Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

ieskau patarimo 4u.gif nusprendem,kad musu gausiai seimynai indaplove reikalinga,tai vaesu zalia tam dalyketai gal padetumet man 4u.gif i ka reikia atsizvelgt perkant,kokie pliusai ,minusai?kokia geriausia pirkt ir t.t. 4u.gif blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ritule kai ieskojau indaploves man buvo svarbu, kad butu imontuojama su valgymo skydeliu virsuje, aisku kaina ir kuo aukstesnes klases. Tai parduotuveje pardavejas pasiule BEKO. kaina priimtina, klase auksciausia, be to tokia jau naudojosi mano sesuo metus. Ir esu labai patenkina. Ne paslaptis kad uz zinomu firmu vardus yra atitinkama ir kaina, o ir klases mazesnes. As saviske labai patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 18 gruodžio 2008 - 13:26
QUOTE(rimulia12 @ 2008 12 18, 14:26)
Ritule kai ieskojau indaploves man buvo svarbu, kad butu imontuojama  su valgymo skydeliu virsuje,


kas čia per naujovė? biggrin.gif



QUOTE
aisku kaina ir kuo aukstesnes klases. Tai parduotuveje pardavejas pasiule BEKO. kaina priimtina, klase auksciausia, be to tokia jau naudojosi mano sesuo metus. Ir esu labai patenkina. Ne paslaptis kad uz zinomu firmu vardus yra atitinkama ir kaina, o ir klases mazesnes. As saviske labai patenkinta mirksiukas.gif


o kuo ta klasė pasireiškia? Gausybe programų kurių niekada nenaudosi? smile.gif
absoliučiai daugumai vartotojų indaplovėje gana 1-2 programų. Sočiai.

Žiūrėčiau į tokius dalykus:

1. BŪTINAI 60 cm, o ne 45.
2. Geras džiovinimas
3. Kuo tylesnė
4. Mažos energijos ir vandens sąnaudos
5. Patikimesnio brando, su bent 2 metų garantija
6. Įsijungimo atidėjimas

Teko ir Beko 'čiupinėti' , be šitos - naudojau dar ir Indesit, AEG, dabar turiu Siemens...
Galiu pasakyti kad surinkimo prasme ir medžiagų kokybės prasme yra didelis skirtumas tarp Beko ir Siemens. Pas Beko pvz kreivai atpjautos ir aštrios skardos, o pas Siemens - jos nušlifuotos ir užapvalintos (čia ne iš paradinės pusės, o iš nugarėlės smile.gif) . Taip triukšmo lygis - labai labai smarkiai skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 12 18, 15:54)
kas čia per naujovė?  biggrin.gif

lotuliukas.gif ne taip parasiau, kad valdymas butu dureliu virsuje o ne ant sono, net paciai juokas sueme.

O programu tai man daug nreikia yra 5 o naudojuos 3mis. Svaiviausia kad vandens ir energijos mazai naudotu. O del to triuksmo drugai turi AEG tai man rodos jos vienodai triuksmauja. va Siemens nesu girdejus. Bet man svarbiausia kad nereiktu man indu plaut, nes jau sito darbo nekenciau ir nekenciu. Kita kart gal kitokia rinksiuos, o kaip minejau esu patenkinta ir lenkiu galva pries ta zmogu kuris sitoki pagalbininka isrado lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 18 gruodžio 2008 - 14:11
QUOTE(rimulia12 @ 2008 12 17, 18:20)
smagu kad prajuokinau mirksiukas.gif , o meginai su spec priemonem praplauti? siandien kaip tik tai padariau ax.gif

bigsmile.gif Nagi nagi kaip tai daroma? ot blush2.gif tundra esu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hasta: 18 gruodžio 2008 - 14:39
DIDELIS DEKUI 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif kaip as laukiu tos sventes,kada indai patys issiplaus biggrin.gif man jau bloga nuo kruvu esanciu virtuvej,jos niekad nemazeja doh.gif
Atsakyti
Hasta na as pirkau tokia rusiska (o gal baltarusiska) rimi parduotuveje, kainavo iki 2 litu, ji skirta ir skalbuklems, indaplovems ir virduliams. Maciau yra ir Calgonit priemones jos iki 20 lt kainuoja ( tik nezinau gal keliems kartams). bet kadangi indaplove turiu 4 men pagalvojau uzteks ir pigesnes profilaktiskai praplauti. Taigi ipyliau kaip ir miltelius i ta dezute ir paleidau ant auksciausios tmperaturos tuscia indaplove. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, pagaliau ir mes turim savo virtuveje indaplove ax.gif
laukem kalediniu akciju, kad kokia pigesne (bet gera) nusipirki, taip ir nesulaukem.... tai pasiskaite cia nemazai nuomoniu sitoje temoje paemem ir nusipirkom brangiausia kokia radom lotuliukas.gif
BOSCH SMU 69T05SK, vis tik nutarem imti sita nes labai patiko kad garsas - tik 40dB

