Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(Jolyte @ 2008 10 02, 14:15)
Kad indaplovė geras dalykas, jau aišku, dabar galvoju, kad dvi indaplovės-dar geresnis dalykas:) iš vienos švarius imi, į kitą nešvarius dedi, nebereiktų švarių į spinteles krauti:)))

thumbup.gif clap.gif clap_1.gif
va čia tai geniali idėja lotuliukas.gif Kaip anksčiau nesusiprotėjau, kai pirmąją pirkau?... bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Reikia Jusu pagalbos, mat renkuosi indaplove, o techikoje esu visai zalia blush2.gif . Zinau tik tiek, kad reikia imontuojamos ir renkuosi is AEG Elextrolux firmos doh.gif . Gal galetumete trumpai parasyti i ka butinisia atkreipti demesi, bei kas geriau kai yra atviras valdymo skydelis ar pasleptas? Tikiu, kad visi sie klausimai jau gal ir buvo aptarti senesnese temose, bet nelabai turiu laiko skaitineti, tad iskarto labai atsiprasau, kad klausimai kartojasi ir isanksto aciu uz atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas turite Electrolux ESF66030X modeli? Ka galetumet apie ja paskayti? ax.gif
Atsakyti
Sveiki!

Nusipirkome ir mes indaplove. Ilgai laukta ir issvajota! Pirkome AEG firmos AAA, tipo labai gera ir t.t. su visomis imanomomis funkcijomis ir pan. Prisiskaiciusi buvau, kad kitos ir blekas is orkaites plauna, ir puodus juodziausius ir po to viskas svyti lyg nauja! Pabandziau ir as orkaites dalis paplauti indaploveje. Ploviau du kartus intensyvia programa 70 laipsniu temperatuoje, o blekos liko kaip neplautos. Nieko nesuprantu g.gif Ar kazka negerai padariau? Bet visas blekas turejau sveisti rankomis po to schmoll.gif

Dar vienas klausimukas. Ar, kai baigiate plauti ir atsidarote dureles, ta dezute, i kuria pilami milteliai arba dedama tablete, pas jus buna atidaryta? Ar ji atsidaro plovimo metu ir is jos paiimami milteliai?

Kokios firmos miltelius ir skaliklius naudojate? As pirkau Domax firmos. Nezinau, ar geros priemones ar ne, bet kazkokio stebuklingo poveikio nematau, indai kaip indai, as rankomis dar svariau issiplaudavau tiek puodus, tiek lekstes.

Gal ka negerai darau? g.gif

Lauksiu jusu nuomoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja099 @ 2008 10 14, 13:16)
Sveiki!



Sveika, ojjj ir as bandau plauti puodus ir keptuves savo AEG... zinok esu irgi truputi nusivylusi... Kartais islauna o kartais ne... Puodus dazniausia pakankamai gerai isplauna tik vietomis lieka nesvarumu, o va keptuvese tas riebalas lieka (nors irgi ne visada). Apie blekas net nekalbu... Tikriausiai pirma kad as ju net neikisciau i savo 45cm AEG'a o antra tai nemanau kad jas isplautu... beja pastebejau kad man puodus geriau isplauna AUTO programa nei ta 70 laipsn. schmoll.gif

Del priemoniu tai as naudoju Calgonit (visas tos pacios firmos) galvoju gal Amway miltelius isbandyt... g.gif

del milteliu dureliu tai taip... jos turi buti atidarytos po plovimo... Visada atsidaro kai plaunami indai...

Siaip manau kad viska darai gerai...
Atsakyti
Pabandykit Calgonit. Jei statau plaut tos pačios dienos indus, dedu Amway tabletę. Kažkaip tikiu, kad ji sveikiau, o jei vakarykščius, Calgonitą. Tai Amway įsisisenėjusių nešvarumų neįveikia visų, o Calgonit efektas puikus thumbup.gif .
beje, statau auto programą, tos septyniasdešimties laipsnių dar neišbandžiau.
Mūsų irgi AEG indaplovė. Man kas nelabai tinka, tai išdžiovinimo kokybė. Kaip suprantu, tai visų AEG indaplovių trūkumas.
O kad stalčiukas būna atidarytas išskalbus indus, gerai biggrin.gif, taip ir turi būti:)
Atsakyti
QUOTE(Raja099 @ 2008 10 14, 12:16)
Dar vienas klausimukas. Ar, kai baigiate plauti ir atsidarote dureles, ta dezute, i kuria pilami milteliai arba dedama tablete, pas jus buna atidaryta? Ar ji atsidaro plovimo metu ir is jos paiimami milteliai?

