Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

O pas mus sugedo indaplovė, tai man tragedija didžiausia namuose mad.gif Dabar galvoju kaip aš be jos anksčiau galėjau gyventi laugh.gif

Jei tik yra vietos - už thumbup.gif
Atsakyti
Turime mes indaplove, bet realiai ja pasinaudoju kelis kartus per metus. biggrin.gif Labai patogu po kokiu svenciu, gimtadieniu ir pan. sumesti ten visus indus ir leisti indaplovei atlikti visa darba, o pati galiu ilsetis ir nesinervuoti del kruvos neisplautu indu. biggrin.gif Bet siaip paprastomis dienomis, tai niekada ja nesinaudoju, nzn., ipratimas gal toks paciai greitai viska issiplauti. g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Ar buna apskritai indaploviu zemesniu nei 82 cm ir didesniu nei 45 cm? Mano spintelej vietos tik 60x60, bet 45 cm musu 5 asmenu seimai manau per maza...butu fantastika, jei kur nors butu didesne, bet kad tilptu i tuos 60x60 plota... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 09 29, 21:47)
Sveiki, norejau paklausti: ar indaplove butinai turi ant zemes stoveti?  blush2.gif
Ar ja galima i nisa montuoti kaip orkaite? Na aisku ne taip aukstai, mazd. 30 cm nuo grindu? g.gif
Pas mano mama kitur vietos nera, eina vamdziai, tai galviojame statyti indaplove ant tokio "postamento" Na pas mane taip saldytuvas stovi bute, o po jo eina vamzdziai iki kriaukles. Nezinau ar gerai isaiskinau?
gal kas patars neismanelei blush2.gif


bijau nusikalbėt, bet sakyčiau kad galima, tik reikia atitinkamai pakelti vandens paėmimo/išleidimo šlangas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajurka @ 2008 09 30, 16:04)
Sveiki,

Ar buna apskritai indaploviu zemesniu nei 82 cm ir didesniu nei 45 cm? Mano spintelej vietos tik 60x60, bet 45 cm musu 5 asmenu seimai manau per maza...butu fantastika, jei kur nors butu didesne, bet kad tilptu i tuos 60x60 plota... g.gif

na platesniu tai tikrai buna mirksiukas.gif Mano 60 cm plocio,o vat del aukscio,tai tikrai nezinau g.gif

QUOTE(žemuogienė @ 2008 09 30, 22:23)
bijau nusikalbėt, bet sakyčiau kad galima, tik reikia atitinkamai pakelti vandens paėmimo/išleidimo šlangas  unsure.gif

as irgi taip manau,bet geriausia tai pasitarti su meistru apie tai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajurka @ 2008 09 30, 15:04)
Sveiki,

Ar buna apskritai indaploviu zemesniu nei 82 cm ir didesniu nei 45 cm? Mano spintelej vietos tik 60x60, bet 45 cm musu 5 asmenu seimai manau per maza...butu fantastika, jei kur nors butu didesne, bet kad tilptu i tuos 60x60 plota... g.gif


man atrodo kad jums tik toks variantas tiktų unsure.gif
http://www.eurobuiti...?id=122&pid=673
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 09 30, 22:23)
bijau nusikalbėt, bet sakyčiau kad galima, tik reikia atitinkamai pakelti vandens paėmimo/išleidimo šlangas  unsure.gif

Dekui mergaites uz atsakymus 4u.gif
Negaliu dabar paklaust konkreciau, musu meistras kur baldus gamins, kazkur "nepasiekiamas", turbut is LT isvyko. O mums jau taip "dega" konkreciai vizija sudaryt ir indaploviu modeli issirinkt, bet nezinojau ar isvis iseis ja i mamos virtuve ikompanuot g.gif Tai dabar siek tiek man lengviau ant duses, manau tikrai bus galima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 10 01, 12:07)
man atrodo kad jums tik toks variantas tiktų unsure.gif
http://www.eurobuiti...?id=122&pid=673



Aciu uz info. Ko gero nieko daugiau neispausim... unsure.gif
Atsakyti
Ir mane labai sudomino indaplove Labai laiku nes noru naujos virtuves ax.gif Tik vyras kazkodel man nepritaria, sako kad stoves kaip sulciaspaude ir kombainas (panaudoju karta metuose) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2008 10 01, 18:45)
Ir mane labai sudomino indaplove Labai laiku nes noru naujos virtuves  ax.gif  Tik vyras kazkodel man nepritaria, sako kad stoves kaip sulciaspaude ir kombainas (panaudoju karta metuose)  unsure.gif


Nors as dar visai nesenai naudoju, bet negaliu suprati kaip as galejau gyventi be indaploves biggrin.gif Naudoju kas nakti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2008 10 01, 18:45)
Ir mane labai sudomino indaplove Labai laiku nes noru naujos virtuves  ax.gif  Tik vyras kazkodel man nepritaria, sako kad stoves kaip sulciaspaude ir kombainas (panaudoju karta metuose)  unsure.gif


Aš indaplovę naudoju jau kelerius metus ir tikrai ji nestovi be darbo, kas antra arba kiekvieną naktį dirba pilnu pajėgumu thumbup.gif Beto virtuvėj tvarka nestovi kalnas indų, viskas puikiai pasislepia indaplovėj ir rankom taip neišplausi indų kauip išplauna indaplovė. O po baliukų visokių iš vis fantastika, viską sukišai į indaplovė iš ryto atsikėlei tvarka thumbup.gif
O su vyrišku pasipriešinimu ir aš susiduriau kai bandžiau įrodyti, kad man reikia indaplovės doh.gif Mano pusbrolis labai norėjo sutaupyti mano pinigus ir jis man aiškino kad ji niekam nereikalinga ir tipo, negi negali susiplaut kelių lėkščių, bet kai aš jam pasiūliau už 2000 Lt 10 metų plauti man tas kelias lėkštes tai diskusija baigėm, turbūt pagalvojo ot durna merga stupid.gif
Tai kad nepasiduok vyriškom provokacijom, indaplovė good.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2008 10 01, 17:45)
Ir mane labai sudomino indaplove Labai laiku nes noru naujos virtuves  ax.gif  Tik vyras kazkodel man nepritaria, sako kad stoves kaip sulciaspaude ir kombainas (panaudoju karta metuose)  unsure.gif


mane indaplovė žavi tuo, kad kriauklėje nestovi indai. patogumas - neišpasakytas, labai ja džiaugiuosi, nors nesu technikos stebuklų mėgėja smile.gif tikrai nesigailim dėl šito pirkinio. man patinka indų švarumas, girgždėjimas, puodai švarūs super, žodžiu rekomenduoju įtikinėti vyrą biggrin.gif
Atsakyti