei ji apačioje tada vandens likutis grįžta ir lieka indaplovėje, pažiūrėkit gal čia ta problema g.gif Mums irgi taip buvo, pasiskambinau meistrui, jis paaiškino ir susitvarkėm mirksiukas.gif
QUOTE(astute_k @ 2008 08 13, 08:35)
Neseniai įsigijau Bosh indaplovę. Tik pirkau su transportavimo defektais (pigiau išėjo, o be to pirkau įmontuojamą tai tų defektų kaip ir nematyti). Tik tokia problema, jokios normalios instrukcijos nepridėjo. Net nežinau nuo ko pradėti... Gal žinote kur rasti aprašymą ar panašiai?... padėkit...

Parašyk savo el.paštą, atsiųsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2008 08 21, 22:29)
Parašyk savo el.paštą, atsiųsiu mirksiukas.gif


Ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kaip tabletes SOMAT 7 in 1 ar panasiai? Apie 20 lt dezute g.gif
Ar vis delto geriau atskirai viska pirkt?
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2008 08 21, 12:52)
O mes savo AEG niekaip neisbandom. Dabar ruosiames vestuvems tai nera kada normaliai gaminti o 2 leksciu joje neplausi... Tai net truputi nervas imasi, nes norisi kuo greiciau suzinoti ar viskas bus ok.... bet tikiuosi kad bus.

Pririnkit indu iki pilnos, kad ir per keleta dienu ir ismeginsit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso_dulkele @ 2008 08 22, 13:13)
Pririnkit indu iki pilnos, kad ir per keleta dienu ir ismeginsit  biggrin.gif


Taip ir noriu padaryti, bet sunkiai gaunasi. Maniski is iprocio matyt vakar puse indu isplove rankomis doh.gif doh.gif doh.gif Tai truputi velniu nudaviau tai dabar tikiuosi nors per savaitgali prikaupsim indu...
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Kažin kodėl plaunant indus indaplovėje ne visada ištirpsta tabletės g.gif Šiuo metu naudoju Calgonit 4in1 bet dažnai lieka neištirpusių likučių stiklinėse ir ant lėkščių g.gif Ar jums taip nebūna, kame reikalas, gal geriau keisti tabletes į miltelius g.gif
Atsakyti
Man nepasitaiko, kad neistirptu tabletes,bet as pastebejau, kad geriau isplauna milteliai, o ne tabletes
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2008 08 24, 15:59)
Sveikos mergaitės 4u.gif
Kažin kodėl plaunant indus indaplovėje ne visada ištirpsta tabletės g.gif Šiuo metu naudoju Calgonit 4in1 bet dažnai lieka neištirpusių likučių stiklinėse ir ant lėkščių g.gif Ar jums taip nebūna, kame reikalas, gal geriau keisti tabletes į miltelius g.gif


man taip buvo. ir as turbut neleistinai pasielgiau- lasa ekologisko indu ploviklio ilasinau ir perploviau- o ka daryt doh.gif
tai dabar ir domiuos, kurios tabletes geresnes, plius ekonomiskos kad butu.
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2008 08 24, 14:59)
Sveikos mergaitės 4u.gif
Kažin kodėl plaunant indus indaplovėje ne visada ištirpsta tabletės g.gif Šiuo metu naudoju Calgonit 4in1 bet dažnai lieka neištirpusių likučių stiklinėse ir ant lėkščių g.gif Ar jums taip nebūna, kame reikalas, gal geriau keisti tabletes į miltelius g.gif


Man taip buvo vieną kartą, kai beplaunant prireikė atidaryti indaplovę.

O kur tu tabletę dedi: į spec. lentynėlę ar prie šakučių?
Ant tablečių rašo, kad į spec. lentynėlę reikia. Tačiau mūsų indaplovės instrukcijoje buvo parašyta dėti tarp šakučių, nes priešingu atveju gali ne viskas ištirpti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meškuolė: 25 rugpjūčio 2008 - 11:19
QUOTE(Meškuolė @ 2008 08 25, 11:18)
Man taip buvo vieną kartą, kai beplaunant prireikė atidaryti indaplovę.

O kur tu tabletę dedi: į spec. lentynėlę ar prie šakučių?
Ant tablečių rašo, kad į spec. lentynėlę reikia. Tačiau mūsų indaplovės instrukcijoje buvo parašyta dėti tarp šakučių, nes priešingu atveju gali ne viskas ištirpti.

Dedu į spec. lentynėlę g.gif o prie šakučių tai tam stovely taip padedi ir viskas ane g.gif Reiks pamėginti g.gif o šiaip tai dažnai randu tabletės gabaliuką neištirpusį arba tiesiog ant lėkščių ar stiklinių trupiniukų prilipusių neišplautų g.gif Pamėginsiu dėti tarp šakučių g.gif
Atsakyti