Kokios firmos miltelius ir skaliklius naudojate? As pirkau Domax firmos. Nezinau, ar geros priemones ar ne, bet kazkokio stebuklingo poveikio nematau, indai kaip indai, as rankomis dar svariau issiplaudavau tiek puodus, tiek lekstes.


taip, tos durelės atsidaro plovimo eigoje - iškrinta tabletė tada arba išbyra milteliai, taip turi būti smile.gif

dėl puodų - mano puodai neatsiplovė per vieną ar du kartus. gal per keletą plovimų nusiplovė visi nešvarumai, prikepimai, kurių rankom baisiai brūžinti nenorėjau. manau kad ir skardos turėtų blizgėti po kelių kartų.

priemones perku Thomas Philips - Frisch lygtai vadinasi. labai visos geros, indai neturi įkyraus kvapo, o tokį tik vos juntamą, plauna labai gerai, nelieka kalkių dėmių ant stiklinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 09 17, 22:22)
Teisingai. Plaunant buteliukus kudikiams, nebereikia ju dezinfekuoti.  thumbup.gif . Indaplove tikrai labai gera pagalbininke. thumbup.gif



va va, man sitas klausimas rupi - ar galima kudikio buteliukus ir soskytes indaplovej plaut? ar jus plaunat? ar nieko, kad ten tas blizgiklis buteliukus praskalaus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amliv99 @ 2008 10 06, 19:14)
Sveikos,
Reikia Jusu pagalbos, mat renkuosi indaplove, o techikoje esu visai zalia  blush2.gif . Zinau tik tiek, kad reikia imontuojamos ir renkuosi is AEG Elextrolux firmos  doh.gif . Gal galetumete trumpai parasyti i ka butinisia atkreipti demesi, bei kas geriau kai yra atviras valdymo skydelis ar pasleptas?  Tikiu, kad visi sie klausimai jau gal ir buvo aptarti senesnese temose, bet nelabai turiu laiko skaitineti, tad iskarto labai atsiprasau, kad klausimai kartojasi ir isanksto aciu uz atsakymus  mirksiukas.gif

Atviras skydelis ar pasleptas -rinkis, kaip tau graziau.Mano masina su pasleptu-yra sviesos spindulys nukreiptas i grindis(ant grindu raudonas taskas), kai jis uzgesta, plovimas baigtas, arba galima isijungt garso signala, kuris pranes, kada baigtas plovimas.Man patogu, kad yra atideto laiko programos, galima plaut nakti, kai elektra pigesne.Kai kuriose masinose yra viduje sviesa, ko gero neblogas dalykelis...Del programu, tai as dazniausia naudoju tik viena-automatine,nors programu mano masinoje nemazai.


Papildyta:
QUOTE(braškė-braškė @ 2008 10 22, 16:34)
va va, man sitas klausimas rupi - ar galima kudikio buteliukus ir soskytes indaplovej plaut? ar jus plaunat? ar nieko, kad ten tas blizgiklis buteliukus praskalaus?  blush2.gif

Kudikiu indeliu ir buteliuku nepatarciau plaut indaploveje, manau, kad ant indu lieka chemijos daleliu, kam alergizuot vaikiuka
Atsakyti
as ir susiduriau su problema - vyras visom keturiom pries indaplove, o man jau negera nuo kalno indu, pastoviai virtuve prisnerksta, ypac dabar, kai nelabai sveikatos tvarkymuisi turiu doh.gif manau, kad slapcia pasitaupysiu ir nusipirksiu - nebebus jam kur detis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2008 10 23, 09:08)
as ir susiduriau su problema - vyras visom keturiom pries indaplove, o man jau negera nuo kalno indu, pastoviai virtuve prisnerksta, ypac dabar, kai nelabai sveikatos tvarkymuisi turiu  doh.gif manau, kad slapcia pasitaupysiu ir nusipirksiu - nebebus jam kur detis  ax.gif

Siūlau, kad indaplovę "padovanotų" tau tėvai. Ir jie geri bus, ir tu išvengsi nereikalingų klausimų, kaip tu čia sutaupei ir kad išleidai "nereikalingam" daiktui. O šiaip tai esi malačius-reik savimi rūpintis 4u.gif
Atsakyti
zinai Ija27 jr mano vyras pries indaplove ir aplamai pies visokius pricindalinius indus .Tai as po truputi pasitaupydama po truputi nusikniaukdama ir nusiperku tai ko man reik .paslepiu tuos daiktus o po kurio laiko issitraukiu ir naudoju, pasakau kad tai seniai pirkti daiktai tik buvo uzgrusti . kad net pati nepastebejau, arba kainas taip sumazinu O su indaplove buvo taip potruputi atsirado daugiau pinigeliu nusipirkau pati indaplove susitariau su pardavejais, kad man atveztu i namus tada ,kada jo nera namuose. Atveze man indalove kitos dienos ryte, pastate ja kolidoriuje , o kai atejo brangiausias tai juokiu argumentu ir nereikejo juk jau nenuvesi ir nepriduosi .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kudle: 23 spalio 2008 - 10:15