Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(Egliukė @ 2008 11 19, 16:06)
Dėl nukalkinimo tai nežinau, bet kad kartais reikia paleisti tuščią indaplovę su specialiu skysčiu, kad prasidezinfekuotų, tai reikia. Tas skystis pravalo visus kanalus.


Papildyta:
QUOTE(Egliukė @ 2008 11 19, 16:06)
Dėl nukalkinimo tai nežinau, bet kad kartais reikia paleisti tuščią indaplovę su specialiu skysčiu, kad prasidezinfekuotų, tai reikia. Tas skystis pravalo visus kanalus.



ir as jungiuosi i jusu buri ax.gif is pradziu kai nusipirkom, nelabai ji man buvo reikalinga, nes buvom dviese su vyru...dabar jau koses kosytes, tikrai gerai...o ir buteliukus sako dezinfekuoja...visgi temperatura auksta...tik kartais taip gaunasi, kad isplauna, neturi kada isimt indu ir ziurek jau kriaukle pilna doh.gif beje ar daug indu pridedat?

ir dar del to nukalkintojo? kas kiek laiko reikia ja tuscia paleist? ant kokio ilgio programos? ir ar tu dezinfekavimo priemoniu maximoj buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfija @ 2008 11 22, 16:03)
Papildyta:
ir as jungiuosi i jusu buri  ax.gif is pradziu kai nusipirkom, nelabai ji man buvo reikalinga, nes buvom dviese su vyru...dabar jau koses kosytes, tikrai gerai...o ir buteliukus sako dezinfekuoja...visgi temperatura auksta...tik kartais taip gaunasi, kad isplauna, neturi kada isimt indu ir ziurek jau kriaukle pilna  doh.gif beje ar daug indu pridedat?

ir dar del to nukalkintojo? kas kiek laiko reikia ja tuscia paleist? ant kokio ilgio programos? ir ar tu dezinfekavimo priemoniu maximoj buna  g.gif

Man irgi taip būna, kad nespėju išplautų indų iškraustyti, nes dažniausiai indaplovę jungiu naktį (elektros tarifas kitas), o rytą skubu į darbą ir lieka indai indaplovėje per dieną. Vakarop indų vėl prisikaupia, tada jau lieka vienus išimti, kitus sudėti plovimui. Bet aš manau kad čia nieko tokio.
Dėl dezinfekcijos ir nukalkinimo dažnumo tai nežinau, aš gal po pusės metų indaplovės darbo tik sužinojau kad yra toks skystis. Temperatūra 65. O skystį Calgonit vieną kartą pirkau senukuose. Jo yra prie prekių indaplovėms. Skystis gana brangus 18.99 Lt vienam kartui. Kitą kartą pirkau Thomas Philips parduotuvėje tai mokėjau 6.99 Lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukė @ 2008 11 19, 16:06)
Dėl nukalkinimo tai nežinau, bet kad kartais reikia paleisti tuščią indaplovę su specialiu skysčiu, kad prasidezinfekuotų, tai reikia. Tas skystis pravalo visus kanalus.

jau perskaiciau aisku, manau kad kad kas kiek laiko turetu buti parasyta gamintojo knygelej g.gif

O Apta as naudoju esu labai patenkinta tiek kaina tiek kokybe, be to jei indai yra palyginus svarus tai as net be jokiu priemoniu plaunu tik kad su karstu vandeniu.
Atsakyti
Sveikos,
reikia pagalbos help.gif rinkausi rinkausi indaplove ir apsistojau ties siomis dviejomis Electroliux ESL68040 ir Siemens SN66T050. Gal kas galite padeti ir patarti kuria geriau butu issirinkti. mat indaploves dar niekada neturejau tad nezinau i ka kreipti demesi.
Aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, prašau patarimo 4u.gif
Vasarą norime keisti virtuvę, o indaplovės noriu jau dabar smile.gif Sakykite, jei pirksiu montuojama, ar galėsiu ją naudotis? Kaip ji atrodo?
Įsivaizduoju, kad ji neturi viršaus g.gif Ar galėsiu ką nors ant jos pastatyt?
Ačiū mirksiukas.gif

