Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(zivile30 @ 2008 11 10, 12:27)
Sveikos biggrin.gif noriu pirkti indaplove 45cm. plocio.

Aš jau išsirinkau karsta.gif Kandidatės buvo AEG F 65411 VI ir Electroliux 46010. Laukiu atvežant electroliux'o ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simasta @ 2008 11 10, 12:43)
Aš jau išsirinkau  karsta.gif Kandidatės buvo  AEG F 65411 VI ir  Electroliux 46010. Laukiu atvežant electroliux'o  ax.gif


Papildyta:
Kas nuleme tavo pasirinkima!kodel elektrolux laimejo kova. 4u.gif
Atsakyti
Kiek kainavo?
mes tokia pat nusipirkom durnele wink.gif mamai i pagalba wink.gif

http://www.emarkt.lt...aeg_f_65411_vi/
Atsakyti
kokia jus dar druska papildomai pilat?
Atsakyti
sveikos,
Gal kas turite arba zinote atsiliepimus apie indaplove AEG-Elextroliux FAVORIT 86080 VI?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(amliv99 @ 2008 11 11, 15:06)
Gal kas turite arba zinote atsiliepimus apie indaplove AEG-Elextroliux FAVORIT 86080 VI?

mes turim AEG-Electroliux FAVORIT 86010 VI smile.gif antra savaitė tarnaitę vaidina biggrin.gif nusiskundimų jokių dar neturiu, myliu labai aš ją biggrin.gif dirba negarsiai biggrin.gif įsigudrinom plauti programa 30min, ima 9 litrus vandens, indai švarūs...kas antrą dieną jungiu, tai išeina kaip ir dienai vandenuko tik 4.5l thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kudle @ 2008 10 23, 11:14)
zinai Ija27  jr mano vyras pries indaplove ir aplamai pies visokius pricindalinius indus .Tai as po truputi pasitaupydama po truputi nusikniaukdama ir nusiperku tai ko man reik .paslepiu tuos daiktus o po kurio laiko issitraukiu ir naudoju,  pasakau  kad tai seniai pirkti daiktai  tik buvo uzgrusti . kad net pati nepastebejau, arba  kainas taip  sumazinu O su indaplove buvo taip potruputi atsirado daugiau pinigeliu nusipirkau pati indaplove susitariau su pardavejais, kad man atveztu i namus tada ,kada jo nera namuose. Atveze man indalove kitos dienos ryte, pastate ja kolidoriuje , o kai atejo brangiausias tai juokiu argumentu ir nereikejo juk jau nenuvesi ir nepriduosi .

Pasirodo ne man vienas taip doh.gif kad nesipykt,susitvarkai kaip reikia ir kvit mirksiukas.gif
Tvarkom nama,bus uzsakinejamas virtuvis ir sakau,kad indaploves reikia,o jis sako,kam? Viskas aisku,planas chuliganas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zivile30 @ 2008 11 11, 11:11)
Kas nuleme tavo pasirinkima!kodel elektrolux laimejo kova. 4u.gif

kas gi daugiau visuotinės krizės metu tongue.gif - žinoma, kaina biggrin.gif
topsecret.gif Tiesiog elektroliuxą gavom porą šimtų Lt pigiau nei AEG

Atsakyti
vis tie vyrai nieko nesupranta smile.gif
man pagelbejo ikalbeti vyro mama. sako kad siais laikais indaploves namie neturet...
biggrin.gif
o turim Elekroliuksa ESL 46010. irgi galvojom del AEG, bet kad ten t.p. velnias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ireneri: 12 lapkričio 2008 - 00:57
Aha - zinau kad AEG / ELECTROLUX / ZANUSSI gamintojas vienas... wink.gif

Atsakyti
QUOTE(ARX_RN @ 2008 11 12, 10:28)
Aha - zinau kad AEG / ELECTROLUX / ZANUSSI gamintojas vienas... wink.gif

Ir mums tą patį konsultantas sakė. Išsirinkome ZANUSSI ax.gif Bet labai norėčiau konsultacijos. Na neišsiplauna man taurės kaip reklamoje blush2.gif Net ir ant lėkščių lieka baltos lašelių dėmės. Dažkas minėjo kad tai labiausiai priklauso nuo skalavimo skysčio, bet jei aš plaunu su calgon tabletėmis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 11 07, 13:37)
Turbūt tų akcijinių Maximos keptuvių, kur už lipdukus dalino, geriau nedėt į indaplovę? Ar dedat kas nors?  ax.gif


dedu ir kolkas viskas gerai ax.gif
QUOTE(sima77 @ 2008 11 07, 17:55)
dedu visad, nu viskas normaliai smile.gif
Panos ant stikliniu indu lieka tokios kaip kalkes, kas cia gali but? gal druskos per daug pripyliau? doh.gif

pareguliuok ten kur yra tie skaiciukai(padidink,pamazink),ir man taip buvo ,o dabar viskas gerai 4u.gif
Atsakyti