Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(Audry @ 2008 12 08, 22:54)
pagaliau ir mes prisiruošėm indaplovę pirkti  thumbup.gif Tačiau dabar galvos skausmas -kurią... Prisiskaičiau jūsų atsiliepimų, kad AEG F60010VI blogai išdžiovina ir pagalvojau, kad gal kaltas džiovinimo tipas? Jei AEG F60010VI turi aktyvųjį džiovinimo tipą, gal su turbo džiovinimu būtų geriau?  g.gif Modelis AEG F65011VI berods irgi su aktyviu džiovini? Tada lieka F86010VI? Arba Electrolux ESL66020, ESL67030? Gal kas iš nusimanančių patars kuo šie AEG ir Electrolux modeliai skiriasi?? Man viena iš svarbiausių indaplovės paskirčių -stiklinių indų plovimas (kad rankomis blizginti nebereiktų)...


mes rinkomės tarp AEG 66010 ir Electrolux ESL 66010. pasirinkom Electrolux, ir nesigailim. džiovina puikiai, o stiklą plauna super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 12 09, 00:41)
mes rinkomės tarp AEG 66010 ir Electrolux ESL 66010. pasirinkom Electrolux, ir nesigailim. džiovina puikiai, o stiklą plauna super smile.gif

Čia aš , kai tik nusipirkau AEG 60010 VI , labai pergyvenau ir pykau, kad džiovina blogiau nei asenutė indaplovė mano. Kadangi pakeisti buvo super duper sudėtinga, nusispjoviau ir...praėjus keliems mėnesiams reik pasakyti, kad vis dėlto džiovinti pradėjo nepalyginamai geriau(arba aš mažiau reikli) smile.gif. Gal programą atitaikiau (dažniausiai naudoju auto), gal miltelius pakeičiau, aišku, galėtų būti ir geriua, bet yra visai pakenčiamai.
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2008 12 08, 19:50)
kokį mygtuką, balti lašeliai ant sausų indų?

Na bandžiau ir tą kur vandens kietumą reguliuoja, ir tą kur skalavimo skystį blush2.gif Indus išdžiovina gerai, bet balti sudžiūvę lašeliai matosi net ant baltų indų mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2008 12 09, 12:26)
Na bandžiau ir tą kur vandens kietumą reguliuoja, ir tą kur skalavimo skystį  blush2.gif  Indus išdžiovina gerai, bet balti sudžiūvę lašeliai matosi net ant baltų indų  mastau.gif

O naudoji tabletes ar viską atskirai? Aš tabletėm, irgi panašiai buvo, tai paskaičius čia dar papildomai druskos supyliau, dabar geriau 4u.gif
Atsakyti
Tai gal reiktu perstatyti vandens kietuma g.gif Racke
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 12 09, 16:05)
O naudoji tabletes ar viską atskirai? Aš tabletėm, irgi panašiai buvo, tai paskaičius čia dar papildomai druskos supyliau, dabar geriau 4u.gif

Vakar pabandžiau supilti viską atskirai, bet schmoll.gif . Į reklamą visai nepanašu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(rimulia12 @ 2008 12 09, 17:09)
Tai gal reiktu perstatyti vandens kietuma g.gif Racke

Bandžiau aš ten pasukinėti blush2.gif Draugė siūlo kviesti meistrą kol dar garantinis nepasibaigęs ax.gif bet labai nesinori, kad jis važiuotų jei čia aš ką negerai darau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2008 12 08, 23:54)
pagaliau ir mes prisiruošėm indaplovę pirkti  thumbup.gif Tačiau dabar galvos skausmas -kurią... Prisiskaičiau jūsų atsiliepimų, kad AEG F60010VI blogai išdžiovina ir pagalvojau, kad gal kaltas džiovinimo tipas? Jei AEG F60010VI turi aktyvųjį džiovinimo tipą, gal su turbo džiovinimu būtų geriau?  g.gif Modelis AEG F65011VI berods irgi su aktyviu džiovini? Tada lieka F86010VI? Arba Electrolux ESL66020, ESL67030? Gal kas iš nusimanančių patars kuo šie AEG ir Electrolux modeliai skiriasi?? Man viena iš svarbiausių indaplovės paskirčių -stiklinių indų plovimas (kad rankomis blizginti nebereiktų)...

