Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

Laba diena,

Planuojam pirkti indaplovę. Turiu išsirinkus du modelius ARDO DW60 AEL C ir ELECTROLUX ESF 66030 X, bet neapsisprendžiu kurią rinktis. Gal kokių patarimų turite.
Atsakyti
QUOTE(mardže @ 2008 11 29, 17:47)
Laba diena,

Planuojam pirkti indaplovę. Turiu išsirinkus du modelius ARDO DW60 AEL C ir ELECTROLUX ESF 66030 X, bet neapsisprendžiu kurią rinktis. Gal kokių patarimų turite.


g.gif ką čia patart, pažiūtėjau šiek tiek, panašios funkcijos.
Nežinau, pagal ką pati renkiesi? Kadangi tai laisvai pastatomos, gal svarbu dizainas, ar gamintojas?
jeigu būtų konkretesnių klausimų, bandytume padėt mirksiukas.gif nors lengviau patarinėt, kai turi konkretų modelį ir tada varai apie jį, o čia galima tik iš to, kas internete aprašyta.
Atkreipk dėmesį, nes kartais rašo visus privalumus, kas yra, kokios funkcijos, o apie trukumus nutyli, tai tada verta paskambint ir paklaust.
Sėkmės.
Atsakyti
sveiki, sėkmingai naudoju indaplovę apie 4 mėn, naudojomės senovine, na o dabar jau porą savaičių turiu AEG favorit įmontuojamą, na esu labai patenkinta, ax.gif tik tuo pačiu ir pikta, įsivaizduojat ploviau indaplovėj šaukštus, visai neseniai gal prieš porą mėn pirkau, tai net viso komplekto pilnai dar net nepradėjau naudot, tai va tas šaukštas SURUDIJO, nusilupo metalas, nors parašyta nerudyjantis plienas, esu pasimetime, galvoju gal reik ieskoti cekio ir nešt į kokybės inspekciją? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2008 12 04, 09:44)
sveiki, sėkmingai naudoju indaplovę apie 4 mėn, naudojomės senovine, na o dabar jau porą savaičių turiu AEG favorit įmontuojamą, na esu labai patenkinta, ax.gif tik tuo pačiu ir pikta, įsivaizduojat ploviau indaplovėj šaukštus, visai neseniai gal prieš porą mėn pirkau, tai net viso komplekto pilnai dar net nepradėjau naudot, tai va tas šaukštas SURUDIJO, nusilupo metalas, nors parašyta nerudyjantis plienas, esu pasimetime, galvoju gal reik ieskoti cekio ir nešt į kokybės inspekciją? doh.gif

reiktu reiktu, nes man tas pats su puodu dugnu buvo. sake kad nerudijantis o pasirodo dugnas rudyja is isores. doh.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, kodėl indaplovių tablečių negalima dėti tiesiai į indaplovę, o rekomenduojama dėti būtinai į stalčiuką? Nes mano indaplovė kvailioja ir iš stalčiuko gerai tabletės neišplauna, tai dedu tiesiai prie kokių šaukštų. O pasirodo, kad taip negalima, ale nežinau, kodėl negalima:(
Atsakyti
QUOTE(Maira @ 2008 12 05, 19:51)
Gal kas žinote, kodėl indaplovių tablečių negalima dėti tiesiai į indaplovę, o rekomenduojama dėti būtinai į stalčiuką? Nes mano indaplovė kvailioja ir iš stalčiuko gerai tabletės neišplauna, tai dedu tiesiai prie kokių šaukštų. O pasirodo, kad taip negalima, ale nežinau, kodėl negalima:(

jei durniuoja reikia kviesti meistra butinai
Atsakyti
manau kad tabletės tiesiai į vidų negalima dėti todėl, kad yra atmirkymas, ir tiesiog ta tabletė ištirpsta ne tada kada reikia blush2.gif čia aš taip sumasčiau doh.gif ar naudojate kas vietoj tablečių birų ploviklį + skalavimo skystį g.gif sesuo patarė, sakė ji vokietijoje taip naudoja - druska, kuri jau ir taip yra užpildyta, + birus milteliai, ploviklis, kurių kaina apie 15 lt, užtenka 100 plovimų, yra droge pirkti, + skalavimo skystis, kurio taip pat būna droge pirkt, esmė tame kad taip pigiau, tik ilgesnis paruošimas, kai baigsiu tabletes, pabandysiu ax.gif nors aš ir taip indaplovę jungiu tik kas antrą dieną doh.gif pamačiau kad AEG favorit yra MULTITAB funkcija, esmė tame, kad kai naudoji tabletes, ji nenaudoja druskos, nes tose tabletėse visko jau yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2008 12 07, 10:53)
doh.gif ar naudojate kas vietoj tablečių birų ploviklį + skalavimo skystį g.gif sesuo patarė, sakė ji vokietijoje taip naudoja - druska, kuri jau ir taip yra užpildyta, + birus milteliai, ploviklis, kurių kaina apie 15 lt, užtenka 100 plovimų, yra droge pirkti, + skalavimo skystis, kurio taip pat būna droge pirkt, esmė tame kad taip pigiau, tik ilgesnis paruošimas, kai baigsiu tabletes, pabandysiu ax.gif nors aš ir taip indaplovę jungiu tik kas antrą dieną doh.gif pamačiau kad AEG favorit yra MULTITAB funkcija, esmė tame, kad kai naudoji tabletes, ji nenaudoja druskos, nes tose tabletėse visko jau yra blush2.gif


tik atskirus dalykus ir naudoju rolleyes.gif pripyliau druskos, jos ilgai užtenka, bilzgiklį reikia dažniau dapilti, o miltelius - kiekvieną kartą. man jokių sunkumų tai nesudaro, o išplauna puikiai. kiek yra druskos tabletėje, negana, vistiek reikia pilti papildomai, bent mūsų vandeniui reikia papildomo minkštinimo rolleyes.gif
Atsakyti
Na o man visvien nesiseka labai gerai išplauti indų blush2.gif Sukinėjau tą mygtuką ir į vieną pusę ir į kitą, bet balti lašeliai lieka nors tu ką verysad.gif
Atsakyti
kas naudojate Calgonit tabletes 3in1 -
užmeskit akį Maximoj, ten akcija kaip tik.

56 tabletės - tik 9.99 Lt.

Pigiau grybų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2008 12 08, 16:53)
Na o man visvien nesiseka labai gerai išplauti indų  blush2.gif  Sukinėjau tą mygtuką ir į vieną pusę ir į kitą, bet balti lašeliai lieka nors tu ką  verysad.gif

kokį mygtuką, balti lašeliai ant sausų indų?
Atsakyti
pagaliau ir mes prisiruošėm indaplovę pirkti thumbup.gif Tačiau dabar galvos skausmas -kurią... Prisiskaičiau jūsų atsiliepimų, kad AEG F60010VI blogai išdžiovina ir pagalvojau, kad gal kaltas džiovinimo tipas? Jei AEG F60010VI turi aktyvųjį džiovinimo tipą, gal su turbo džiovinimu būtų geriau? g.gif Modelis AEG F65011VI berods irgi su aktyviu džiovini? Tada lieka F86010VI? Arba Electrolux ESL66020, ESL67030? Gal kas iš nusimanančių patars kuo šie AEG ir Electrolux modeliai skiriasi?? Man viena iš svarbiausių indaplovės paskirčių -stiklinių indų plovimas (kad rankomis blizginti nebereiktų)...
Atsakyti