Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

su tos tabletes savaiminiu paemimu buvo ir man kuriozas toks nutikes biggrin.gif idejau as keptuve,o rankena kaip tik ant to tabletes dangtelio isikisus,tai taip ir negalejo tos tabletes paimti.atsidare nepilnai ir neiskrito.baigesi operacija ,atidarau o ten smorais visi indai pridziuve.turejau is naujo paleisti plovima. blush2.gif ot vepla
Atsakyti
turim BOSH,
neznau kaip naudot, nauja dar.
be tableciu, ko dar riek , jei tabletes geros kokybiskos?
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite9 @ 2008 12 15, 10:16)
turim  BOSH,
neznau kaip naudot, nauja dar.
be tableciu, ko dar riek , jei tabletes geros kokybiskos?


druskos reik, jeigu vanduo kietas kiek žinau smile.gif
Atsakyti
o kur jos gaut?
ir kur det, salia tabletes?
Atsakyti
Ji dedas indaploves dugne atitraukus krepsius, sisip viskas smulkiai surasyta indaploves instrukcijoje mirksiukas.gif, paaiskina kokia vandens kietumo priograma pasirinkti ir net vandens kietumui nustatyti juostele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 16 gruodžio 2008 - 00:31
sveikos,

gal galėtumėte patarti blush2.gif Noriu pirkti įmontuojamą indaplovę, bet visur jų valdymo skydeliai viršuje, ar bus patogu valdyti??? Ar geriau rinktis kad valdymo skydelis būtų priekyje panelės?
Turiu išsirinkus pora variantų, daugumos jau naudojamą ESL 66010 ir ESI 63020X. Kuri būtų geresnė?

Dėkui už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(W@idaw @ 2008 12 16, 09:29)
sveikos,

gal galėtumėte patarti  blush2.gif Noriu pirkti įmontuojamą indaplovę, bet visur jų valdymo skydeliai viršuje, ar bus patogu valdyti??? Ar geriau rinktis kad valdymo skydelis būtų priekyje panelės?
Turiu išsirinkus pora variantų, daugumos jau naudojamą ESL 66010 ir ESI 63020X. Kuri būtų geresnė?

Dėkui už atsakymus  4u.gif

O, tai kaip stalvirsis ar kiti baldai uzsides jei valdymas virsuje? g.gif Imontuojamu valdymas patogesnis is priekio.
Papildyta:
QUOTE(Hasta @ 2008 12 11, 16:32)
Laba diena, indaploviu naudotojos 4u.gif
Gal kuri naudojate rudo stiklo indus? Ar buna taip, kad lieka matinis pavirsius? Apsitraukia lekstes kaip plona sausa plevele? Jinai aisku atsiplauka po kranu. Tarkim valgyta manu kruopu kose , taip ir matosi kur saukstu buvo braukta lekstej. Paskui dar pastebejau, kad ant indu tamsiu lieka tokios spalvotos demes-juostos, panasiai kaip tepalas nubeges i bala atrodo. Ar cia normalu? Kazkaip nesitikejau tokio efekto ant indu.
Parasykit kaip cia yra? Naudoju tablietkas ir druska ax.gif

Turiu rudu indu, bet labai gerai isiplauna.Nezinau, kodel pas jus taip nutiko, gal trumpesni rezima nustatete ir po koses neatmirko g.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 12 16, 09:41)
O, tai kaip stalvirsis ar kiti baldai uzsides jei valdymas virsuje? g.gif Imontuojamu valdymas patogesnis  is priekio.


o man paslėptas valdymas labai patogu. be to, juk stalviršis aukščiau gaunasi smile.gif ten dar tarpas gaunasi, juk matosi kiek minučių liko plautis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(W@idaw @ 2008 12 16, 09:29)
sveikos,

gal galėtumėte patarti  blush2.gif Noriu pirkti įmontuojamą indaplovę, bet visur jų valdymo skydeliai viršuje, ar bus patogu valdyti??? Ar geriau rinktis kad valdymo skydelis būtų priekyje panelės?
Turiu išsirinkus pora variantų, daugumos jau naudojamą ESL 66010 ir ESI 63020X. Kuri būtų geresnė?

Dėkui už atsakymus  4u.gif

Mano su valdymu viršuje, turinti garsinį signalą ir spindulį į grindis,kuris dega, kol veikia mašina.Uždarius dureles, nesimato valdymo juostos.Įjungi indaplovę, uždarai ir ramu.Kai baigia darbą, duoda garsinį signalą, jei signalas išjungtas, pamatai, kad nebedega taškas nukreiptas į grindis.Man patogu.Kiek laiko liko plauti indus nematai,bet aš ją jungiu nakčiai, tai man nesvarbu kiek to laiko liko.Man patogu, kad yra atidėtas paleidimas ir optinis signalas, garsinį aš išjungus, kad naktį nežadintų.
Atsakyti
Ačiū labai už nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 12 16, 01:30)
Ji dedas indaploves dugne atitraukus krepsius, sisip viskas smulkiai surasyta indaploves instrukcijoje mirksiukas.gif, paaiskina kokia vandens kietumo priograma pasirinkti ir net vandens kietumui nustatyti juostele.



nu reiks bandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 12 16, 09:41)
Turiu rudu indu, bet labai gerai isiplauna.Nezinau, kodel pas jus taip nutiko, gal trumpesni rezima nustatete ir po koses neatmirko g.gif

Laba 4u.gif
Nesvarbu, kuria programa leidziu, jau visas isbandziau. Pati kose atmirksta, bet visas stiklas kur lietesi su maistu lieka matinis, aptrauktas. Indaplove musu Siemens. O kokia indaplove Jus turite? Kokioje temperaturoje plaunate? Ir kokias priemones naudojat?
Aciu 4u.gif
Atsakyti