Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(SuperBaba @ 2008 09 24, 22:03)
O stiklainius galima plauti?

Na aš tai plaunu viską, net elektrinę blynų keptuvę thumbup.gif , kas dien ji pas mae veikia, o kartais net du kartus per dieną plaunu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nerara @ 2008 09 25, 15:03)
Na aš tai plaunu viską, net elektrinę blynų keptuvę  thumbup.gif  , kas dien ji pas mae veikia, o kartais net du kartus per dieną plaunu  mirksiukas.gif


Aciu uz atsakyma thumbup.gif

Isplovus indus, indaploves sienos liko slapios-taip turi but?
Atsakyti
Paskaitinejau ir man klausimas kilo blush2.gif Kas kazkiek laiko (2-3 savaites gal arba veliau) turiu issveisti puodukus, nes apsinesa rudu sluoksniu kaip nuo arbatu buna. Ar cia normalu, ar neisplauna?
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 09 24, 21:03)
O stiklainius galima plauti?


galima, labai liuksiškai išplauna, mėgstu tokį stiklo girgždėjimą smile.gif

QUOTE(SuperBaba @ 2008 09 25, 14:12)
Isplovus indus, indaploves sienos liko slapios-taip turi but?


pas mus irgi taip yra - lieka tokios "rasos" - kai atvėsta, išimu indus ir palieku pravirą prasivėdinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 09 25, 15:41)
galima, labai liuksiškai išplauna, mėgstu tokį stiklo girgždėjimą smile.gif
pas mus irgi taip yra - lieka tokios "rasos" - kai atvėsta, išimu indus ir palieku pravirą prasivėdinti smile.gif

Aciu biggrin.gif

Begu ir as atdara paliksiu biggrin.gif
Atsakyti
Klausimas toms, kurios plauna gartraukio filtrus indaplovėj. Ar juos reikia "išsegti", ar visą trisluoksnį ir kišti?
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 09 25, 15:46)
Aciu biggrin.gif

Begu ir as atdara paliksiu biggrin.gif

|Nu lyn, aš tai nerimstu, ar gi čia sąmonė, žiūrėti, kada išsiplaus ir pradarą palikti??? nei manoji Blauknecht (ai nežinau kaip tiksliai rašoma), nei manoji senutė BOSCH , nu nė viena tokių "cirkų" nereikalaudavo. kada turėdavau laiko, tada ir išsiimdavau indus ir nieko ten niekada nevėdindavau ir joks kvapas nesirinkdavo. Užtai dabar, kai turiu AEG, siuntu kiekvieną sykį, kai pradarau indaplovę ir pamatau drėgmę...
Atsakyti
Tai cia tik pas AEG tokios problemos g.gif
Atsakyti
Pas musu AEG visada slapios sienos... Bet as jau nebekreipiu demesio yra kaip yra. Siaip dazniausiai ja uzstatom vakare tai indus isimam tik ryte. Siaip indai sausi tik va ant puoduku tauriu virsaus lieka slapia. Nuzodziu ant visu idubusiu pavirsiu. Beja kas liecia medinius irankius as tai juos plaunu joje. Na ne visus bet kepimo menteles plaunu. Pagalvojau juk ju negalima plaut ne del to kad indaplovei bus kas ne taip o del to kad tie medinaii indai darosi negrazus. bet kai tos menteles centus tekainuoja tai man po puses metu bus paprasciau naujas nusipirkt. O ir kiek jau jas ploviau - nieko joms neatsitiko, sviesesnis medis pasidare. O del puodu ir keptuviu tai stengiuosi ziureti, ka raso gamintojas (kai kuriu dar atsimenu). Tai mano tefal keptuve kiek atsimenu galima plauti... Tik va dar zepter puodu nezinau...
Atsakyti
Mentelę pirkau truputį brangesnę, mokėjau 19 litų, iš slyvos medžio, labai graži ir be galo patogi buvo ir va suskilo. Su pardavėjais pakalbėjau, tai sakė negalima, nes ilgai vandeny būna, o paskui kaitina, va ir suskilo.
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 09 24, 23:06)
pataise man ta mygtuka- buvo kazkoks sh.. nuluzes. tai ka, mygtuka gavo per kokia savaite, jo kaina apie 13lt, o viso sumokejau 150lt blink.gif

blink.gif Oho... ne per didelės disproporcijos? Gerai savo darbą vertina.
O Ardo servisas tai jau lengvai "užkapsto"... Nuo skambučio iki jų reakcijos - 4 dienos praėjo. Sulūžusį kažkokį plastmasiuką galinėje sienelėje rado. Detalę veža jau dvi savaites... Įdomu, kiek dar veš? O dar įdomiau, kiek paims už remontą? Šiaip tai indaplovė pas mus dar garantinė g.gif
Papildyta:
Turim Ardo skalbyklę - thumbup.gif
Turim Ardo šaldytuvą - priekaištų kaip ir neturiu.
Tačiau Ardo indaplovės daugiau nepirkčiau: laikmatis rodo "pievas", filtras pradeda rūdyti, miltelių dėžutės sandarinimo gumutė iškritinėja, kaitinimo elementas visas patamsėjęs, dėmėtas. O dabar dar iš viso sugedo (net trys metai nepraėjo). Serviso tempai manęs taip pat netenkina schmoll.gif
Atsakyti
Musu indaploveje indai buna sausi thumbup.gif plaunu taip pat nakti, ryte isimu ax.gif Medine mentele pamirsau ir idejau-nieko neatsitiko. Keptuve taip pat ploviau Berghoff...net nezinau ar ja galima plaut doh.gif
Atsakyti