Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

Aciu merginos uz patarimus..bandysiu po truputi pratintis prie indaploves..zinau, kad geras dalykas, bet bijau i ja viska deti..man toks jausmas, kad su ja galima plauti stiklus, irankius ir lekstes:)
Atsakyti
O kodėl kepimo blėkų, puodų ar trintuvės negalima?biggrin.gif
Užvakar mėsmalę ploviau, greitkratį...ir nieko, švarius ir sausus iš indaplovės išsiėmiau:D
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 11 06, 15:03)
kad astrus daiktai atbunka, tai negirdejau schmoll.gif

Per ankstesnę RIMI lipdukų akciją buvo Villeroy&Boch peiliai, tai jų naudojimo instrukcijoje rekomenduojama neplauti indaplovėje. Ir internete radau:
"Primygtinai nerekomenduočiau peilių plauti indaplovėse, ypač naudojant "agresyvias" chemines priemones, pvz., skirtas taukams pašalinti ar panašiai. Net jei peilis nerudijantis, naudojami chemikalai jį labai greitai atšimpa, todėl peilius reikia dažniau galąsti, t.y. jie greičiau susidėvės."
Atsakyti
As tai viska dedu smile.gif is skyrus jau kokius medinius daiktus, kurie susigandint gali.
Atsakyti
Turbūt tų akcijinių Maximos keptuvių, kur už lipdukus dalino, geriau nedėt į indaplovę? Ar dedat kas nors? ax.gif
Atsakyti
Dukart dėjau, neišsilaupė dar biggrin.gif
Atsakyti
as i indaplove nedejau, o jau atsilauoe lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 11 07, 14:37)
Turbūt tų akcijinių Maximos keptuvių, kur už lipdukus dalino, geriau nedėt į indaplovę? Ar dedat kas nors?  ax.gif

dedu visad, nu viskas normaliai smile.gif
Panos ant stikliniu indu lieka tokios kaip kalkes, kas cia gali but? gal druskos per daug pripyliau? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 11 07, 14:37)
Turbūt tų akcijinių Maximos keptuvių, kur už lipdukus dalino, geriau nedėt į indaplovę? Ar dedat kas nors?  ax.gif


Aš visasa indaplovėje plaunu. Instrukcijoje buvo jų parašyta, kad galima plauti indaplovėje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2008 11 07, 17:55)
dedu visad, nu viskas normaliai smile.gif
Panos ant stikliniu indu lieka tokios kaip kalkes, kas cia gali but? gal druskos per daug pripyliau? doh.gif


ar lieka kalkėti lašiukai? jeigu lašiukai, gal per mažai druskos, per kietas vanduo. jeigu kokie balti nutekėjimai, gal per daug druskos, pamažink normą. sakai "pripyliau" - nejaugi kiekvieną kartą druską pili? unsure.gif jos pasiima tiek, kiek nustatyta. aš pas save normą padidinau, gamyklinė buvo 5, padariau 8 lygtai ax.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif noriu pirkti indaplove 45cm. plocio.galvoju apie AEG-BLOMBERG
nors cia pasiskaicius daug kas apie BOSH. raso gerus atsiliepimus!
Tai gal galetumete ka pasiulyti! Kas turite parasykite atsiliepimus!
g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2008 11 08, 13:59)
Aš visasa indaplovėje plaunu. Instrukcijoje buvo jų parašyta, kad galima plauti indaplovėje  rolleyes.gif

o, kaip gerai tada thumbup.gif
Atsakyti