Svarstau tarp Electrolux ESF 66010; 66020, 65010X o 66030X nepatinka, kad metalo spalvos. Gal čia sutapimas, bet šituose laisvai pastatomose nėra turbo džiovinimo.
Atsakyti
QUOTE(Eaglute @ 2008 11 23, 23:24)
Sveikos, prašau patarimo  4u.gif
Vasarą norime keisti virtuvę, o indaplovės noriu jau dabar  smile.gif  Sakykite, jei pirksiu montuojama, ar galėsiu ją naudotis? Kaip ji atrodo?
Įsivaizduoju, kad ji neturi viršaus  g.gif  Ar galėsiu ką nors ant jos pastatyt?
Ačiū  mirksiukas.gif

Svarstau tarp Electrolux ESF 66010; 66020, 65010X o 66030X nepatinka, kad metalo spalvos. Gal čia sutapimas, bet šituose laisvai pastatomose nėra turbo džiovinimo.

galėsi mirksiukas.gif aš beveik metai naudojuosi neįmontuota doh.gif Ant viršaus padėjau lentyną iš senos spintos ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2008 11 24, 08:01)
galėsi  mirksiukas.gif  aš beveik metai naudojuosi neįmontuota  doh.gif  Ant viršaus padėjau lentyną iš senos spintos ir  thumbup.gif

Labai ačiū už atsakymą mirksiukas.gif tai dabar tikrai apsisprendžiau Elektroliuks 66010
Atsakyti
QUOTE(amliv99 @ 2008 11 23, 20:44)
Sveikos,
reikia pagalbos  help.gif rinkausi rinkausi indaplove ir apsistojau ties siomis dviejomis Electroliux ESL68040 ir Siemens SN66T050. Gal kas galite padeti ir patarti kuria geriau butu issirinkti. mat indaploves dar niekada neturejau tad nezinau i ka kreipti demesi.
Aciu visoms  4u.gif


Sunku patarti, nes aprašymuose paduota skirtinga informacija. Išvados iš to, ką persaičiau:
Siemens -
13 komplektų
triukšmo lygis 42 db
mažai sunaudoja elektros 0,97
1/2 paleidimo programa
sunaudoja 10 l. vandens
bet nėra LCD ekrano
nėra laikrodžio (jei teisingai supratau)

Elektroliux - 43 db,
daug navarotų, bet ar jie reikalingi, gali patarti, kas turi (nes aš tik ruošiuosi pirkt),
automatinė programa
programos 3 in 1, 4 in 1, 5 in 1
sudedamosios lentynos
turbo džiovinimas
spindulys
sunaudoja 14 l vandens
elektros 1,05
Sėkmės renkantis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglute: 24 lapkričio 2008 - 21:56
QUOTE(Eaglute @ 2008 11 25, 04:36)
Sunku patarti, nes aprašymuose paduota skirtinga informacija. Iš to, ką persaičiau, rinkčiausi Siemens, bet vėl gi atsižvelgdama į tai, kad triukšmo lygis 42 db ir mažiau sunaudoja elektros  g.gif  o iš praktinės pusės tai gali patarti tos, kurios jau tokias turi.
Sėkmės renkantis  mirksiukas.gif

Aciu uz patarima. Jei kas dar galite patarti buciau dekinga jei pasidalintumete patirtimi,informacija
aciu
Atsakyti
Surinkau daugiau info, dabar gal padės apsispręst mirksiukas.gif

Pati renkuosi Elektroliux ESL 66010. Iš pradžių norėjau kokios "brangesnės", bet vyras sako, ar tau reikia tų navarotų ir įtikino biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglute: 24 lapkričio 2008 - 22:00
cia visada tikrinu kainas:

http://www.kainos.lt...sl-66010-154298
Atsakyti
QUOTE(Eaglute @ 2008 11 24, 22:36)
Elektroliux - 43 db,
daug navarotų, bet ar jie reikalingi, gali patarti, kas turi (nes aš tik ruošiuosi pirkt),
automatinė programa
programos  3 in 1, 4 in 1, 5 in 1
sudedamosios lentynos
turbo džiovinimas
spindulyssunaudoja 14 l vandens
elektros 1,05
Sėkmės renkantis  mirksiukas.gif

geras dalykas tas spindulys į grindis mirksiukas.gif
Atsakyti