Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(Egliukė @ 2008 07 30, 13:44)
Aš manau, kad jei jau indaplovėje numatyta naudoti druską, miltelius ir skalavimo skystį, reiškia pilna indų išplovimo kokybė ir bus pasiekta naudojant visas šias priemones. Jei kažkurios atsisakai, švarių ir blizgančių indų nebus.


Aš ir taip manau, dėl to ir domiuosiu apie rezultatą.
Nes kartais ir su visomis priemonėmis rezultatas būna šeipsau...
O miltukai, tai "jėginiai", jei koks puodas prisvilo, tai su indaplovės milteliais atplauna be jokių problemų...
Atsakyti
Labukas visoms bigsmile.gif
Dziugu,kad iskilus kokiai problemelei galiu pasikonsultuoti.Atsitiko man toks dalykelis indaplove mano laiko vandeni toi duobutei,kur filtras stovi.Ir nesuprantu ar taip turi buti ar ne,pries tai taip nebuvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(time @ 2008 07 30, 13:59)
Labukas visoms bigsmile.gif
Dziugu,kad iskilus kokiai problemelei galiu pasikonsultuoti.Atsitiko man toks dalykelis indaplove mano laiko vandeni toi duobutei,kur filtras stovi.Ir nesuprantu ar taip turi buti ar ne,pries tai taip nebuvo. g.gif

Siūlau ištraukti filtrą ir išvalyti, nes jis užsikimšo. Taip neturi būti.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 07 30, 13:07)
Siūlau ištraukti filtrą ir išvalyti, nes jis užsikimšo. Taip neturi būti.

Pabandysiu,aciu uz atsakyma. 4u.gif
Atsakyti
Aš vėl apie savo AEG F 60010, paskambinau į parduotuvę, sako, turi džiovinti gerai indus. Supyliau ir druską ir skystį ir miltelius, vėliau didinau skalavimo skysčio normą per du punktus, rezultatas labai panašus. Parduotuvėj, kur pirkau, sakė skambinti į garantinį, nes turi išdžiovinti...
Pasiskambinau į garantinį, sakė negturi taip[ būti, atvažiuos pažiūrėti. Taip, kad renkatės šį modelį, neskubėkit nusivilti:))). Gal man tiesiog nepasisekė...Rezultatus pranešiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolyte: 30 liepos 2008 - 13:56
Rezultatai tokie, kad meistrai indaplovę išsivežė ir bandymų keliu žiūrės, ar čia tikrai neišdžiovina indų ar čia aš paisalioju nesąmones. Parduotuvė žadėjo apkeisti tik tuo atveju, jei bus aktas, kad kažkas netaip iš meistrų. Tos, kurios renkatės šį modelį-siūlau palaukti, bet, pasak, meistrų, rečiausiai remontuojami yra BOSH.
Atsakyti
Žiūriu indaplovė man vienai terūpi:)))
Istorijos tęsinys-aš ieškau , ko nepametus,džiovina indus gerai. Pasirodo, dvi jau turėjau, bet neišmanau gi nieko apie indų išdžiovinimą. Jei lieka drėgni indai (su kuo meistras sutiko) tai čia ir yra A klasė.
Išvada-nepirkit jokiu būdu bent jau šio modelio. Pažįstama turi kitą modelį-ji labai patenkinta. beje , radau dar vieną, pirkusi F 60010 VI modelį -problema analogiška (jau dviems vaidenasi drėgni indai). Žiūrėsim, ką kalbės parduotuvėj, bet aš nenusiteikusi turėti paminklą indaplovei už 1500 litų.
Atsakyti
Net nusikeikiau unsure.gif Vakar ir man šitą atvežė, ir pirkau tik tam, kad taurių pačiai blizgint nereiktų g.gif Parašyk kuom viskas baigsis, jei ne į bendrą temą, tai į AŽ, jei nebus sunku. Tikiuos jau kitą savaitę ir aš savają išbandyt, o tada jau parašysiu, kaip man sekėsi.
Dabar turiu kitą bėdą su ja doh.gif Tveraim baldus ir man ta indaplovė, per porą pirštų žemesnė nei spintelių aukštis doh.gif Ir, kojeles tokios "mizernos atrodo, kad su jų pagalba išlygint tuos 5 cm. Nežinau net ką daryt g.gif

user posted image
Atsakyti
Merginos patarkit man siulo pirkti Indaplove AEG AAA I-M. Tokios lietuviškuose portaluose nerandu. Pardavėjai sako, kad ir nėra nes yra rinkta vokietijoje vokiečių rinkai. Gal ką žinote apie ją? Bučiau labai dėkinga.
Atsakyti
musu irgi neisdziovina, ir netgi lieka visada lasu ant indu doh.gif baisiai atrodo.. naudojam tabletes kalgonit ir dar druskus ipylus esu.. firma zanusi.. gal zinot kokios dar gali priezastys but verysad.gif nes jau nusivylus visai esu..
Atsakyti
Kažkaip tikrai nieko nebeliko šitoj temoj unsure.gif TAip norėtųsi išgirst profesionalų nuomonę apie išgirtąją AEG F 60010, kaip ten su tuom džiovinimu turi būt g.gif
Ji jau pas mane išpakuota stovi ir noriu tikėt, kad dirbs taip, kaip nupasakota buvo cool.gif Nors baisu ir jungt dabar
Atsakyti
Sveiki, man reikalinga profesionalų konsultacija. Šiaip visą buitinę techniką išsirinkome iš AEG, bet vat indaplovę pasiūlė Electolux ESL 67030. Peržvelgiau temas apie indaploves, bet lyg ir neradau atsiliepimų apie šį modelį. Taigi būtų labai naudingi jūsų komentarai apie šį varijantą. Ačiū iš anksto biggrin.gif
Atsakyti