Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

[quote=Eaglute,2008 12 10, 02:55]
"O aš pastebėjau, kad mano indaplovėj po kiekvieno plovimo atidarytas stalčiukas, kur buvo tabletė. Šiandien "budėjau" prie jos ir girdžiu, kad kažkur po 15 min. bakšt, atidarau, o stalčiukas jau atsidaręs ir tabletė guli ant indaplovės dugno. Gal pakomentuotumėt 4u.gif kokie čia x failai Įkišau vėl tabletę ir tas pats, iššovė, tada nebekišau atgal, uždariau stalčiuką ir plovimo pabaigoj jis buvo uždarytas"

Pas mus irgi ESL 66010, bet indai būna aprasoję, kažkas negerai turbūt?
Aš kiek suprantu tai taip ir turi būti. Po 15 min baigia pirminį skalavimą, po to iškrenta tabletė plovimui, o vėliau dar kartą skalauja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo racke: 10 gruodžio 2008 - 08:58
Eaglute, kokiom ten nesąmonėm užsiimi doh.gif lotuliukas.gif Tai tik iš nežinojimo 4u.gif Tikrai nereikia nieko uždarinėti ir taip turi būti - pats atsidaro, viskas iškrenta ir tokiu būdu skalbiasi. O ką, jei beri miltukais, stalčiukas neatsidaro? Taip pat atsidaro. Taip kad nesuk sau galvos ir palik viską savieigai.
Atsakyti
O aš pastebėjau, kad mano indaplovėj po kiekvieno plovimo atidarytas stalčiukas, kur buvo tabletė. Šiandien "budėjau" prie jos ir girdžiu, kad kažkur po 15 min. bakšt, atidarau, o stalčiukas jau atsidaręs ir tabletė guli ant indaplovės dugno. Gal pakomentuotumėt kokie čia x failai Įkišau vėl tabletę ir tas pats, iššovė, tada nebekišau atgal, uždariau stalčiuką ir plovimo pabaigoj jis buvo uždarytas


Tai nieko nereikia ten darinėti ir kaišioti atgal. Taip ir turi būti. Iš pradžių be plovimo preimonės indai atmirkomi, tada iš stalčiuko iškrenta tabletė, ir toliau jau indai su plovikliu plaunami.
Atsakyti
QUOTE(Eaglute @ 2008 12 10, 00:55)
Pas mus irgi ESL 66010, bet indai būna aprasoję, kažkas negerai turbūt?
Parašykit man neišmanelei, kokie turi būti tie indai-visiškai sausi ar ne?


aš dažnai palieku indus pastovėti indaplovėje, arba pradarau dureles vos vos kad vėdintųsi. po kurio laiko ištraukus nebūna rasos, o jeigu ir iš karto traukiu, labai retai būna vos vos drėgni.

nebedarinėkit to stalčiuko, viskas čia gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 12 09, 23:11)
taip turi būti, pilkit drąsiai druską į tą vandenį, kol druska pradės per viršų lipti wink.gif

o indus aš kartais traukiu lauk tik pabaigus programą, kartais - palieku valandai kokiai pradarius indaplovę, ar net nepradarius smile.gif


Ačiū, nes buvau išsigandusi, kad gal jau sugedo mašina, jei druskos skyrelis pilnas vandens.... 4u.gif smile.gif o pasirodo, kad taip ir turi būti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2008 12 10, 08:42)
taip, tabletę iššauna iš to stalčiuko, taip turi būti, "neužklijuok" to stalčiuko, kitaip indai ploviklio visai bus nematę doh.gif
pas mus kaip naktinis dieninins tarifas, aš visuomet užstatau ją skalbt naktį, ryte indus iškraunu, tai apatinis stalčius buna sausas, o viršutinis, kur puodeliai, truputį būna vandens susikaupę, bet aš su servetėle nušluostau, kad džiovyklėj nelašėtų ax.gif plastmasiniai indeliai ir silikoninė kepimo forma visuomet būna šlapi, bet instrukcijoj paskaičiau kad nuo plastmasės ilgai džiūsta vanduo doh.gif



QUOTE(Subjektyvi @ 2008 12 10, 08:59)
Eaglute, kokiom ten nesąmonėm užsiimi doh.gif  lotuliukas.gif Tai tik iš nežinojimo 4u.gif Tikrai nereikia nieko uždarinėti ir taip turi būti - pats atsidaro, viskas iškrenta ir tokiu būdu skalbiasi. O ką, jei beri miltukais, stalčiukas neatsidaro? Taip pat atsidaro. Taip kad nesuk sau galvos ir palik viską savieigai.


