Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(Ija27 @ 2008 10 31, 20:56)
kazin kokie tie procentukai perkant issimoketinai?  blush2.gif

Vat vat thumbup.gif Ir mane domina drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip jums sekasi indaplovėse išplauti šaukštus? Man kažkodėl didesnė dalis šaukštų būna neišsiplovę. Šaukšteliai išsiplauna, o va šaukštai ne... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2008 11 04, 21:03)
Kaip jums sekasi indaplovėse išplauti šaukštus? Man kažkodėl didesnė dalis šaukštų būna neišsiplovę. Šaukšteliai išsiplauna, o va šaukštai ne...  unsure.gif

O kaip neišsiplauna? Lieka apnašos? Maisto likučius reiktų po vandeniu nulieti prieš dedant į indaplovę, bet , manau, taip ir darote.
Atsakyti
O įrankius dedat ašmenim ir valgomosiom dalim į viršų?
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2008 11 05, 09:58)
O įrankius dedat ašmenim ir valgomosiom dalim į viršų?

Valgomosiosmis dalimis į viršų. nežinau, aš peilių tai nededu į indaplovę, man rodos karštis juos atbukinti gali.
Atsakyti
O įrankiai nesiglaudžia vienas prie kito? Valgomosios dalys, turiu omeny:)
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2008 11 05, 11:16)
O įrankiai nesiglaudžia vienas prie kito? Valgomosios dalys, turiu omeny:)

Dekit i irankiu krepseli su virsaus grotelem,tada tikrai nesiglaus.Jei neturite irankiu krepselio su ant virsaus grotelem arba irankiu kotai nelenda i tuos tarpus,irankius dekite maisydama:salia sauksto -sakute,salia saukstelio-vel kas nors.Kai turejau sena indaplove,irankiu krepselis buvo be tu virsaus groteliu,tai taip dedavau irankius.
Atsakyti
Kokiu daiktu negalima deti i indaplove? dar nei karto joje neploviau, vis svarstau ka deti ir ko ne? PVZ medine pjaustymo lentele, tarka, metaliniai dubenys, mesai musti mustukas metalinis..mane domina ar metalas keicia spalva, kaip plasmasines dalys reaguoja,tokios kaip nuo sulciaspaudes ar kokteilines..visokie mesos malimo peiliukai taip pat metaliniai...keptuve dedat irgi?
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 10 31, 15:56)
tai naujausias Siemens modelis, tikrai vertas dėmesio:
SN 66T050
Vandens sąnaudos tik 10 litrų, triukšmo lygis: 42dB
Galimas plovimas tik viršutiniam krepšyje visomis programomis... žodžiu šiuo metu tai tikras stebuklas smile.gif

tas stebuklas turi vieną minusą - netelpa mano virtuvėje cry.gif Ar yra koks jo analogas 45cm? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simasta: 06 lapkričio 2008 - 11:53
QUOTE(Mojito @ 2008 11 06, 12:22)
Kokiu daiktu negalima deti i indaplove? dar nei karto joje neploviau, vis svarstau ka deti ir ko ne? PVZ medine pjaustymo lentele, tarka, metaliniai dubenys, mesai musti mustukas metalinis..mane domina ar metalas keicia spalva, kaip plasmasines dalys reaguoja,tokios kaip nuo sulciaspaudes ar kokteilines..visokie mesos malimo peiliukai taip pat metaliniai...keptuve dedat irgi?

mano medinė maišymo mentelė suskilo, o tokia patogi buvo, tai medinių negalima dėl ilgo mirkimo vandenyje ir temperatūrų svyravimo. rankų darbo piešiniiai jei yra ant porceliano, kiek žinau negalima, aš nededu jokių aštrių daiktų, kad neatbuktų, o daugiau viską ir masiškai kišu indaplovėn. net garintuvo groteles:)
Atsakyti
Aš dedu viską, išskyrus Berghoff puodo dangtį su termometru, indų su blizgučiu (jei negaila, kad nusitrins, galima dėt) ir rankų darbo piešiniais. Jei pjaustymo lentutė iš gabalų klijuota, o ne vientisa, irgi negalima (išskyla, išsiskečia).
Beje, kas nežino, galiu patart sidabrinius ar pasidabruotus stalo įrankius dėti taip, kad nesiliestų su paprastais.
Atsakyti
siaip tai geru keptuviu nereiktu ten det, nes issauseja. arba po to sutept aliejum reiktu. o dideli plastmasiniai dubenys po plovimo man iki galo neisdziusta kartais, ypac jei virsuje plaunu. o kad astrus daiktai atbunka, tai negirdejau schmoll.gif metalas spalvos nekeicia, bet jei desi virtuvini peili su mediniu galu- tas galas nubluks, siurkstus pasidarys, geriau rankom, jei nors kiek medzio yra smile.gif lygtai kristolo negalima, instrukcijoje skaiciau g.gif
Atsakyti