Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

o tai su nuosavu vyru reik taip derėtis dėl indaplovės g.gif nu aš su tėvais tokius fintus išdarinėdavau, kad perku, slepiu, nu bet su vyru........

gal kas turit kokių atsiliepimų apie SMEG indaploves?
Atsakyti
Aha, apie Smeg ir man butu idomu g.gif Kiek as zinau, kad tai italu gamyba ir viskas doh.gif
Elia, o kur tu ju nuziurejai ?









Atsakyti
Mes turime Smeg indaplovę, kolkas dar tik kelis kartus spejome panaudoti. Kai ankščiau neturėjome indaplovės iš vis, tai neturiu su kuo jos palyginti biggrin.gif Bet šiaip tai nieko blogo pasakyti negaliu. Dirba pakankamai tyliai. Kai ieškojome pirkti minėtosios firmos indaploves apibūdino, kaip vienas iš geriausių. g.gif Na nežinau ar tai tiesa.
Atsakyti
elia - reikia deretis, nes ja reiketu ikisti i spintute, kuri jam atrodo be galo reikalinga makaronams laikyti biggrin.gif bet manau jam indus plauti rankomis greitai nusibos, as juk negaliu su Fairiu kai laukiuosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2008 10 23, 20:51)
elia - reikia deretis, nes ja reiketu ikisti i spintute, kuri jam atrodo be galo reikalinga makaronams laikyti biggrin.gif bet manau jam indus plauti rankomis greitai nusibos, as juk negaliu su Fairiu kai laukiuosi  blush2.gif

aš su Fairiu bet kokiu atveju indų neplaunu, Fairy išvis yra baisus chemikalas, tau, kaip besilaukiančiai patarčiau net nevalgyt iš tų indų, kurie išplauti su juo (nebent indai po to nuskalaujami ne mažiau 50 kartų bigsmile.gif ), o pats Fairy yra tik komercinis įprotis, nu bet ne apie tai čia tema cool.gif

o apie smeg gal koks specas pasakytų nuomonę rolleyes.gif nes yra du modeliai ta pačia kaina SMEG ST1146SE ir SIEMENS SN65T050EU, tai nežinau ar verta susigundyti SMEG g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2008 10 23, 09:08)
as ir susiduriau su problema - vyras visom keturiom pries indaplove, o man jau negera nuo kalno indu, pastoviai virtuve prisnerksta, ypac dabar, kai nelabai sveikatos tvarkymuisi turiu  doh.gif manau, kad slapcia pasitaupysiu ir nusipirksiu - nebebus jam kur detis  ax.gif



ir manteko igai ikalbinet, bet kai pasakiau, kad plaus pat indus, nes jau buvo pabode man jie, tai sutiko, bet irgi reikejo galvot kuria spinele teks paaukot. Bet vat siandien ryte atsirado kazkoks pasalinis garsas, toks kaip burzgimas. Gal galit kas nors ka nors apie tai parasyt, kas tai galetu but g.gif
Atsakyti
sveikutes. na tik nesijuokit, bet as ir vis galvoju apie indaplove. nors ir nera man sunku issiplauti indus (nors kartais tikrai tingisi), bet as juos kazkaip ilgai plaunu, tai ir H2O daug isnaudoju. ir dar vienas dalykas del kurio vis galvoju pirkt indaplove. as siaip gyvenu viena, bet pas mane ir mociute mano buna saltuoju laikotarpiu. tai ji aisku yra taupukas didelis ir mane tai erzina, nes kai ji plauna indus, tai visi indai dazniausiai buna riebaluoti, nes nenaudoja jokiu plovikliu ir vandens srovele mazyte paleidzia. na manau kas nors isivaizduoja kaip viskas uzknisa, kai issitrauki riebaluota lekste arba sauksta neplauta.
tai vat ir mastau gal reikia indaploves. bet yra vienas bet... ar nebus taip kad ji vistiek rankom plaus.
tai klausimas butu toks: ar man bunant vienai apsimoka pirkti indaplove ar visgi kolkas pakentet ir persiplaudinet indus.
Atsakyti
QUOTE(xmiaux @ 2008 10 24, 13:44)
sveikutes. na tik nesijuokit, bet as ir vis galvoju apie indaplove. nors ir nera man tai klausimas butu toks: ar man bunant vienai apsimoka pirkti indaplove ar visgi kolkas pakentet ir persiplaudinet indus.

