Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(BonaDona @ 2008 08 13, 10:33)
Daug ten tos druskos telpa, pilk,pirštu pastumk ir vėl pilk. Mano sudegėlėj lotuliukas.gif beveik visas 2 kg maišiukas tilpdavo,truputį likdavo.


bet tai kaip tada reiks zinot, kad ji ten baiges g.gif kaip sakiau, jokiu lempuciu tam ner pas mane g.gif
Atsakyti
BonaDona Perskaiciau tavo zinute ir net siurpas perejo,labai liudna,kad taip ivyko,bet mane priverte pamastyti,nes as daznai iseidama is namu ar ir nakciai injungiu savo masinele doh.gif Net nebuciau pamanius,kad gali taip nutikti.
Pati Boscho,neturiu bet girdejus neblogu atsiliepimu,pati galvojau nusipirkti,bet pagal tureta suma,Boscho isejo tada be navarotu.Ir isigijau su dagiau knopkiu. blush-anim-cl.gif2:Mano 60cm,ir net nenumanau ka tektu veikti su maza,nors Mb norejo mazesnes.I sita kartais sudedu ne visus indus tenka daplauti,bet zinoma jai nebutu vietos per virs tikriauis atektu isgyventi g.gif Sekmes insigijant kita 4u.gif

astute_k bandyk internete,irasyti modeli,gal rasi pirkti,kur nors ir sone bus aprasymas.As ziurejau bet gaila neradau LT.atstovybes ju.Pabandyk kitom kalbom irasyti gal pavyks ka nors rasti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2008 08 13, 10:37)
bet tai kaip tada reiks zinot, kad ji ten baiges g.gif kaip sakiau, jokiu lempuciu tam ner pas mane g.gif


Na, jei nėra lempučių, turėtum pastebėti pagal išplautų indų kokybę - nekokybę lotuliukas.gif , kad baigėsi druska.
QUOTE(time @ 2008 08 13, 11:09)
1.BonaDona Perskaiciau tavo zinute ir net siurpas perejo,labai liudna,kad taip ivyko,bet mane priverte pamastyti,nes as daznai iseidama is namu ar ir nakciai injungiu savo masinele doh.gif Net nebuciau pamanius,kad gali taip nutikti.

2. Sekmes insigijant kita 4u.gif




1.Niekada daugiau nepalikinėk! Aš jau pasimokiau visam gyvenimui verysad.gif
2.Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(time @ 2008 08 13, 11:09)
astute_k bandyk internete,irasyti modeli,gal rasi pirkti,kur nors ir sone bus aprasymas.As ziurejau bet gaila neradau LT.atstovybes ju.Pabandyk kitom kalbom irasyti gal pavyks ka nors rasti. g.gif


Ieškosiu... juk kaip neturėjusiai niekada tokio įrengimo sunku susigaudyti kas kur doh.gif
Parduotuvėje žiūrėjau skysčių indaplovei, tai druskos nemačiau spec. skirtos. Čia gal tinka pilti tą valgomą? blush2.gif Kvailas klausimas, bet... lotuliukas.gif
Atsakyti
valgoma netinka biggrin.gif , yra speciali didelėm pakuotėm mes perkam
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2008 08 13, 17:54)
valgoma netinka biggrin.gif , yra speciali didelėm pakuotėm mes perkam


Ačiū 4u.gif ieškosiu wub.gif
Atsakyti
Sveiki,

nusipirkom indaplove AEG F65011, kuri jau ir i namus pristatyta. Tik viena beda, kad instrukcijos suprantama kalba nera sad.gif Kadangi ilgas savaitgalis pries akis, i pardaveja kreiptis ir reikalauti instrukcijos negaliu.
Internete bandziau ieskoti, deja, nerandu. Butu gerai bent jau panasaus modelio instrukcija pavartyti, bet reikia zinoti, koks yra panasus g.gif

Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 08 13, 10:35)
Neseniai įsigijau Bosh indaplovę. Tik pirkau su transportavimo defektais (pigiau išėjo, o be to pirkau įmontuojamą tai tų defektų kaip ir nematyti). Tik tokia problema, jokios normalios instrukcijos nepridėjo. Net nežinau nuo ko pradėti... Gal žinote kur rasti aprašymą ar panašiai?... padėkit...

Pabandykit per cia,ten reik uzrasyti modeli nu tuos skaicius su raidem ir ismeta tik anglu kalba,bet as verciausi viska,mes irgi turim bosh ir kol kas labai dziaugiuosi,taip pat sustransportavimo defektu.
https://portal.bsh-p...PORTALFRAME.HTM

Pirmiausia reik spausti ant servise kur kairej pusej.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EDCKA: 16 rugpjūčio 2008 - 13:53
sveiki, gal galit pasakyti, ka galvojat apie Bosch SGI 47M45EU modeli arba SGV 57T23 EU ax.gif nenusimanau indaplovese 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 08 16, 19:48)
sveiki, gal galit pasakyti, ka galvojat apie Bosch SGI 47M45EU modeli arba SGV 57T23 EU ax.gif  nenusimanau indaplovese  4u.gif


Mes irgi ieškom Bosch, modelį SGI 47M45EU irgi žiūrėjom, bet mums labai įtartina, kad šis modelis beveik 1000 Lt pigesnis negu kiti Bosch modeliai, nors techniniai duomenys nenusileidžia niekuom g.gif Po to, kai sudegėm, tapom labai įtarūs doh.gif Gal jis gamintas kur trečiose šalyse g.gif Gal dar kas pakomentuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2008 08 16, 20:10)
Mes irgi ieškom Bosch, modelį SGI 47M45EU irgi žiūrėjom, bet mums labai įtartina, kad šis modelis beveik 1000 Lt pigesnis negu kiti Bosch modeliai, nors techniniai duomenys nenusileidžia niekuom g.gif Po to, kai sudegėm, tapom labai įtarūs doh.gif Gal jis gamintas kur trečiose šalyse g.gif  Gal dar kas pakomentuos 4u.gif

as kol kas nelabai dar isigilinus 4u.gif zirejau www.norituri.lt, tai ten bosch imontuojamu indaploviu kainos nuo 1349 iki 2549 ax.gif seniuose kainos 1200-3000 ax.gif nu man tokios viduties reik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2008 08 13, 10:37)
bet tai kaip tada reiks zinot, kad ji ten baiges g.gif kaip sakiau, jokiu lempuciu tam ner pas mane g.gif

Pas mus nera lempuciu, bet yra ekranas, kuriame parasoma, kai nera druskos, skalavimo skyscio.
Atsakyti