keleta plovimu jau padarem, na girdisi kad plauna, bet sunku pasakyti ar labai jau tyliai (nes kitu neteko tureti). kai su puodais sudejom - gerai isplove, o vat vakar i apatine lentyna pridejau vyno tauriu(ten specialus laikikliai joms yra) tai po plovimo radau baltu milteliu ant tauriu krastu schmoll.gif , naudojam tablestes ir blizgikli. galvojam kas cia ne taip? g.gif
(taures ir puodukai kurie buvo virsutineje lentynoje - svarut svaruteliai)
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 12 18, 13:54)
kas čia per naujovė?  biggrin.gif
o kuo ta klasė pasireiškia? Gausybe programų kurių niekada nenaudosi? smile.gif
absoliučiai daugumai vartotojų indaplovėje gana 1-2 programų. Sočiai.

Žiūrėčiau į tokius dalykus:

1. BŪTINAI 60 cm, o ne 45.
2. Geras džiovinimas
3. Kuo tylesnė
4. Mažos energijos ir vandens sąnaudos
5. Patikimesnio brando, su bent 2 metų garantija
6. Įsijungimo atidėjimas

Teko ir Beko 'čiupinėti' , be šitos - naudojau dar ir Indesit, AEG, dabar turiu Siemens...
Galiu pasakyti kad surinkimo prasme ir medžiagų kokybės prasme yra didelis skirtumas tarp Beko ir Siemens. Pas Beko pvz kreivai atpjautos ir aštrios skardos, o pas Siemens - jos nušlifuotos ir užapvalintos (čia ne iš paradinės pusės, o iš nugarėlės smile.gif) . Taip triukšmo lygis - labai labai smarkiai skiriasi.


Aha, man irgi buvo svarbu, kad būtų visos trys AAA klasės, multitab funkcija, pirminis skalavimas.
Dabar dažniausiai nustatau laiką, įjungiu AUTO ir daugiau jokių funkcijų nereikia.
QUOTE(Ritule @ 2008 12 18, 14:48)
DIDELIS DEKUI  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  biggrin.gif  kaip as laukiu tos sventes,kada indai patys issiplaus  biggrin.gif man jau bloga nuo kruvu esanciu virtuvej,jos niekad nemazeja  doh.gif

Pažįstamas jausmas console.gif

Kai nusipirkom, negalėjau sulaukti, kada vyras pajungs, o kai pajungė, tai vis negalėjau suprast, kokia vieta aš iki tol galvodavau biggrin.gif ir kodėl nenusipirkom anksčiau. Iki šiol negaliu atsidžiaugt, kad turiu tokią pagalbininkę, o virtuvėj nėra kalnų indų thumbup.gif



Merginos, vėl reikia jūsų konsultacijos ax.gif
Senukuose paprašiau, kad parodytų, kur druska indaplovėms, jie atvedė prie didelių maišų, paėmėm vieną. Atvažiavus namo, apžiūrėjau tą druską, tokios didžiulės tabletės ir prašyta-maistinė druska g.gif Kadangi nei aš, nei vyras nieko apie tai nenusimanom, sumečiau tas druskos tabletes į indaplovę. O šiandien maximoj žiūriu-Calgonit druska indaplovėms, tokie kaip krištolo gabaliukai ir visai nepanašūs į mano pirktą druską.
Trubūt vėl apsikvailinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglute: 19 gruodžio 2008 - 15:56
Sveikutes,

Ijungus indaplove-siek tiek paplauna ir pradeda cypti. Uzsidega tokia lempute su piesinuku (nezinau kaip paaiskinti) ...toks gulintis pagaliukas ir du tokie purkstukai purskiantys vandenuka. Vienu zodziu paziurejau, kad nesisuka tas virsutinis toks kaip malunelis, kuris purskia vandeni. Ka tokiu atveju? Cia jau be meistro neapsieisim?
Atsakyti
Jau issiaiskinom ir viskas veikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 01 04, 14:02)
Jau issiaiskinom ir viskas veikia blush2.gif

Pasidalink kas jai buvo... mirksiukas.gif
Atsakyti