Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

pasiskaiciau jusu visu atsiliepimus, tai reikia ir man.. tik nezinau, i ka atkreipti demesi perkant.. ax.gif ar si gera butu?indaplove
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2008 09 29, 08:10)
pasiskaiciau jusu visu atsiliepimus, tai reikia ir man.. tik nezinau, i ka atkreipti demesi perkant.. ax.gif  ar si gera butu?indaplove

jeigu neklystu pas mus tokia pat tik 45 cm smile.gif nusiskundimu neturiu, patenkina poreikius 100 proc. visos trys A klases drinks_cheers.gif kiek matau nebloga nuolaida sitai indaplovei taikoma
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2008 09 29, 08:16)
Na jei atvirai tai ziurint kaip ta indaplove imontuota. Mano vyras vat nepasitikejo baldininkais (na mes isimontavom jau i buvusius baldus) tai jei viska montuoji pagal taisykles ir schema tai ta indaplove keliose vietose yra prisukta ir taip lengvai ji nesitraukineja. Pas mano mama ir seseri indaplove montavo baldininkai tai teisingai ikiso ja i skyle ir viskas... O pas mus jau dali spinteles ar kaip ten ja pavadint gal ir reiktu praardyti...  mirksiukas.gif


Tai kad visos imontuojamos indaploves isikisa ispintele ir prieky prisukamos su 4 ar 6 varstais. Rekia isimti, atsuki varstus ir isimi. Jokiu spinteliu ardyti nereikia ax.gif .
Atsakyti
leu, taip be baldu mirksiukas.gif tiksliau pas mus daba seni baldai, tai pastatyta prie spinteles su kriaukle smile.gif is kitis puses galima uzspaust su virykle, bet neprisiruosiam smile.gif Santechnikai jungdami sake, kad gali sokinet, bet nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 09 28, 21:33)
neišrinkinės, juk tos indaplovės neįbetonuoja biggrin.gif ištrauks ją lauk jeigu reiks nesunkiai smile.gif

Tikiuosi kad neįbetonavo lotuliukas.gif

QUOTE(JEma @ 2008 09 29, 09:16)
Na jei atvirai tai ziurint kaip ta indaplove imontuota. Mano vyras vat nepasitikejo baldininkais (na mes isimontavom jau i buvusius baldus) tai jei viska montuoji pagal taisykles ir schema tai ta indaplove keliose vietose yra prisukta ir taip lengvai ji nesitraukineja. Pas mano mama ir seseri indaplove montavo baldininkai tai teisingai ikiso ja i skyle ir viskas... O pas mus jau dali spinteles ar kaip ten ja pavadint gal ir reiktu praardyti...  mirksiukas.gif



QUOTE(jblmami @ 2008 09 29, 10:46)
Tai kad visos imontuojamos indaploves isikisa ispintele ir prieky prisukamos su 4 ar 6 varstais. Rekia isimti, atsuki varstus ir isimi. Jokiu spinteliu ardyti nereikia ax.gif .

Pažiūrėjau dabar, tai ji tikrai kažkur pritvirtinta, nes taip paprastai neišsitraukia rolleyes.gif

Įdomu gal pas ką buvo tokia problema? Ji paduoda vandenį, paburzgia ir viskas. Atidarau dureles, o ten tas vanduo taip ir stovi, nesubėga. Teko atsiprašyt indų ir plaut rankom lotuliukas.gif Ar čia jau rimta g.gif Meistras žadėjo tik savaitės bėgyje atvykti doh.gif
Atsakyti
O tu seniai naudoji sia indaplove? Gal programa pakeitei? Buna prie kai kuriu programu, kad reikia ilgiau palaukti ir tada prasiseda visas veiksmas.
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2008 09 29, 08:16)
Na jei atvirai tai ziurint kaip ta indaplove imontuota. Mano vyras vat nepasitikejo baldininkais (na mes isimontavom jau i buvusius baldus) tai jei viska montuoji pagal taisykles ir schema tai ta indaplove keliose vietose yra prisukta ir taip lengvai ji nesitraukineja. Pas mano mama ir seseri indaplove montavo baldininkai tai teisingai ikiso ja i skyle ir viskas... O pas mus jau dali spinteles ar kaip ten ja pavadint gal ir reiktu praardyti...  mirksiukas.gif


mūsų indaplovė atsirado irgi vėliau negu baldai buvo surinkti. prisisuko jinai gal 4 varžtais prie plokštės, taigi nemanau kad tai yra sudėtinga juos atsukti ir ją ištraukti lauk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 09 29, 12:38)
O tu seniai naudoji sia indaplove? Gal programa pakeitei? Buna prie kai kuriu programu, kad reikia ilgiau palaukti ir tada prasiseda visas veiksmas.

Na pastoviai kokių porą mėnesių naudoju. Tiesiog eilinį kartą sudėjau indus ir įjungiau. Bandžiau ir kitas programas jungti, nepadeda, vis tiek tas pats schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 09 25, 15:41)
galima, labai liuksiškai išplauna, mėgstu tokį stiklo girgždėjimą smile.gif
pas mus irgi taip yra - lieka tokios "rasos" - kai atvėsta, išimu indus ir palieku pravirą prasivėdinti smile.gif

uoj ir man kaip patinka isplauti stiklainiai drinks_cheers.gif Atrodo visi net svyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 09 29, 13:00)
Na pastoviai kokių porą mėnesių naudoju. Tiesiog eilinį kartą sudėjau indus ir įjungiau. Bandžiau ir kitas programas jungti, nepadeda, vis tiek tas pats schmoll.gif

O negali būt filtrai užsikišę? Maniškės filtrai pirmą kartą kai užsikišo, tai nepaėmė miltelių. Viskas liko per dureles nubėgę.
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti: ar indaplove butinai turi ant zemes stoveti? blush2.gif
Ar ja galima i nisa montuoti kaip orkaite? Na aisku ne taip aukstai, mazd. 30 cm nuo grindu? g.gif
Pas mano mama kitur vietos nera, eina vamdziai, tai galviojame statyti indaplove ant tokio "postamento" Na pas mane taip saldytuvas stovi bute, o po jo eina vamzdziai iki kriaukles. Nezinau ar gerai isaiskinau?
gal kas patars neismanelei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 09 29, 19:05)
O negali būt filtrai užsikišę? Maniškės filtrai pirmą kartą kai užsikišo, tai nepaėmė miltelių. Viskas liko per dureles nubėgę.

Gerai būtų jeigu tik tiek, jau turbūt kokių 10 kartų tikrinau ax.gif Bet kokiu atveju šią sav laukiam meistro, o tada sužinosim rimta čia ar ne unsure.gif
Atsakyti