Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(rimulia12 @ 2009 01 05, 13:54)
Pasidalink kas jai buvo... mirksiukas.gif


Geda dalintis, nes cia mano kalte blush2.gif lotuliukas.gif idejau cesnakine ta kur cesnaka spausti ir jos vienas kotas ilindo groteliu skylen ir taip stabde ta maluneli vidurini doh.gif bent jau pasalinus pradejo normaliai veikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 12 18, 13:54)
1. BŪTINAI 60 cm, o ne 45.



Pas mus mažesnė, nes netilpo pgl išmatavimus, bet tikrai gera ("Zanussi") ir pilnai užtenka keturių asmenų šeimai ar po "balių" viskas telpa. rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mus 60, bet kartais neuztenka mums jos doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Ka galetumet pasakyti apie Elektrolux ESF 45012 ? g.gif Prieš naujus isigijome uz 1399 Lt, siaip kainavusi 1799 Lt Topocentre. nezinau su kuo palygint ar cia triuksminga ar ne. Visos trys AAA. Ar vertejo pirkt ar "apsimovem"?
Atsakyti
QUOTE(Mumutis @ 2009 01 10, 10:01)
Sveikos. Ka galetumet pasakyti apie Elektrolux ESF 45012 ? g.gif Prieš naujus isigijome uz 1399 Lt, siaip kainavusi 1799 Lt Topocentre. nezinau su kuo palygint ar cia triuksminga ar ne. Visos trys AAA. Ar vertejo pirkt ar "apsimovem"?


man atrodo kad jūs nesinervinkit, ką nusipirkot, tuo ir džiaugsitės, pamatysit bus gera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumutis @ 2009 01 10, 10:01)
Sveikos. Ka galetumet pasakyti apie Elektrolux ESF 45012 ? g.gif Prieš naujus isigijome uz 1399 Lt, siaip kainavusi 1799 Lt Topocentre. nezinau su kuo palygint ar cia triuksminga ar ne. Visos trys AAA. Ar vertejo pirkt ar "apsimovem"?

Ačiū, kad parašei, kur pirkai už tokią kainą. Jau būtume Senukuose pirkę ją ir 200Lt permokėję aciuks.gif
Beje, ar patenkinta? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Surfinija @ 2008 09 26, 15:10)
O Ardo servisas tai jau lengvai "užkapsto"... Nuo skambučio iki jų reakcijos - 4 dienos praėjo. Sulūžusį kažkokį plastmasiuką galinėje sienelėje rado. Detalę veža jau dvi savaites... Įdomu, kiek dar veš? O dar įdomiau, kiek paims už remontą? Šiaip tai indaplovė pas mus dar garantinė g.gif

Istorijos tęsinys: detalę 3,5mėn. vežė, vežė... bet taip ir neatvežė. Surašė defektacijos aktą ir po 3 metų eksploatacijos grąžinom indaplovę atgal į parduotuvę rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Surfinija,2009 01 10, 19:29]
Ačiū, kad parašei, kur pirkai už tokią kainą. Jau būtume Senukuose pirkę ją ir 200Lt permokėję aciuks.gif

na savaite kaip naudojam, tai del triuksmo pasikartosiu tikrai nezinau su kuo palygint. Dziaugiuosi kad galima atidet plovima iki 9 val, man pravercia, kad yra multitabs funkcija. pilnai uztenka ir puikiai isplauna net nustacius trumpiausia programa 30 min. o siaip daug nesirinkom, tebuvo sita ir Beko ( kas iskart atkrito). Noretusi, be abejo, kad visai nesigirdetu ax.gif
Atsakyti
Kai po savaitgalio pirkinį parsivešim ir pajungę išbandysim, galėsiu palyginti dėl triukšmo su Ardo turėta mirksiukas.gif Šiaip tai dauguma rašo triukšmingumą apie 50dB. Siemens (gal ne visų) lyg mažesnis g.gif
Atsakyti
Jau išbandėm savo electrolux'ą didis.gif Triukšmas panašus į turėtos ARDO, galbūt kai kuriais plovimo tarpsniais ir tyliau dirba, bet esminio skirtumo tame nėra irnesakyk.gif Indus išplovė gerai, kokybiškai. Truputį erzina, kad puodelių/bliūdelių lentynėlė vienoje pusėje nepasikelia (pasikelia tik vienam šone, o senosios ARDO pasikeldavo abipus). Bet nieko - priprasim smile.gif Žodžiu - valiooo yahoo.gif pagaliau vėl nebereikia plauti indų rankomis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Surfinija: 15 sausio 2009 - 18:02
Mano įmontuojama Bosch, 60 cm. Na, nežinau kaip jūs sugebat sugrūsti į tas mažesnes tiek indų, gal aš kvaila, pustuštę užleidžiu... Nes man netelpa keptuvės ir didesni puodai į apatinį stalčių, jei ten jau lėkščių pristatyta. Tai pasirodo man 60 cm - per maža 3 asmenų šeimai, kad rankomis riebaluotas keptuves reikia terlinti. Gal jūs verčiate puodus ant lėkščių dviem eilėm, jei malūnėlis nekliudo, ar kaip? Kaip į ją kuo daugiau sutalpinti?
Atsakyti
Pas mane taip pat Bosch, įmontuojama, 60 cm. Nežiūrint į tai, kad tai didžiausia pagal gabaritus, bet kartais indai netelpa visi ir man. Puodai, keptuvės susideda labai nekompaktiškai, nes tokius indus reikia dėti kampu. Tai ir taikau, kad būtų šioks toks kampas ir kad nesiektų malūnėlio. Puodus dedu tik į apatinį stalčių, kur ir didesnės lėkštės dedasi. O ant lėkščių puodo neužversi, nes trukdys malūnėliui. Gal ir aš nemoku sudėti indų g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites.
Naudojuosi indaplove beveik 5 menesiai. Elextrolux esi 46010, visada nustacius programa AUTO parodydavo laika - 117 mnuciu, o vakar plaudama pastebejau keista dalyka - programa AUTO 120 minuciu blink.gif , siandien vel jungiu - 123 blink.gif blink.gif
Kas tai gali buti???
Labai labai laukiu atsakymu, gal kurios zinote ax.gif
Atsakyti