Kaip i apsimokejima paziureti... Kiek kainuoja tavo pusvalandis, sugaistas beplaunant? Kiek kainuoja tavo nervai, pamacius riebaluota lekste? Kiek kainuoja komfortas?
Ir vienai labai verta tureti indaplove, yra dabar vadinama"dusiuko " funkcija, t.y. jei indus plausi kas kelios dienos, panaudojus sia funkciaj, tau juos perlies vandeni, pvz 12 min, ir nesvarumai neprikibs. As tik nezinau, gal vienai uztenka 45 cm plocio, cia reik pasitikslinti. Kad nesigailesi-pazadu, as jau trecia turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolyte @ 2008 10 24, 13:57)
Kaip i apsimokejima paziureti... Kiek kainuoja tavo pusvalandis, sugaistas beplaunant? Kiek kainuoja tavo nervai, pamacius riebaluota lekste? Kiek kainuoja komfortas?
Ir vienai labai verta tureti indaplove, yra dabar vadinama"dusiuko " funkcija, t.y. jei indus plausi kas kelios dienos, panaudojus sia funkciaj, tau juos perlies vandeni, pvz 12 min, ir nesvarumai neprikibs. As tik nezinau, gal vienai uztenka 45 cm plocio, cia reik pasitikslinti. Kad nesigailesi-pazadu, as jau trecia turiu smile.gif

na 45cm nelabai noriu, nes labai jau tikiuosi kad kazkada nebusiu viena, o ir nenoriu pirkinet indaploves kas pora meteliu. galvoju gal pirkti tuomet pusines ikrovos indaplove. ir modelio neissirenku, nieko apie techinka neismanau. bet kaip nors. manau reikia realiai paziurinet, o ne tik internetinius paveiksliukus.
na bet kokiu atveju aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xmiaux: 24 spalio 2008 - 13:35
xmiaux , tu cia ne viena tokia besiblaskanti ax.gif Mes i savo nauja virtuve nepirkome indaploves, dabar gailiuosi doh.gif Tai vis dabar renku info,kombinuoju kur ja idejus, kaip cia ka pastumdus ir pan. Tai jei turi galimybe, butinai pirk indaplove, bent jau ramiau bus, o jau ten spresi pati, plauti su rankomis ar naudotis indaplove mirksiukas.gif . Kad mociute naudos indaplove, tai as abejoju schmoll.gif Nebent jai parodysi kur det nesvarius indus, tai gal ir neplaus rankomis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 10 24, 15:04)
xmiaux , tu cia ne viena tokia besiblaskanti ax.gif Mes i savo nauja virtuve nepirkome indaploves, dabar gailiuosi doh.gif Tai vis dabar renku info,kombinuoju kur ja idejus, kaip cia ka pastumdus ir pan. Tai jei turi galimybe, butinai pirk indaplove, bent jau ramiau bus, o jau ten spresi pati, plauti su rankomis ar naudotis indaplove mirksiukas.gif . Kad mociute naudos indaplove, tai as abejoju schmoll.gif Nebent jai parodysi kur det nesvarius indus, tai gal ir neplaus rankomis g.gif

jei as tureciau vyra (drauga) tai net nesiparinciau ir iskart pirkciau. o jei dar vaikai kokie namie butu, tai isvis net nesukciau galvos ir iskart atsiradus galimybei griebciau indaplove blush2.gif
mociute tai tikrai indaploves nenaudos, bet as noreciau is jos tik tiek kad rankomis neplautu. o i indaplove blogiausiu atveju as viska pati susideciau kai reiktu (kad ir is tos pacios kriaukles)
Atsakyti
aš dabar galvoju - kur buvo mūsų galvos kai mes virtuvinį darėmės. aišku, tada gal pinigėlių nebuvo daug, bet reikėjo skylę palikti ir tiek. dabar MB visą virtuvinį turėjo sukelti, kad indaplovė iš aukščio tilptų, daug vargo buvo, bet verta biggrin.gif pamatytumėt į kokią nedidelę virtuvę mes ją įkišom - nei vieno stalčiaus neliko, ir tik viena spintelė apačioj, ir sutelpam wink.gif
xmiaux, juk indaplovės nepirkinėsi kas metus - atsiras kada nors tas vyras ir vaikai, tada galvosi va reikėjo įsidėt. pirk, nedvejok wink.gif
Atsakyti