Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(ziulyte @ 2009 01 25, 01:05)
Sveiki,

apie mane dominanti AEG F60010Vi modeli jau suzinojau viska. Pasakykit is savo patirties - kaip su lietuviska internetine prekyba? Jei ta pati indaplove parduotuveje kainuoja 2200 Lt ar dar daugiau, su nuolaida gera 1700 Lt, o internete randu 1299 Lt (www.markt.lt) ar nenusvilsiu kur nors taupydama? Labai jau vilioja ta internetine kaina  blush2.gif

Dekinga uz atsakymus

teko pirkti is eurobuitis.lt tiesa sakant visa buitine is ten pirkom, ir tikrai likom patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2009 01 25, 18:09)
teko pirkti is eurobuitis.lt tiesa sakant visa buitine is ten pirkom, ir tikrai likom patenkinti thumbup.gif

Pritariu - ir mes viska pirkome iš eurobuitis, ir kol kas nenusivylėme: veikia viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2009 01 25, 17:09)
teko pirkti is eurobuitis.lt tiesa sakant visa buitine is ten pirkom, ir tikrai likom patenkinti thumbup.gif



F 60010 VI man rodos nueinantis modelis... Taciau jei viskas tinka, kodel gi ne.... Tik pries perkant reiktu pasitikrint ar tikrai tures uz ta kaina - nes jei issiparduoda likucius tai gali ir nebetureti....
Atsakyti
QUOTE
apie mane dominanti AEG F60010Vi modeli jau suzinojau viska. Pasakykit is savo patirties - kaip su lietuviska internetine prekyba? Jei ta pati indaplove parduotuveje kainuoja 2200 Lt ar dar daugiau, su nuolaida gera 1700 Lt, o internete randu 1299 Lt (www.markt.lt) ar nenusvilsiu kur nors taupydama? Labai jau vilioja ta internetine kaina


as is ten pirkau butent sia indaplove bei gerokai pigesne, ni pardoj, indukcine kaitlente. viskas ok. , neturiu jokiu nusiskundimu thumbup.gif
Atsakyti
mergaites, indaplove naudojames puse metu, siandien po plovimo visi stikliniai indai apsinese "ruku" blink.gif o ne stikliniai tokia balta plevele unsure.gif visi nustatymai tokie jau nuo pradziu, kazin kas cia atsitiko? ar cia indaploves gedimas?
Atsakyti
greiciausiai baigesi druska, arba uzsikimso filtrai/purkstukai ir todel blogai nuskalavo plovimo priemone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedregie @ 2009 02 02, 23:52)
greiciausiai baigesi druska, arba uzsikimso filtrai/purkstukai ir todel blogai nuskalavo plovimo priemone smile.gif

aciu uz komentara 4u.gif druskos kaip tik pyliau pries kelias dienas, tai tikriausiai purkstukuose esme g.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, ar Jums neatsitiko taip, kad po ilgo plovimo (na , plaunu tuos indus jau kokius metus) stiklas nebeblizga.Ypac tie rudi stikliniai indai ir taures... verysad.gif Viena pazystama sake, kad ir pas ja ta pati beda.... Cia taip pas visus?? Ar as kazka ne taip darau???? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2008 10 14, 12:54)
Pabandykit Calgonit. Jei statau plaut tos pačios dienos indus, dedu Amway tabletę. Kažkaip tikiu, kad ji sveikiau, o jei vakarykščius, Calgonitą. Tai Amway įsisisenėjusių nešvarumų neįveikia visų, o Calgonit efektas puikus  thumbup.gif .
beje, statau auto programą, tos septyniasdešimties laipsnių dar neišbandžiau.
Mūsų irgi AEG indaplovė. Man kas nelabai tinka, tai išdžiovinimo kokybė. Kaip suprantu, tai visų AEG indaplovių trūkumas.
O kad stalčiukas būna atidarytas išskalbus indus, gerai biggrin.gif, taip ir turi būti:)


Amway tai tikrai nieko ekologiško. Norėjau paklaust, ar kas naudoja Almawin? Ar gerai plauna?


QUOTE(Eaglute @ 2008 12 19, 15:47)
Senukuose paprašiau, kad parodytų, kur druska indaplovėms, jie atvedė prie didelių maišų, paėmėm vieną. Atvažiavus namo, apžiūrėjau tą druską, tokios didžiulės tabletės ir prašyta-maistinė druska  g.gif  Kadangi nei aš, nei vyras nieko apie tai nenusimanom, sumečiau tas druskos tabletes į indaplovę. O šiandien maximoj žiūriu-Calgonit druska indaplovėms, tokie kaip krištolo gabaliukai ir  visai nepanašūs į mano pirktą druską.
Trubūt vėl apsikvailinau  blush2.gif


Turbūt kvailas klausimas, bet paprasta valgojomi druska netinka? Neatlieka funkcijos?

Dabar noriu paklaust, ar kas turi Siemens SN 66T050? Kokie pliusai/minusai?

Skirtingai nuo jūsų MB, maniškis kaip tik agituoja mane pirkt indaplovę, o aš jam ilgai aiškinau, kad man nereik, galiu pati išplaut. Bet po antrojo vaiko gimimo, kai jam perdaviau indų plovimą, jis tiesiog reikalauja indaplovės smile.gif
Atsakyti
sveiki,
koks skirtumas tarp 45 cm ir 60 cm aeg idaplovių? ar tik indų talpa (patarkit, ar telpa šeimos indai, susikaupę per dieną), ar nuo to dar priklauso plovimo / išdžiovinimo kokybė?
Atsakyti
Mano manymu, nuo indaplovės dydžio priklauso tik plaunamų indų kiekis, kokybė nuo to neturi nukentėti. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Junda @ 2009 02 04, 00:24)
paprasta valgojomi druska netinka? Neatlieka funkcijos?



Indaplovėms yra speciali druska. Valgomoji netinka.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 02 04, 14:57)
sveiki,
koks skirtumas tarp 45 cm ir 60 cm aeg idaplovių? ar tik indų talpa (patarkit, ar telpa šeimos indai, susikaupę per dieną), ar nuo to dar priklauso plovimo / išdžiovinimo kokybė?


jos skiriasi tik indu talpa smile.gif
mes gyvenam tryse: as, vyras ir 2,5 sunus, tai mum kaip tik yra didzioji indaplove (60cm). as per diena ja pilnai prikraunu ir nakti skalbiu, savaitgaliais (ir ne tik) buna, kad dar koks puodas ar keptuve nebetelpa mirksiukas.gif tai plaunu rankom verysad.gif cia didziausia beda ax.gif ax.gif

as patarciau pirkti tik 60cm indaplove, nes ten gali sudet viska - nuo leksciu iki keptuviu, bleku ir pan smile.gif pas mano mama yra 45cm, tai ji ten deda tik lekstes, puodukus ir irankius, nes jokie bliudai ir puodai netelpa smile.gif

plovimo, skalavimo ir dziovinimo kokybe priklauso nuo vandens kietumo, pasirinktu plovimo priemoniu ir nuo programos pasirinkimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedregie: 05 vasario 2009 - 14:57