Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

Manoji AEG F 60010 VI parvyko iš remonto, bet sakė, kad viskas yr normaliai. Išbandyti per savaitgalį negalėsiu, nors ką ten bandyti, jau prieš tai visas programas išbandžiau ir nieko gero su tuo džiovinimu. Irgi esu nusivylus nerealiai, kad A klasė ir tokia nesąmonė. Žodžiu -laukia kryžiaus keliai bandant pasikeisti į kažką normalesnio.
Atsakyti
jolyte, o gal vanduo kietas, ar dar kažkas tokio žemiško doh.gif Aš taip tikiuos, kad vis tik tavoji dabar gerai džiovins, nes savąją baisu jungt. O supakuot atgal jau be šansų
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif
Buvau viena kara uzklydus cia,su savo problema,kad neisleidzia masina vandenio pasilieka skylei kur filtras stovi.Bandziau jau kaip kazkas minejot isvaliau ta fitra net vandeni pati is pylsciau,bet visviena ta pati problema,dar uzziurejau,kad vandenio prisirinke tam indeli kur druska pilasi.As jos nenaudoju,nes kaip pirkau pardavejas pasake,kad nereikia nes musu rajone vanduo minkstas.Gal teko kam nors dar susidurti,as nelabai nutuokiu ar taip turi buti.Modelis (whirpool adp 7539).Jau pradedu galvoti,kad gal vis reikejo pirkti Bocho. doh.gif
Atsakyti
Vanduo normalus, bet skalavimo skystį buvau užstačius ant MAX-nepadėjo. Na tu tikrai nesinervuok ankščiau laiko smile.gif))
Prieš tai turėjau BOCH, bet man nelabai patiko vien dėl to, kad buvo sena ir turėjo tik vieną 65 laipsnių temperatūrą ir 3 programos. Dabar turiu daug temperatūrų, daug programų, o mielai susigrąžinčiau senąjąsad.gif(((. Gyveni žmogus ir mokaisi smile.gif
Atsakyti
Sakykit, o kiek tos druskos pilt i indaploves 'talpa'? instrukcijos neturiu. raso, kad pilama pagal modeli blink.gif
kiek telpa? o kas kiek papildyt?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif ,Buvau užklydus į šį skyrelį pernai, kai rinkausi indaplovę ir pagal gerus atsiliepimus išsirinkau AEG Electrolux Favorit 84470VI. Nepraėjus net metams po įsigyjimo ji .....užsidegė, taip taip , parašiau teisingai UŽSIDEGĖ verysad.gif Užsidegė elktronikos skydelyje esanti kažkokia jungtis.Ačiū Dievui, kad tai įvyko, kai mes buvome namuose,tai nuostoliai nėra labai dideli:apdegusios spintelės, stalviršis. Beje, viską kompensavo Electroluxo bendrovė, bet sugaištas laikas, nervai irgi kainuoja. Nenoriu skleisti panikos, bet visas jus turinčias AEG Electrolux indaploves raginu užeiti į Electrolux.lt tinklalapį ir pažiūrėti, ar jūsų modelio indaplovės nėra ten pateiktame sąraše modelių, kuriuose gali būti bloga jungtis.Įėjus į tinklapį spausti Klientų aptarnavimas . Ten paminėtos dar ir Zanussi indaplovės. Beje, mūsų indaplovės sąraše nebuvo, o ji užsidegė verysad.gif Ir nepalikinėkite jokių prietaisų dirbti nakčiai, dėl jūsų pačių saugumo. Meistras sakė, kad 15 darbo metų garantiniame servise visko prisižiūrėjo. O aš anksčiau dažnai užstatydavau indaplovę nakčiai ir eidavau miegoti doh.gif Beje, dabar pirksime Boschą, bet prieš tai reikia gerai susirinkti visą informaciją.
Lauksiu jūsų atsiliepimų apie Bosch indaploves, dabar imsime didesnę 60 cm pločio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BonaDona: 12 rugpjūčio 2008 - 22:09
QUOTE(BonaDona @ 2008 08 12, 23:05)
Sveikutės 4u.gif ,Buvau užklydus į šį skyrelį pernai, kai rinkausi indaplovę ir pagal gerus atsiliepimus išsirinkau AEG Electrolux Favorit 84470VI. Nepraėjus net metams po įsigyjimo ji .....užsidegė, taip taip , parašiau teisingai UŽSIDEGĖ  verysad.gif

ohoho, galejo ir blogiau baigtis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2008 08 12, 21:05)
Sakykit, o kiek tos druskos pilt i indaploves 'talpa'? instrukcijos neturiu. raso, kad pilama pagal modeli blink.gif
kiek telpa? o kas kiek papildyt?


Pilk tiek, kiek telpa, matysi, kad jau viskas, o kad reikia papildyti, tai turėtų užsidegti lemputė.
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2008 08 12, 23:11)
Pilk tiek, kiek telpa, matysi, kad jau viskas, o kad reikia papildyti, tai turėtų užsidegti lemputė.

aciu mirksiukas.gif
tik pas mane jauciu nebus jokiu lempuciu- jau toki senovini modeli paveldejom lotuliukas.gif apziuros budu teks pildyt.
Atsakyti
Neseniai įsigijau Bosh indaplovę. Tik pirkau su transportavimo defektais (pigiau išėjo, o be to pirkau įmontuojamą tai tų defektų kaip ir nematyti). Tik tokia problema, jokios normalios instrukcijos nepridėjo. Net nežinau nuo ko pradėti... Gal žinote kur rasti aprašymą ar panašiai?... padėkit...
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2008 08 12, 21:05)
Sakykit, o kiek tos druskos pilt i indaploves 'talpa'? instrukcijos neturiu. raso, kad pilama pagal modeli blink.gif
kiek telpa? o kas kiek papildyt?


pas mane toks kaip stalciukas atsivercia? gal tik ji ir pripilti??? bandziau per kelis kartus ji pripilt, uzdaryt(ten isbega), paskui vel taip pat- ten kaip i bedugne blink.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2008 08 13, 10:24)
pas mane toks kaip stalciukas atsivercia? gal tik ji ir pripilti??? bandziau per kelis kartus ji pripilt, uzdaryt(ten isbega), paskui vel taip pat- ten kaip i bedugne blink.gif


Daug ten tos druskos telpa, pilk,pirštu pastumk ir vėl pilk. Mano sudegėlėj lotuliukas.gif beveik visas 2 kg maišiukas tilpdavo,truputį likdavo.
Atsakyti