Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

mes ir klaida padarem, kad vietos indaplovei nepalikom... vyras dar musu draugystes pradzioje virtuvini dare, tai as svelniai uzsiminiau apie ja, bet jis pasake griezta ne, o as, nenoredama jo isgasdinti, pasitenkinau isrinkusi dureliu spalva ax.gif kadangi dabar jau vyras, tai prispaudziau stipriau, tik beda, kad ji niekur netelpa g.gif o jam yra pretekstas jos nepirkti doh.gif
Atsakyti
O ,matau mano "klaidu" druagiu susirinko drinks_cheers.gif Tai kad ir mums nelabai yra kur talpinti indaplove, bet as turbut negalesiu ramiau pro Ogmios centra vaiksciuoti ar kt.kol nenupirksiu savo isvajuota Siemens grazuole lotuliukas.gif
Mums tai tik arba viska ardyti ir stumti kriaukle iki sienos, tarp kriaukles ir stalciu statyti indaplove. Tik tektu visa stalvirsiu keisti, atjungineti dujas, arba statyti indpalove ant postamento, daryti jai nisa kaip dabar orkaites montuoja. Ir nereikes nieko ardyti. g.gif Tik as vis dar abejuoju ar galima taip indaplove montuoti g.gif Tai va, padarai klaida, paklausai netinkamu nuomoniu( kam tau ta indplove kai jus tik 3) ir suki sau galva toliau, kai atsigauni.
Sekmes visoms laimingos indaploviu seimininkems 4u.gif , o as kai vistiek turesiu, butinai cia ateisiu pasidalinsiu savo nauja drauge mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

esu g.gif pasimetusi indaploviu pasirinkime(45cm imont.)Renkuosi tarp:
1.ELECTROLUX ESL46010
2.SIEMENS SF64T354EU
3.BOSCH SRV55T03

Visu parametrai panasus,o kuri pasirinkt doh.gif



Atsakyti
QUOTE(dorairgarbinga @ 2008 10 26, 17:16)
Sveiki,

esu  g.gif pasimetusi indaploviu pasirinkime(45cm imont.)Renkuosi tarp:
1.ELECTROLUX ESL46010
2.SIEMENS SF64T354EU
3.BOSCH  SRV55T03

Visu parametrai panasus,o kuri pasirinkt doh.gif

As rinkciausi tarp SIEMENS SF64T354EU
arba BOSCH SRV55T03 . Kazkaip patikimiau man g.gif
Atsakyti
QUOTE(dorairgarbinga @ 2008 10 26, 17:16)
Sveiki,

esu  g.gif pasimetusi indaploviu pasirinkime(45cm imont.)Renkuosi tarp:
1.ELECTROLUX ESL46010
2.SIEMENS SF64T354EU
3.BOSCH  SRV55T03

Visu parametrai panasus,o kuri pasirinkt doh.gif



Sveikute,

as jau metus naudoju AEG favorit indaplove...ir esu visiskai patenkinta...

Gal Tau pades persigalvot... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aaruniene @ 2008 10 26, 23:02)
Sveikute,

as jau metus naudoju AEG favorit indaplove...ir esu visiskai patenkinta...

Gal Tau pades persigalvot... tongue.gif

taip taip AEG taip pat planuose,parasyk koki modeli naudoji.Aciu smile.gif
Atsakyti
[Tai va, padarai klaida, paklausai netinkamu nuomoniu( kam tau ta indplove kai jus tik 3) ir suki sau galva toliau, kai atsigauni.


Esam trise, indaplovę prikraunam kasdien savaitgaliais, o šiokiom dienom kas antrą dieną tikrai. Net neabejok, kad tai dalykas, palengvinsiantis Tau buitįsmile.gif. Dar negirdėjau, kad kas turėtų ir nesidžiaugtų ar nesinaudotų.
Kaip sakoma, drąsiau, drambly! Pirmyn, drambly!!!:)
Atsakyti
Sveikos,

as jau treti metai turiu JANKOLBE firmos indaplove. Visa virtuves buitine technika pas mus sios firmos.
Tirkai nenusivyleme, geri ir kokybiski gaminiai .
Indaplove apskritai superininis daiktas.
Atsakyti
Gal kas turite indaplove Privileg ?pasidalinkite patirtimi
Atsakyti
Svarbiausia - jei yra vietos 60 cm, nepirkti 45 cm smile.gif Tikrai bus ka i ja deti tongue.gif
Atsakyti
Suprantu, kad indaplove labai sutaupo laika. Bet ar ji tikrai taupo vandeni? g.gif Na reklamose tai giria, kad vandens maziau sunaudosit...ar tos kurios naudojate tai pastebejote?
Atsakyti
QUOTE(atsakinga @ 2008 10 29, 13:39)
Suprantu, kad indaplove labai sutaupo laika. Bet ar ji tikrai taupo vandeni?  g.gif Na reklamose tai giria, kad vandens maziau sunaudosit...ar tos kurios naudojate tai pastebejote?


nu tai be abejo, pabandyk išplaut kalną indų su 10 litrų vandens g.gif
Atsakyti