Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

sveikos,

jungiuos i jusu buri. turiu indaplove jau 3 men, esu labai ja patenkinta. nes labai nemegau plauti indu ax.gif . O dabar saviske kaiciu po kelis kartus per diena. thumbup.gif
Atsakyti
Indaplove - tai thumbup.gif Dabar be jos neisivaizduoju savo buities. Kiek laiko sugaištama plaunant indus doh.gif Jei šeima didesnė, tai iš viso nėra geriau. Modelis ar gamintojas neturi reikšmės, svarbu atitiktų lūkesčius ir poreikius. Pas mane Bosch, esu patenkinta. Plaunu viską, net ir keptuvę, puodą už maximos lipdukus. Naudoju Calgon priemones, Somat priemonėms neprijaučiu.
Atsakyti
Sveiki,noreciau paklausti kas kiek laiko reikia indaplove nukalkinti?
Atsakyti
QUOTE(Egliukė @ 2008 11 14, 17:56)
Indaplove - tai thumbup.gif  Dabar be jos neisivaizduoju savo buities. Kiek laiko sugaištama plaunant indus doh.gif Jei šeima didesnė, tai iš viso nėra geriau. Modelis ar gamintojas neturi reikšmės, svarbu atitiktų lūkesčius ir poreikius. Pas mane Bosch, esu patenkinta. Plaunu viską, net ir keptuvę, puodą už maximos lipdukus. Naudoju Calgon priemones, Somat priemonėms neprijaučiu.

As apta tik iki prekybos tinkluose parduoda, tai tas pats kaip ir calgonit tik kaina per bus pigiau mirksiukas.gif

QUOTE(EDCKA @ 2008 11 19, 12:07)
Sveiki,noreciau paklausti kas kiek laiko reikia indaplove nukalkinti?

Hmmm manau kad nereikia, nes kad suminkstetu vanduo juk druska dedi ir pries pajungiant indaplove pasireni kokio kietumo vanduo ir atitinkama prigrama nustatai g.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

norejau paklausti, ar galima plaut indaploveje Philips virtuvini kombaina - na, jo dalis 4u.gif , nezinau, kur instrukcija nukisau, tai negaliu pasiskaityti blush2.gif
Idomu, ar toms plasmasems karstis nekenkia g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 11 19, 12:22)
:
Hmmm manau kad nereikia, nes kad suminkstetu vanduo juk druska dedi ir pries pajungiant indaplove pasireni kokio kietumo vanduo ir atitinkama prigrama nustatai g.gif


Tai ir as taip manau,bet pardej kazkaip atkreipiau demesi ,kad yra ir nukalkintojas indaplovems,tai maniau gal gi reik kas kazkiek laiko,nu gal dar kas zino apie si reikala g.gif
Atsakyti
QUOTE(EDCKA @ 2008 11 19, 14:12)
Tai ir as taip manau,bet pardej kazkaip atkreipiau demesi ,kad yra ir nukalkintojas indaplovems,tai maniau gal gi reik kas kazkiek laiko,nu gal dar kas zino apie si reikala g.gif

Dėl nukalkinimo tai nežinau, bet kad kartais reikia paleisti tuščią indaplovę su specialiu skysčiu, kad prasidezinfekuotų, tai reikia. Tas skystis pravalo visus kanalus.
Atsakyti
[quote=ireneri,2008 11 12, 01:53]
vis tie vyrai nieko nesupranta smile.gif

Šventa teisybė! Kažin kodėl dauguma vyrų prieš indaploves g.gif Maniškiui kai prasitariau, kad reikia indaplovės (o jos reikia verkiant, nes mūsų >5 žmonės), tai pirma reakcija buvo schmoll.gif , o paskui pareiškė: aš neturiu pinigų, jei nori pirk doh.gif Taip ir darysiu cool.gif Tik va, iškilo klausimas - ar ją galima statyti šalia elektrinės viryklės g.gif Kitos vietos nėra unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif prasau jusu patarimo blush2.gif
Uzsimaniau indaploves, svarbiausia vyras nieko pries lotuliukas.gif , bet nezinau nuo ko pradet. Pasiula didele, ivairove begaline... Patarkite prasau i ka reiketu atkreipti demesi perkant indaplove, kokie prioritetai, privalumai (gamintojas, triuksmas, rezimai ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(Egliukė @ 2008 11 14, 15:56)
Indaplove - tai thumbup.gif  Dabar be jos neisivaizduoju savo buities. Kiek laiko sugaištama plaunant indus doh.gif Jei šeima didesnė, tai iš viso nėra geriau. Modelis ar gamintojas neturi reikšmės, svarbu atitiktų lūkesčius ir poreikius. Pas mane Bosch, esu patenkinta. Plaunu viską, net ir keptuvę, puodą už maximos lipdukus. Naudoju Calgon priemones, Somat priemonėms neprijaučiu.



Parasykite kodel?
Atsakyti
QUOTE(Vienišė @ 2008 11 19, 17:05)
Tik va, iškilo klausimas - ar ją galima statyti šalia elektrinės viryklės  g.gif  Kitos vietos nėra  unsure.gif

Nežinau, ar galima, bet pas mus stovi prie elektrinės viryklės. Bet abi įmontuotos į baldus ax.gif

QUOTE(Beautiful Life @ 2008 11 20, 08:04)
Patarkite prasau i ka reiketu atkreipti demesi perkant indaplove, kokie prioritetai, privalumai (gamintojas, triuksmas, rezimai ir t.t.)

Vienas iš privalumų, kad kuo tyliau dirbtų ir mažiau vandens naudotų biggrin.gif Kiti gal kitus privalumus surašys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 11 20, 08:37)
Parasykite kodel?

Naudojau Somat druską, įrankiai, neemaliuoti puodai pakeitė išvaizdą. Man kažkaip nepatiko ir tiek. Indaplovė dirba tikrai puikiai, jokių nusiskundimų neturiu, o su Somat likau nepatenkinta indų kokybe.Calgon man thumbup.gif. Dar girdėjau kad Apta panašiai kaip Calgon, bet nebandžiau.
Atsakyti