na pas mane AEG favorit tai nuo pat pirmos dienos viskas gerai, dziovina gerai, jokių taškelių nepalieka, seniai stiklai taip beblizgėjo mirksiukas.gif naudoju tabletes 5 in1, užstatau multitabs funkciją, tai druskos, kuri yra supilta visai nenaudoja, tiesa vanduo nelabai kietas, esu nustačius 4 lygį
Atsakyti
Sveiki,
o indai iš indaplovės išimami iškart, pasibaigus plovimui... ar reikia kiek palaukti, kol nudžius??? kiek?..
Ir dar vienas klausimėlis - indikatorius rodė, kad baigėsi druska... nutaikiau momentą, prieš eilinį plovimą, atsukau druskos talpą, o ji pilna vandens - taip ir turi būti? ar čia kažkas ne taip? 4u.gif
Būsiu labai dėkinga už pasidalinimą patirtimi... ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 12 09, 21:26)
Sveiki,
o indai iš indaplovės išimami iškart, pasibaigus plovimui... ar reikia kiek palaukti, kol nudžius??? kiek?..
Ir dar vienas klausimėlis - indikatorius rodė, kad baigėsi druska... nutaikiau momentą, prieš eilinį plovimą, atsukau druskos talpą, o ji pilna vandens - taip ir turi būti? ar čia kažkas ne taip? 4u.gif
Būsiu labai dėkinga už pasidalinimą patirtimi... ačiū smile.gif


taip turi būti, pilkit drąsiai druską į tą vandenį, kol druska pradės per viršų lipti wink.gif

o indus aš kartais traukiu lauk tik pabaigus programą, kartais - palieku valandai kokiai pradarius indaplovę, ar net nepradarius smile.gif
Atsakyti
O gal per daug perkrauni indaplove g.gif , nes as jau labai pasistengiu viska sulisti tai isplautu indu kokybei is kart atsiliepia. o del kietumo ir as 4 lygi esu nustacius
Atsakyti
QUOTE(Maira @ 2008 12 05, 18:51)
Gal kas žinote, kodėl indaplovių tablečių negalima dėti tiesiai į indaplovę, o rekomenduojama dėti būtinai į stalčiuką? Nes mano indaplovė kvailioja ir iš stalčiuko gerai tabletės neišplauna, tai dedu tiesiai prie kokių šaukštų. O pasirodo, kad taip negalima, ale nežinau, kodėl negalima:(

O aš pastebėjau, kad mano indaplovėj po kiekvieno plovimo atidarytas stalčiukas, kur buvo tabletė. Šiandien "budėjau" prie jos ir girdžiu, kad kažkur po 15 min. bakšt, atidarau, o stalčiukas jau atsidaręs ir tabletė guli ant indaplovės dugno. Gal pakomentuotumėt 4u.gif kokie čia x failai Įkišau vėl tabletę ir tas pats, iššovė, tada nebekišau atgal, uždariau stalčiuką ir plovimo pabaigoj jis buvo uždarytas

QUOTE(žemuogienė @ 2008 12 08, 23:41)
mes rinkomės tarp AEG 66010 ir Electrolux ESL 66010. pasirinkom Electrolux, ir nesigailim. džiovina puikiai, o stiklą plauna super smile.gif

Pas mus irgi ESL 66010, bet indai būna aprasoję, kažkas negerai turbūt?

QUOTE(Kristuks @ 2008 12 09, 21:26)
Sveiki,
o indai iš indaplovės išimami iškart, pasibaigus plovimui... ar reikia kiek palaukti, kol nudžius??? kiek?..
Ir dar vienas klausimėlis - indikatorius rodė, kad baigėsi druska... nutaikiau momentą, prieš eilinį plovimą, atsukau druskos talpą, o ji pilna vandens - taip ir turi būti? ar čia kažkas ne taip? 4u.gif
Būsiu labai dėkinga už pasidalinimą patirtimi... ačiū smile.gif

Parašykit man neišmanelei, kokie turi būti tie indai-visiškai sausi ar ne? Pasimečiau, gal mano indaplovė su broku, stalčiukas pats iššauna tabletę, indai aprasoję blink.gif gal kreiptis pagal garantinį.

Dar papildysiu http://www.eurobuiti...?id=123&pid=690
Čia jie rašo, kad yra turbo džiovinimas, bet savo indaplovėj pasigedau jo, o kiek žinau aktyvus džiovinimas ir turbo, tai ne tas pats g.gif skirtingi džiovinimo principai. Aktyvus, tai šildomas oras, o turbo-tas oras dar ir pučiamas. Ar teisingai supratau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglute: 10 gruodžio 2008 - 01:32
taip, tabletę iššauna iš to stalčiuko, taip turi būti, "neužklijuok" to stalčiuko, kitaip indai ploviklio visai bus nematę doh.gif
pas mus kaip naktinis dieninins tarifas, aš visuomet užstatau ją skalbt naktį, ryte indus iškraunu, tai apatinis stalčius buna sausas, o viršutinis, kur puodeliai, truputį būna vandens susikaupę, bet aš su servetėle nušluostau, kad džiovyklėj nelašėtų ax.gif plastmasiniai indeliai ir silikoninė kepimo forma visuomet būna šlapi, bet instrukcijoj paskaičiau kad nuo plastmasės ilgai džiūsta vanduo doh.gif
Atsakyti