Ačiū, kad viską paaiškinot.
Va kaip būna, kai žmogų pasiekia civilizacja lotuliukas.gif
Įsivaizduoju, kokie jums kvaili mano klausimai doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglute: 10 gruodžio 2008 - 10:59
QUOTE(Eaglute @ 2008 12 10, 00:55)
Dar papildysiu http://www.eurobuiti...?id=123&pid=690
Čia jie rašo, kad yra turbo džiovinimas, bet savo indaplovėj pasigedau jo, o kiek žinau aktyvus džiovinimas ir turbo, tai ne tas pats  g.gif skirtingi džiovinimo principai. Aktyvus, tai šildomas oras, o turbo-tas oras dar ir pučiamas. Ar teisingai supratau blush2.gif


Kokie gudrūs, kai parašiau jiems, tai iš karto pataisė, o aš kai rinkausi, atkreipiau dėmėsį į tai, kad turbo džiovinimas - apgavo mane blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglute: 10 gruodžio 2008 - 11:39
QUOTE(lotaa @ 2008 12 10, 10:42)
taip, tabletę iššauna iš to stalčiuko, taip turi būti, "neužklijuok" to stalčiuko, kitaip indai ploviklio visai bus nematę doh.gif
pas mus kaip naktinis dieninins tarifas, aš visuomet užstatau ją skalbt naktį, ryte indus iškraunu, tai apatinis stalčius buna sausas, o viršutinis, kur puodeliai, truputį būna vandens susikaupę, bet aš su servetėle nušluostau, kad džiovyklėj nelašėtų ax.gif plastmasiniai indeliai ir silikoninė kepimo forma visuomet būna šlapi, bet instrukcijoj paskaičiau kad nuo plastmasės ilgai džiūsta vanduo doh.gif

lotuliukas.gif Mna siandien kaip tik neatsider tas stalciukas indai kosmarisnki. Blogai uzdarius buvau, teko dar karta kaisti indaplove doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerry @ 2008 11 25, 19:23)
Maniske tokia, bet dar nebandziau siandien tik imontavo smile.gif Po kokio menesio jau isbandysiu smile.gif


Ar galetumete atsakyti, koks indaploves SIEMENS SN66T050EU valdymas - mygtukai ar sensorinis, t.y. valdymas prilietimu.
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 12 09, 21:26)
Sveiki,
o indai iš indaplovės išimami iškart, pasibaigus plovimui... ar reikia kiek palaukti, kol nudžius??? kiek?..

Va ir man įdomu. Anksčiau jungdavau nakčiai, tai išsiplaudavo ir išimdavau ryte. Bet tada pastebėjau kad indai nebūna sausi, ant puodelių viršaus visada būna vandens, dar ir dryžiai likdavo... Dabar jungiu vakare, išplauna, tada dar palaikau dureles pravertas ir tik tada traukiu indus, ne visai jie sausi bet geriau.
O kaip pas jus? Negi reikia keltis vidury nakties, tas dureles atidaryti kad prasivėdintų doh.gif
Atsakyti
Laba diena, indaploviu naudotojos 4u.gif
Gal kuri naudojate rudo stiklo indus? Ar buna taip, kad lieka matinis pavirsius? Apsitraukia lekstes kaip plona sausa plevele? Jinai aisku atsiplauka po kranu. Tarkim valgyta manu kruopu kose , taip ir matosi kur saukstu buvo braukta lekstej. Paskui dar pastebejau, kad ant indu tamsiu lieka tokios spalvotos demes-juostos, panasiai kaip tepalas nubeges i bala atrodo. Ar cia normalu? Kazkaip nesitikejau tokio efekto ant indu.
Parasykit kaip cia yra? Naudoju tablietkas ir druska ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hasta: 11 gruodžio 2008 - 16:33
noriu isigyti AMWAY indaplovei miltelius arba tabletes, tableciu yra 60vnt, o milteliu 1.4kg,
kas bandet kas yra geriau ?????????????/
patarkit

keik dozuot reikia jei tai milteliai
Atsakyti